TUTUKLANAN ÜLKÜCÜLER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ocak 2021, 21:09:46


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: TUTUKLANAN ÜLKÜCÜLER  (Okunma Sayısı 19865 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2011, 15:41:39 »

Bu Bomba tayyibin bir yerlerinde patlamasına patlayacak ta neresinde bilemiyorum Sırıt tayyip efendi çırpındıkça batıyor ve şu an burnunun orasına kadar bataklığa gömülmüş bir şekilde az daha kımıldasın bakalım nefesi kesilecek mi kesilmeyecek mi onu izliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NoYaN-oLCay
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2011, 19:56:56 »

Tutuklananların arasında Yusuf Ziya Arpacık gibi Türkçülüğü sözde kalmamış, şerefli bir Türk milliyetçisi ve Türkçü bir gerillada bulunmaktadır... Yusuf Ziya Arpacık'ın adının bu olaya karışması bile olayın saçmalığını gösteriyor... Neyseki Tv haberleri dahi bu olayı ciddiye almadı...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2011, 20:01:45 »

 Türk'ün şanlı destanı Ergenekonu bir terör örgütünün kod adı yaptılar ve içlerinde bir ikisi hariç bütün vatanseverleri esir aldılar. Bunların arasına Türkçüleri alamamışlardı. Şimdi Bahçelinin Diyarbakır mitingini bahane edip, Milliyetçileri toplamaya başladılar. Bir taşla iki kuş vuracaklarını sandılar ama yanıldılar. Ancak tutuklanan Milliyetçiler için uzun bir süreç başladı. Kolay kolay bırakmayacaklar. Tıpkı Ergenekon ve Balyoz da olduğu gibi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AtabekTurk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 11


« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2011, 20:17:08 »

Hepsi bahane, maksat MHP'yi linc etmek. Bugun MHP adli parti yarim yamalak ta olsa Turk'um diyebilen tek partidir. Yani kotunun iyisidir. Biz de dogal olarak kotunun iyisine oy verecegiz, vermek mecburiyetindeyiz. Iste a.k. munun partisinin amaci da Turkculerin umudu olan yegane partiyi gozaltiyla, tutuklamayla sindirip sonunda bitirip dagitmak. Zamanindaki BBP-MHP ayrismasi gibi yeni bir ayrisma amaclaniyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 01 Haziran 2011, 20:21:29 »

Hepsi bahane, maksat MHP'yi linc etmek. Bugun MHP adli parti yarim yamalak ta olsa Turk'um diyebilen tek partidir. Yani kotunun iyisidir. Biz de dogal olarak kotunun iyisine oy verecegiz, vermek mecburiyetindeyiz. Iste a.k. munun partisinin amaci da Turkculerin umudu olan yegane partiyi gozaltiyla, tutuklamayla sindirip sonunda bitirip dagitmak. Zamanindaki BBP-MHP ayrismasi gibi yeni bir ayrisma amaclaniyor.

Böyle yazacaksın kandaşım ''A.K.PARTİSİ''  Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İLTERİŞKAĞAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #15 : 01 Haziran 2011, 20:28:44 »

Refendam sürecinde başlayan "eski ülkücü" kavramı ile Mhp'yi saf dışı bırakmaya çalışan Akepe için önemli bir hata daha.

Kamera ile yapılan tuzakların ters teptiği gibi buda ters tepecektir. Ve ne mutlu ki bir millet uyanıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 02 Haziran 2011, 11:18:55 »

 Önceki gün PROVAKASYON yapacakları iddiası ile tutuklanan ülkücülerin arasında Yeniçağ gazetesi yazarı Mustafa ASLAN da bulunuyor. ASLAN'IN tutuklanmadan önce kendi sitesinde kaleme aldığı son yazı. Güzel bir yazı kaleme almış. Ancak yazısında yere göğe sığdıramadığı kürt kardeşleri bakalım bu tutukluluk süresince "hepimiz Mustafayız, hepimiz Aslanız ve hatta hepimiz TÜRKÜZ" diyebileceklermi?

