Türkiye İşçi Partisi.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 10:34:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiye İşçi Partisi.  (Okunma Sayısı 7299 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 21 Temmuz 2011, 01:26:42 »

 Son yıllarda, sözde ulusalcı ve Atatürkçü çizgisiyle  AKP iktidarına ve Abd ye sert muhalefet eden, kürtsever Doğu Perinçek'in partisi gerçek yüzünü gösterdi.  Aslında bizler Doğu Perinçek ve partisi İşçi Partisinin ne mal olduğunu biliyorduk zaten ama, bilmeyenlerin ve bu eski çin köpeği Doğu Perinçek ve yandaşlarının ne mal olduklarını öğrenmeleri açısından yazıyorum. Bugün İşçi Partisinin kanalı ulusal kanalda, Sebahattin Önkibar'ın programına telefonla bağlanan İşçi Partisi başkan yardımcısı Bedri Gültekin, gündemi yorumladı.  Söyledikleri kısaca şöyle:
  Geçtiğimiz gün verdiğimiz 13 şehit için çok üzgünüz. Pazar günü yapılan yürüyüşler haklı yürüyüşlerdir. Bu yürüyüşlere İşçi Partisi, TGB,VE birçok siyasi temsilci ve halk katılmıştır. Ancak bu grupların içinde tehlikeli bir grup dikkatimizi çekti.  Ülkücü değillerdi. Tamamen ırkçı söylemleri ve kürt karşıtlığını esas alan davranışlar sergiliyorlardı. (muhtemelen biz Türkçülerden sözediyor)Bu böyle olmaz. Bu KÜRT Türk kardeşliğine çok zarar verir. Biz İşçi partisi olarak kürdümüzden ayrılmak istemiyoruz. Kürdümüzü tekrar kazanmak zorundayız. Tehlikeli marjinal gruplar türüyor. Örneğin Kürtçe şarkı söyledi diye protesto edilen Aynurdan yana olmalıyızki, Türk kürt kardeşliği yara almasın. Ben inancım şu yönde, Bu Irkçı marjinal gurupları da tıpkı pkk yı yarattığı gibi Amerika yaratıyor ve  finanse ediyor. Amaçları iç savaş çıkarmak. (Burda katıla katıla güldüm. Kameçem bizden habersiz Amerikadan para alıyorsun demek. Hiç yakıştıramadım. Hahahaha:I))   )
  İşçi Partisi bizleri farketmiş farketmesinede, herşeyde olduğu gibi bizide Amerikanın uşağı yaptılar geri zekalılar. Bu şehit yürüyüşlerinde olmamızdan da pek bir rahatsız olmuşlar.Bdp binalarının taşlanmasıda uygun değilmişmiş. Bu taşkınlıkkarıda biz yapıyormuşuz. Irkçılık yeniden hortluyormuş ve arkamız da da Amerika varmış.
  Komiksiniz diyecem ama diyemiyorum. Cidden hepiniz arızasınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2011, 01:57:44 »

MHP´nin sol verziyonu da bunlar iste...

Aldiklari oy yüzde sifir bilmem kac, hakkimizda ettikleri büyük laflara bakin hele su kizilca soysuzlarin...Ulan soldan yemis rezilller sizi....Dünlerde Moskova´nin  yörüngesindeydiniz bugünlerde ise Pekin´in yörüngesinde olan tasmali köpeklersiniz sizler....
Lideriniz topal ördegin apo itiyle sarmas dolas cekilmis resimlerini unutmadik kansiz köpekler.
Bizlere, amerikanci diyebilme alcakliginda bulunan onun bunun tasmali köpegi kizilca soysuzlar sizi, ulan dün moskovadan besleniyordunuz bugün pekin´den vashingtondan dan, brükselden besleniyorsunuz !

