Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçü Öğreti, @KİTAP => Konuyu başlatan: Tengiz üzerinde 24 Mart 2012, 00:53:44Konu Başlığı: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: Tengiz üzerinde 24 Mart 2012, 00:53:44
Amblem tasarımıyla uğraşırken az biraz eğlenmek adına yaptığım kendiliğinden bir anda çıkıveren düzenleme :) Kurtla Türk yüzü arasında gidip gelen badem gözlü, Türk bıyıklı  dostumuzu kılıktan kılığa sokacağım ileride.

(http://b1203.hizliresim.com/v/s/3t4zx.jpg)


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: Giray-han üzerinde 24 Mart 2012, 04:06:15
Ellerinize sağlık kandaşım.
Bıyıklar özellikle hiç beklemediğim şekilde güzel yakışmış.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: açina üzerinde 24 Mart 2012, 17:30:31
Yalnız Bozkurtumuzun bakışlarını beğenmedim. Sanki gözlerinde mutsuz ve üzgün bir ifade var. Yakışmamış. Bunuda değiştir Tengiz'im.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: Alpertunga58 üzerinde 25 Mart 2012, 01:11:53
Kandaşlar pek yeri değil ama bir soru sormak istiyorum; Sol koluma bir Bozkurt dövmesi yaptırmayı düşünüyorum. Acaba fiyatı ne kadar olur? Aslında sadece Bozkurt dövmeside değil, sol kolumun üst tarafına Bozkurt dövmesi, ön tarafınada Göktürkçe Göktürk yazılı bir dövme yaptırmayı düşünüyorum. Sağ kolumun dışınada Atatürk'ün imzasını dövme olarak yaptıracağım. Dövme konusunda bilgisi olan andalar fiyat aralığı konusunda yardımcı olurlarsa sevinirim.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: Alpertunga58 üzerinde 25 Mart 2012, 01:39:29
Fiyatlar pahalı anda; bir paket açımı 80-100 lira diye duymuştum. Doğaldır ki bu işi merdiven altında biraz daha ucuza yapanlar da var. Her iki durumda yanıklar, enfeksiyonlar ve kızarmalar olabilecek diğer sakıncalar. Bence birden fazlası gereksiz; ''Bozkurt'' önce yüreğe ve beyine kazınmalı... :)

Cevabın için sağol kandaşım. Haklısın, Bozkurt önce beyne ve yüreğe kazınmalı ki ben hem beynime, hemde yüreğime kazıdım:) Lakin son zamanlarda Türk düşmanları fazla ayyuka çıktı. İşte bunlara inat hem Bozkurt dövmesi, hemde Atatürk dövmesi yaptırmak istiyorum. Yazın kısa kollu badiyi giydiğimde Millet görmeli kolumda dövmeleri. Özelliklede Türk düşmanlarının görmesini çok isterim. Görmeliler ki ne Türklüğün, nede Atatürk'ün sahipsiz olmadığını anlasınlar.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 25 Mart 2012, 11:31:43


          Alpertunga58, ben bunun araştırmasını yapıyorum Kandaşım. Aynen ben de senin düşündüğün simgeleri sordum. bakalım yanıt gelince paylaşırım seninle. Biraz bekleyeceğim yanıt alamazsam gidip soracağım yeniden.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: YABGU üzerinde 25 Mart 2012, 12:43:00
Alpertunga anda benim kolumun icinde Bozkurt dovmesi var 150 tl yaptirmistim Istanbulda yasarken kolumun dirsegimden bilegime kadar olan yerdede GokTurkce Turk yaziyor onuda Bulgaristanda 80 tl yaptirdim aslina bakarsaniz acilisi pahali 80 tl den basliyor buyuklugune gore degisiyor bir Bozkurt Basini 150 tl ye maliyeti olur renkli veya renksiz fark etmez toplamda 5 dovme mevcut bende enson olarakta Bir Turk savascisi resmi yaptircam omuzuma halen arastirma icindeyim hircin korkutucu ve zalim gorunuslu bir savasci resmi aramaktayim .


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 25 Mart 2012, 12:55:23


            Ben de gönderdiğim iletiye yanıtı şimdi aldım. Arkadaş boyut ve emeğe göre bir eder oluşacağını dile getirdi. Oraya gidip doğrudan görüşme yapacağım. Tam bir bilgi veririm kandaşım. Değerli Bozok Avşar'da konuyu açıklamış ben de sonra ekleme yaparım.


Konu Başlığı: Ynt: BÖRÜ=KURT=TÜRK
Gönderen: YABGU üzerinde 25 Mart 2012, 13:01:42
ANKARALI GÖKTÜRK Agabey oncelikle Resimin ciktisini yada aklinizdaki resmi gosterirseniz dovme yapicak kisiye daha saglikli bir sonuc alirsiniz.