BİR "KUVA-Y-I SEYYÂRE"Yİ İHBÂRIM...
Bu, bir Kuva-y-ı Seyyâre Türk'ün bildirisidir.
Büyük Milletim! Aklıma yüklenen îmanımla Allah(c.c.)'ıma sığınarak kendimi bir daha ihbâr ettiğimi, mensûbu olmaktan şükr'ederek kıvanç duyduğum Türk Milletine i'lân ediyorum!
Başta; "Büyük Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi Eş Başkanı" Başbakan'a, İçişleri Bakanı'na, Adâlet Bakanı'na, Cumhuriyet Başsavcısı'na, E.G.M. İstihbârat Dairesi Başkanlığı'na, hâlâ adının başında "Millî" sıfatını taşıyan İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı'na kendimi ihbâr ediyorum!
İhbâr ediyorum; "Devlet Yanlısı Çete" denim! Bu çetenin mensûbu omaktan onur duyuyorum. Çete Başkanım Muhteşem Türk Atatürk ve Silah Arkadaşları dünyalarını değiştirdikleri için başsızım, Kuva-y-ı Seyyâre'yim!
İhbâr ediyorum; Mensûbu olmaktan şükr'ederek onur duyduğum Türk Milletini ölesiye seviyorum! Çete Başkanım Muhteşem Türk Atatürk'ün kendisine istediği hertürlü ünvânı, hatta padişahlığı, hatta Arap dünyasının teklif ettiği Halifeliği alması mümkünken Devlet kurup yönetim şekli olarak açıkladığı Cumhûriyet ve kazanımlarına ölesiye sâdığım!
İhbâr ediyorum; Ne bir Kürdümün saçının telinden, ne de bir çakıl taşından vazgeçmeyeceğim Bölünmez Milletin-Vatan'ın bütünlüğü için her zaman can vermeğe hazırım! Son Başbuğ'un; "Onlar ne kadar Kürtse ben de o kadar Kürdüm, ben ne kadar Türk'sem onlar da kadar Türk'ler." tarifine îman derecesinde bağlıyım!
İhbâr ediyorum; BOP Eş Başkanlığı'yla övünen, dünkü kankaları Arap dünyası yöneticilerine bugün ABD ve Haçlı istiyor diye yüz çeviren; Irak'ta birbuçuk milyon müslümanı katleden, yüzbinlerce müslüman Arap kıza-kadına tecâvüz eden Haçlı askerlerine, dua eden; daha dün Libya'dan canlarını kurtarmak için bir gemiye binerek kaçarken NATO savaş gemilerinin ve NATO emrinde Libya'ya demokratik bomba taşıyan bizim savaş gemilerimizin gözü önünde yüzlerce müslümanın boğulmasına seyirci kalınmasını emreden, AKP yönetimindeki Hükümeti, dindaşım olarak tanımıyorum!
İhbâr ediyorum; AKP'li Belediyelerin muhafazakâr tesettürlü kadın aile danışmanı tarafından çok eşliliğin yasallaşması istenirken, aynı dinsel uygulamadan kurnazca faydalanmaya çalışan bazı zayıf karakterlilerin, sadece AKP politikalarına karşı, Türk Milliyetçisi bir partiden oldukları için özel -gizli- yaşantılarının röntgenlenerek fâş edilmesine göz yuman; fısıltı ile heryerde söylenen AKP'lilerin benzer kasetlerinin olduğu duyulduktan, "Yayınlanırsa Hurrem dizisi olur." diye yandaş dolma kalemlerce söylendikten sonra, 24 saat nöbet tuttuklarını açıklayan (Bilgi Teknolojileri Kurumu) BTK ve (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) TİB'in uyguladığı çifte standartı kabûl etmiyorum! İsyân ediyorum!
İhbâr ediyorum; 12 Haziran'da; yalvararak, el öperek, yemîn ettirerek AKP'ye oy vermeye niyetli insanları gücüm yettiğince vazgeçiriyorum! Ziyâret ettiğim her kişiye yemîn ettirdikten sonra; "Ne mutlu Türk'üm diyene" sözünü mutlaka söyletiyorum.
İhbâr ediyorum; Tek başına kalmış, "Devlet Yanlısı Çete"den bir Türk olarak; milletimi seviyorum, Devletime sadığım, Muhteşem Türk Atatürk ve Cumhûriyete bağlıyım; "Ey Türk! Birinci vazifen Türk istiklâlini, Türk Cumhûriyeti'ni ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir." buyruğuna ölümüne sâdığım!
İhbâr ediyorum; Sayısını bilmediğim, 20'den fazla ve günün her saatinde R.T. Erdoğan gösteren; devam eden bir mahkeme hakkında yasaları ihlâl ederek yorumlar yapan, "F-Tipi Örgüt'e güvenerek yasa ve yasak tanımayan hiçbir televizyonu izlemiyor, izlettirmiyorum! Bedava dağıtılan "F-Tipi" zamâne pravdasını okumuyor, okutturmuyorum!
Velhasıl; "Devlet Yanlısı Çete" mensûbu olmak için bütün şartlara hâizim ve 12 Haziran'da oyumu; düşünme ve ifâde hürriyetimi sınırsız kullanabileceğim, duvarlarına bakarak istediğime, istediğim şiddette küfredebileceğim bir cezaevinde kullanmak istiyorum!
İhbâr ediyorum! Herkesi korkutmakta kullandığınız cezaevlerinden asla, kat'a korkmadığımı da ilan ediyorum!
"ZULM İLE ÂBÂD OLANIN AHÎRİ BERBÂD OLUR." biliyorum vesselâm...
Selâm, sevgi, dua...
Mustafa ASLAN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #17 : 02 Haziran 2011, 14:17:34 »

