Son iletiler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Şubat 2018, 12:27:52


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Bugün 11:34:29 
Başlatan AttilaHunTürk - Son ileti Gönderen: AttilaHunTürk
Türk'ün kandaşlık felsefesinde, iki kişinin arasındaki meselede dışarıdan bir kişi olarak, haklı da olsa haksız da olsa Türk soyludan yana olmak, Türk kanı taşıyanın tarafında olmak gerekir.

 2 
 : Bugün 11:32:11 
Başlatan AttilaHunTürk - Son ileti Gönderen: AttilaHunTürk
Yabancı olan hiçbir şeyin etkisi altında kalmayacak kadar içe kapanık, yabancı olan her şeyi sömürecek kadar da dışa açık olmak gerekir. Bu düşüncemizi er geç belli yerlere empoze edecek, kabul ettireceğiz.

 3 
 : Bugün 11:24:29 
Başlatan AttilaHunTürk - Son ileti Gönderen: AttilaHunTürk
Demokrasi yunan icadıdır, kullanmayalım denmesini anlarım ancak yabancı olanı kullanmak istemiyorsak kendi üretimimiz, kendi yarattığımız bir sistemi bulup geliştirip, demokrasiye alternatif olarak sunmamız gerekir. Sadece yabancı diye kullanmayacaksak, interneti de, cep telefonlarını da, arabaları da, bilgisayarları da kullanmamamız gerekir. Aksi takdirde, reddedici bu düşünce tarzımız gelişimin önündeki en büyük engel olur ve diğer ırklardan geri kalıp, onlara mağlup olmuş oluruz.

 4 
 : Bugün 11:13:28 
Başlatan AttilaHunTürk - Son ileti Gönderen: AttilaHunTürk
Birine iyilik edersek, iyilik ettiğimiz başka birine, o da başka birine iyilik edip dalga dalga dünyaya iyilik yayılacakmış. Hatta bu iyilik günün birinde bizi de bulacakmış. Millet ne saçmalıklarla meşgul. Biri bize yaptığımız iyiliğin bir etniğe, yabancıya faydası olmayacağının garantisini versin, biz de iyi olalım.

 5 
 : Bugün 08:01:06 
Başlatan yürekli-kam - Son ileti Gönderen: Baturgan
Maçı falan boşverelim. Dün gördüğüm manzara beni çok memnun etti. Almanlar ellerinde lgbti bayrağı sallıyordu. Bu iyi bir şey.

 6 
 : Bugün 07:36:28 
Başlatan Karluk Han - Son ileti Gönderen: Karluk Han
Dün Türk Ordusunun bombaladığı konvoy Şii Şebbiha militanlarının konvoyu olup PKK'ya yardıma gelmişler. Esad kendi Ordusunu Afrin'e sokmak için önce Şebbiha denilen Kızılbaş çapulcularını Afrin'e gönderdi

İşin ilginç yanı bizim Ülkenin vatandaşı Bazı Şii ve KIZILBAŞLAR Türk Ordusuna "-Amerikan uşağı kâfir ordusu (!) TSK bozguna uğrayacak Allahın aslanı (!) ESAD kazanacak " cümleleriyle sosyal paylaşım sitelerinde cirit attılar..
Vay Kızılbaşlar vay....

 7 
 : Bugün 00:05:39 
Başlatan Karluk Han - Son ileti Gönderen: AttilaHunTürk
Yabancı devletleri çökertmek bizim dış politikamız olmalıdır ancak bu karışacak ülke komşu bir ülkeyse sonuçlarının neler olacağı iyi hesap edilmelidir. Suriye karıştı ve milyonlarca göçmen ülkemize doluştu. Suriye rejimi de sınırdan çekilip bilinçli bir şekilde kuzey Suriye'yi kekolara bıraktı. Olanlar karşısında aklıma 3 olasılık geliyor. Birincisi, tüm bu olanlar bilinçli bir şekilde yapıldı ve ülkemizin üniter ve ulus devlet yapısı hedef alındı. İkincisi kötü bir niyet yoktu ama plan yanlış yapıldı ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıktı. Üçüncüsü ise, olanlar bizim ülkenin isteği ve kontrolü dışında gerçekleşti.

3 olasılıkta da kaybeden oluyoruz, bundan sonrasında kazanmanın da ihtimali düşük bence. Gerçekçi olalım, şu zamana kadar yanlış planlar yapıldı ve kaybedildi, gelinen nokta ortada. Bundan sonra da kaybederiz. Hele ki, şehir savaşı planlanıyorsa ve bu işin sonu Suriye destekli terör örgütüyse bu iş istemediğimiz gibi bitecek maalesef.

 8 
 : 20 Şubat 2018, 22:55:09 
Başlatan Karluk Han - Son ileti Gönderen: İskender Tabakoğlu
Bu iş de çocuk oyuncağına döndü. Bir ara esad gücleri girmiyor diyorlardı. Her neyse, Suriye'nin toprak bütünlüğünün tamamiyle bozulması yararımıza değil. Bizimklerd suriyeyi toptan işgal edecek kafa da yok, bilmem ne yapacaklar.
Bozulursa ne olur ki ağabey?
Hırtlar güneyimizde devlet kurar

 9 
 : 20 Şubat 2018, 21:17:07 
Başlatan Börü Börü - Son ileti Gönderen: Börü Börü
AttilaHunTürk ağabey, bu konuda neye düşünüorsunuz ? Yanii Türkçü dergilerini kapatmasına rağmen ?

Yanlıştı, kapatılmamalıydı.
Bence'de kapatılmamalıydı yanii yanlış bir şey yapmıştır ama düşman anlamına gelmez.
Kesinlikle öyle kandaşım.
Var ol ağabey.

 10 
 : 20 Şubat 2018, 20:30:42 
Başlatan Karluk Han - Son ileti Gönderen: Böriler
Bu iş de çocuk oyuncağına döndü. Bir ara esad gücleri girmiyor diyorlardı. Her neyse, Suriye'nin toprak bütünlüğünün tamamiyle bozulması yararımıza değil. Bizimklerd suriyeyi toptan işgal edecek kafa da yok, bilmem ne yapacaklar.
Bozulursa ne olur ki ağabey?

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.055 Saniyede 17 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 1q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.