Namus ve Şeref Yoksunlarının, Milletsiz Meclis Sirki !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Haziran 2020, 09:55:32


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Namus ve Şeref Yoksunlarının, Milletsiz Meclis Sirki !  (Okunma Sayısı 1637 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 614« : 18 Kasım 2015, 13:35:13 »

Yeni dönem açılışı, yeni koltuklar ancak eski yüzlerin peydahlandığı meclis sirkinde, Osmanlı topluluğu ideolojisinin kimliksel formuyla, son dönemlerde tesirini iyice gösteren etnik eksenli kimliksel yapı, şeref ve namus yoksunu kişilerin yemin töreni pespayeliğinde başlamıştır.

Siyasetin bünyesinde ve kavramlar arasında yaşanan pespayelikte, siyasetten içtimai ve iktisadi alana kadar bütün disiplinler derinden sarsılmıştır. Yasama, yürütme, yargı ve kamuoyu bütün haysiyetsizliği ile uçuruma sürüklemektedir.

Arafta kalan Cumhuriyet idaresinin, geride bırakılan yüzyılın en ihtişamlı projesi olarak gösterilen Milli Devlet projesini, barış ve kardeşlik eksenli bir paçozluğun, emperyalist akımların yarattığı parçalanma projelerinin ortasında “dünya topluluğu” kimliğinde çöpe atması, akıl ve ülkü tutulmasından başka bir şey değildir.

Bu sirkin öğelerinin egemenliği yok etme gayretleri içinde, tarihin var edici gücü Türklük için en kirli bezden kefen biçilmeye çalışılıyor.

İnsan hakları, demokrasi, hak ve özgürlüklerin işlevselliği hususlarında hassaslaşmış gibi görünen uluslararası kamuoyu ve bunları etkileyen diktacı aktörler; küreselleşmenin ulvi değerleri olarak gösterdikleri liberal değerlere sarılıyor, Türk Milletinin bekası için düşmanca tutumlar takınarak iktisadi, siyasi, ticari, iç ve dış politika alanında her türlü yaptırımı uygulamayı kendilerine hak görüyorlar.

Tek dünya düzencilerinin, Milli Devlet varlığına olan düşmanlığına üçüncü aktör olarak da mikro milliyetçilik, etnik, dini bölücülüğü eklemlemeleri, Türk Milletinin iç ve dış politik yapısını yeni kurdurdukları sirklerde tartışmaya açmaları bizce acayip karşılanmamıştır. Şüphesiz tarihi yaratan bir millet olarak tarihi yaşayanların neler planladığını her daim iyi biliriz.

Devletlerin dış politikalarında ulusal-yerel, etnik-dini, bölgesel-küresel kimliklerin baskın rol oynaması ve bu yapıların tamamen farklı isimler altında ırkçılık davaları gütmeleri, Türk iç ve dış politikasında da kimliksel analizin iyi bir şekilde yapılması sonucunu doğurmuştur.

Artık Türklükten ve Türklük Ülküsünden soyutlanmış meclis denen sirklere ihtiyacımız olmadığı ve Törenin konuşacağı günlerdeyiz.

Tanrı şahittir!

Biz bu davaya baş koyduk... GökTürk

Tan Hu”Emre”
18.11.2015
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GökBörü77
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12


« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2015, 00:00:29 »

Türkiye Cumhuriyeti'nin meclisi değil de Birleşmiş Milletler meclisi gibi, Türkten başka herşey var. Bir meclis ki İstiklal Marşı okunmuyor bir meclis ki Türkçeden başka dillerde yeminler edilmeye çalışılıyor. Gerçekten de sirkten farksız. En acısı da Türk milletinin ödediği vergiler ile maaşlarını alıp Türk milletinin aleyhinde işler yapmaları.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.178 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.0070000000000001s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.