Su felegin isine bakin ki, Türk yurdunda vatanseverler, milliyetciler, askerler, kisacasi Türk soylular potansiyel suclu olarak görülüp bir bir tutuklanirken, ülkeye her türlü zarari verenler ise bas taci ediliyor, kahraman ilan ediliyorlar !

Tutuklananlardan Erzurum'un yigit Dadasi Bozkurt Yusuf Ziya Arpacik agabeyle iki sene önce yaptigimiz bir sohbet esnasinda bana sunlari söylemisti,"Bozkurt umutsuzluga yilginliga kapilmak yok, biz Türk Milliyetcileri zor oyunu bozariz, Türk milleti üstünde oynanan bu oyunlarida bozacagiz" demisti. Evet agabey iki sene önce bana söyledigin gibi sen bu muhasarayida yarip cikacaksin buna hic süphe yok !

Kendisi maddi yönden durumu iyi olmayan Üniversite ögrencisi Türk cocuklarina basta Atsiz Ata'nin kitaplari olmak üzere Türk milliyetciligi ve Türk tarihi ile ilgili kitaplari ücretsiz gönderiyordu. Türk cocuklarina gerek maddi gerekse manevi yönden elinden gelen her türlü destegi sagliyordu.

Dogu Türkistan'da dahil olmak üzere Türk cografyasinda gitmedigi yer yoktur. Türkmeneli'nde, Karabag'da, Dogu Türkistan'da Türklerin baski gördügü her yerde o mutlaka vardi, ölümlere meydan okuyarak yüce irkinin silahli savasini vermistir.


Türk cografyasinin her kösesinde Türklük icin giristigi destansi mücadeleler esnasinda her türlü muhasarayi yarip cikmis savasci bir Bozkurt'u iceri tikmakla etkisiz hale getireceklerini sanan soysuzlar yanildiklarini er yada gec anlayacaklardir !

Icine sictigimin bu kahpe düzeni Türk Milliyetcilerini iceri tikmakla biz Türkleri sindirecegini saniyor, her zifiri karanligin arkasindan günes dogar, bakalim o günes dogdugunda bu sömürge picleri hangi cehenneme sivisacaklar !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #18 : 02 Haziran 2011, 14:34:52 »

 Adamlar sanki cin iskencesi yapip hergün etimizden bir parca kopariyorlar. Ulusalcilar teker teker tutuklanip silivriye postalandiginda ,yargi karari saygi duymak zorundayiz diye aciklamalar yapanlarin kimler oldugunu hepimiz biliyoruz.Zannetilerki sira bize gelmez,nasilsa bizde ayni zihniyetin,biraz daha milliyetci ürünüyüz. Ne oldu? Türk düsmanlarinin amaclarina ulasmak icin ayrim yapmadiklarini,ülkücülerinde tutuklanmasi ile sahit olduk. Bunun artik sagi solu kalmadi,ülkücüler vatansever ulusalcilarla dayanisma icinde hareket etmek zorundadirlar. Ayrica CHP´ninde vatan hainleri ile isbirligi icinde hareket ettikleri gözden kacirilmamalidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 02 Haziran 2011, 14:41:36 »

Asla kabullendiğim bir olay değil bu. Türk Milliyetçileri, hainler elini kolunu sallaya sallaya gezerken, hergün kutsallarımıza saldırıken, kılını kıpırdatmayanlar sıra Türk Milliyetçileri ve vatanseverlere gelince kaplan kesiliyor. Ancak her şerde bir hayır vardır misali, bu belki MHP deki ümmetçilere ders olmuştur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2] 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.161 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.