Bekleyin hele, kutlu fikriyatimizi tirnaklarimizla Türk cocuklarinin beyinlerine naksediyoruz, belki bugün sesimiz o kadar gür cikmiyor olabilir, yarinlarda meydanlar Bozkurtlarin ayak sesleri ile inlediginde sizin gibi onun bunun tasmali köpegi kizilca soysuzlara o meydanlar dar gelecektir dar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2011, 02:03:24 »

Yürekli Kam kandasimizin actigi makale basliginda belki konu bulamadigi icin ismini yazdirmaya cekinen kandaslarimiza bomba gibi bir konu iste.
Basta bu isci partililer olmak üzere soldan yemis kizilca soysuzlar hakkinda her hangi bir kandasimiz güzel bir calisma ortaya cikartabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
salur alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 207« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2011, 02:27:27 »

Tam isimleri Türkiye İşçi Partisi değil İşçi Partisidir.
Liderleri Doğu Perinçek geçmişte çıkardığı 2000'e Doğru degisinde Apo ile röportajlardan tutun da kürtçülerin bugün diline doladığı "demokratik özerklik" için devlete akıl verip öneriler ortaya koyamaya kadar pek çok kürtçü tutum sergilemiştir.
2000'li yılların başında ne olduysa olmuş Türkiye sahte bir Kuvva-ı Milliye türemiştir.
Bu sahte Kuvva-ı Milliye sağcı solcu bütün unsurları biraraya getirme amacında olduğunu söylemiştir.
Halbuki yıllardır sağı solu birleştire birleştire bir kez bile binde yarımı geçememişlerdir seçimlerde.
Son seçimlerde pek çok Ergenekon tutuklusu kandırıp Perinçek'in paravan örgütü Cumhuriyet Güçbirliği safında seçime sokmuşlardır.
Seçim sonucunda bu birlik bütün seçim bölgelerinde hezimete uğramış ve bir tek seçim bölgesinden dahi milletvekili çıkartamamıştır.
Böylece Perinçek hem milliyetçi Türklerin kürtçülerin seçim taktiğini uygulayıp başarısız olmasını sağlamış hem de Ergenekoncuları istenmeyen adam haline getirmiştir.
Halbuki milletimizin bu birliğe oy vermemesin baş sebebi Perinçek'in milletin gözünde sabıkalı olmasıdır.
Milletimiz Perinçek'in geçmişte kendisine yaptığı ihanetleri ve Apo piçi ile çekindiği fotoğrafları unutmamış ve onun içinde odluğu bir birliğe oy vermemiştir.

Milliyetçiliğin siyasi arenada git gide güç kaybetmesi perinçekçi akımın sağcı solcuları birleştiriyoruz söylemi nedeniyledir. Milletimiz böyle bir sloganı samimi bulmamaktadır.
Ülkücü ve ulusalcıların sahte flörtüne karşı milletimizi Türkçülük bayrağı altında toplamalıyız.
Perinçek'in söylemlerini kullanan Tuncay Özkan,Osman Pamukoğlu gibi kişiler de seçimlerde başarısız olmuşlardır.
Osman Pamukoğlu ve Hepar da Türkçülük yerine sağcıyı solcuyu vatan düşüncesinde birleştiriyoruz düşüncesine kapıldığı için başarısız olmuştur.
Bizi üzen ise pek çok Türkçünün emekli bir paşanın hezayanları uğruna siyasi arenaya atılıp heba olmasıdır.
Gerçek milliyetçilik tek bir cephede yapılabilir o da Türkçülüktür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2011, 11:33:09 »             Ben 43 yaşındayım ve kendini bildim bileli Türk soycusuyum. Bebekken bile asker gördüğümde ayağa kalkan selam veren. Bayrağa ağlayan okulda İstiklal marşında bayrak çeken çekmediğinde bunlu olan biri olarak birilerinin bizi finanse ettiğini söyleyen soysuza sormak lazım !.. Sizler bu kadar istihbarat bilgilerini nereden alıyorsunuz ? Başka türlü karanlık işlerde neden öndesiniz ? Bizler içimizde ki çaşıtlar hariç soycuyuz. Bu bizim tinimizden gelmektedir. Bunun için kimseye kendimizi satmayız ve satanı da satarız hemde ucuza gider !!! Türk'ün yareninin olamayacağını tarih bize bildirmiştir. Hiç boşuna heveslenip kardeşlik masalları söylemeyin. Bin yıldır kardeş olamadığımız kişilerle soylarla bir daha yan yana gelemeyiz. Gelmek isteyen kuzey ırak'a gitsin. Orada millet tuvalete peçete yerine dolarla gidiyor !!! Tabi paranın nereden geldiği belli sanırım. Bizler açlıktan ayakta duramazken bizi suçlayan teröriste bakın hele !!!  Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
YÖRÜK BEĞİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 93« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2011, 12:57:16 »

Daha bunların yazılarında TÜRK milleti diyemiyorlar Türkiye halkı diyorlar ben bunlar ATATÜRKü maske olarak kullanan sovyetçi koministler oldugunu düşünüyorum daha bir kere karabağı protesto etmediler ama gençleri hergün libyaya özgürlük suriyeye özgürlük eylemindedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IrkçıFilozof
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2011, 21:43:00 »

Türkiye İşçi Partisi,TİP 1960'lı yıllara damgasını vurmuş,sosyalist bir örgütlenme,parti.İlk kurulduğunda Türkiye'nin önemli devrimciler'i TİP'i örnek aldılar.Daha sonra tamamiyle diğer arkadaşlarıylada çelişerek,zıt kutuplara ayrıldılar.Ve gele gele düşe düşe Doğu Perinçek adlı zavallı teröristin eline düştüler.Doğu Perinçek,çok tehlikeli bir isim.Apo'yla sıkı bağlantıları olmuştur zamanında.Gazeteci olarak apoyla röportaj yapmaya gitmiş,samimi pozlar vermiştir.Ve ne konuştuğunu artık kim bilebilir.Böyle bir hainin idare ettiği parti baştan bitmiştir zaten,kaldı ki komünist bir örgütlenmenin sonunda varabileceği en son noktaya gelmişlerdir,oy oranları yok denecek kadar azdır.Ve Türk ırkı'nın aklında yerleri tamamiyle doldurulmuştur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Biz TÜRK'ler, TANRI soyuyuz. TANRI, TÜRK evladını özel yaratmıştır.

Ve her zaman bizim yanımızdadır ! Düşmanlar unutmasın.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2011, 02:13:45 »             Ben 43 yaşındayım ve kendini bildim bileli Türk soycusuyum. Bebekken bile asker gördüğümde ayağa kalkan selam veren. Bayrağa ağlayan okulda İstiklal marşında bayrak çeken çekmediğinde bunlu olan biri olarak birilerinin bizi finanse ettiğini söyleyen soysuza sormak lazım !.. Sizler bu kadar istihbarat bilgilerini nereden alıyorsunuz ? Başka türlü karanlık işlerde neden öndesiniz ? Bizler içimizde ki çaşıtlar hariç soycuyuz. Bu bizim tinimizden gelmektedir. Bunun için kimseye kendimizi satmayız ve satanı da satarız hemde ucuza gider !!! Türk'ün yareninin olamayacağını tarih bize bildirmiştir. Hiç boşuna heveslenip kardeşlik masalları söylemeyin. Bin yıldır kardeş olamadığımız kişilerle soylarla bir daha yan yana gelemeyiz. Gelmek isteyen kuzey ırak'a gitsin. Orada millet tuvalete peçete yerine dolarla gidiyor !!! Tabi paranın nereden geldiği belli sanırım. Bizler açlıktan ayakta duramazken bizi suçlayan teröriste bakın hele !!!  Sinirli

Hakan Bey,

Ben de 46 yaşındayım. Burada bizim yaşlarda kişilerin bulunması (en azından benim açımdan)  iyi bir şey...Ama bildiğim kadarı ile fazla yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2011, 02:18:57 »

Ağabey,sizin kadar olamasakta 32 civarlarındayız.Aşağı yukarı bunlarıda geçmişte ne yaptıklarını da biliriz duyarız ve okuruz.Bunlara karşı çok bilinçliyiz.Siz merak etmeyin bizden küçük soydaşlarımızı da bilgilendiririz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2011, 02:22:41 »

Ağabey,sizin kadar olamasakta 32 civarlarındayız.Aşağı yukarı bunlarıda geçmişte ne yaptıklarını da biliriz duyarız ve okuruz.Bunlara karşı çok bilinçliyiz.Siz merak etmeyin bizden küçük soydaşlarımızı da bilgilendiririz.

Kanımsın  kardeşim...!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.234 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.