MHP'de Atsız diriliyor mu?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Temmuz 2020, 05:47:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: MHP'de Atsız diriliyor mu?  (Okunma Sayısı 6576 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sağ
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 124« : 28 Şubat 2014, 17:40:31 »

Şu yazıyı okuyup yorumlarınızı yazın bakalım, ne düşünüyorsunuz. Enteresan bir yazı.


*


Aslında başlığı “Bu coğrafya’da yaşayan, hangi kökenden-hangi inanıştan olursa olsun, herkese açık mektup olarak atmak geliyor içimden, OYUN ÇOK BÜYÜK!

Sevgili dostlar, atılan adımlar tek tek ortaya dökülüp çizgiler kalınlaşınca yapılan plan daha net görünüyor. Hedef “Büyük KAOS ve ardından BÜYÜK TÜRKİYE yerine BİTİK BÖLÜNMÜŞ TÜRKİYE”!

Nasıl mı? Nasıl olduğunu lütfen bundan sonrasını çok dikkatli okuyarak sizler de sorgulayın.

Hatırlarsanız uzun bir süredir yurtdışında davet edildiğim bir toplantı ve buradan kavga ederek ayrışılımı detayları ile yazıyorum. Saati geriye sararken aklıma çok net bir kare düştü ve arkasından maalesef bugüne kadar söyledikleri “YERLEŞİK UNSURLAR” tarafından tek tek yerine getirilen, stratejist yabancı arkadaşın sözleri geldi...

Duvarda iki resim asılı biri “Dört tarafı denizlerle çevrili Türkiye” diğeri ise BOŞ! İlkinde daha doğrusu “tehlike olarak görülen” ama seslendirilmeyen ilk senaryoda Türkiye’nin etki alanını nasıl genleştireceği ve Hazar kıyılarından Balkanlara kadar, Asya’dan Afrika’ya kadar nasıl etkili olabileceği tartışılıyor ve bunu yapacak bir liderliğe karşı neler yapılacağı çok uzaklarda kapalı kapılar ardında konuşuluyor... Diğer BOŞ olan ise engellenmesi halinde ilkinin yerine konacak “Bölünmüş Milliyetçi Türkiye”!

Soracaksınız; “Milliyetçi Türkiye” nasıl bölünmüş olur. Detay da burada gizli, lütfen sabırla okumaya devam edin. Bu duvarların olduğu ortamda “case study” yöneticisi olan stratejist şöyle diyor; “Türkiye’de ibre daha da sağa kayacak bundan sonraki iktidar aşırı milliyetçi hatta kafatasçı bir yapı üstünde şekillenecek”! Bunu söylediği tarih 2007...

Sevgili dostlar, bütün bunları geriye sarınca tablo çok net oturuyor. Bugün yapılanların ve hatta 2008 sonrası “alt yapısı kurulan” oyunun iki hedefi var; 1- Hayata geçen BÜYÜK TÜRKİYE projesini durdurmak, 2- BİTİK Bölünmüş Türkiye projesini hayata geçirmek...

Peki nasıl? Çok zor değil; Türkiye’nin büyümesi için özellikle çevresindeki tarihten gelen etnik ve mezhep farklılıkları olan coğrafya üzerinde etki genleşmesi için gereken ne? Cevap çok kolay; son birkaç yılda yapılanlar yani BÜYÜK KARDEŞLİK adımları... İlk etapta bunun durması ve Türkiye’nin özellikle 1938 sonrası bugün operasyonu yapanların ilk versiyonları tarafından kurgulanan “etnik DNA’lı bir devlet-millet” çıkmazına dönmesi gerekli. Burada bir not düşeyim; Başbakan Erdoğan’ın yıllardır “her türlü ayrımcılığı ve milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum” vurgusu çok önemli.

Sevgili dostlar, OYUN ÇOK AÇIK! Etnik, Ekonomik, Mezhepsel, Sosyal, Siyasi prangalarından kurtularak ve en önemlisi etki alanını Balkanlar-Asya-Orta Doğu-Afrika hattında çizen BÜYÜK TÜRKİYE projesi, özü ve liderliği ile BÜYÜK BİR SALDIRI altında... Amaç bu adımı durdurup yerine KAOS’u hakim kılmak ve KAOS süreci sonucu daha açıkçası yaşanacak bir iç savaş sonrası “KAFATASÇI ETNİK KÜÇÜK TÜRKİYE’yi” elde kalan topraklarda kurdurarak yeniden kontrol etmek...Bu arada Türkiye’de aynen 1975’te Irak’ta yaptıdıkları-YAPTIRDIKLARI gibi “Kürt kökenli kardeşlerimizin de” bu pis oyunda “yok edilmek” isteneceğini de belirtmeme sanırım gerek yok!

Burada çok önemli detaylar da var... Bir örnek vereyim; CHP veya MHP’ye hatta Cemaat’e gönül veren insanlarımız sanmasınlar ki İKTİDAR onlara teslim edilecek! Onlar sadece kullanılacaklar hatta inandıkları yolda belki hayatlarını kaybedecekler ve sonunda her parça gibi tasfiye edilecekler! Bu süreç sonunda İKTİDAR, BÜYÜK KAOS PLANLAYICILARI tarafından bu “iç savaş sürecinde” kahramanlaştırılan yeni figürlere teslim edilecek...

Peki TSK nasıl sahaya çekilecek? Şimdi sıkı durun ve bu yazdığımı defalarca okuyun. TSK’nın sahaya çekilmesi için bazı hukuk süreçlerinin içine sızıldı ve HAKSIZ YERE BAZI SUBAYLAR tutuklanarak TSK’nın PSİKOLOJİK HAZIRLANMASI ile ilgili süreç 2008 sonrası başlatıldı. Bu sembollerden sadece birini yazıyorum; İlker Başbuğ... Bir soru daha “milliyetçi taban” MHP kontrolünden nasıl daha radikal bir kontrole geçecek. Çok açık; MHP’nin içine sızarak (çoktan sızıldı ve buna DUR diyebilecekler kasetler ile tasfiye edildi) ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü-ÖLDÜRÜLMESİ provoke edilerek!

Sonuç: Son 10 yılı geriye dönüp tek tek düşündüğümde, analiz ettiğimde, notlarıma baktığımda; KORKUNÇ TABLOYU çok ama çok net görüyorum. Oyun planı “Büyük olanı bitir, küçük olana geç” üstüne kurulmuş ve sahneler tek tek hayata geçiyor... Bu noktada hangi inançtan, hangi etnik kökenden olursa olsun, hangi siyasi parti veya Cemaat-Cemiyet-Camia’ya mensup olarak kendini tanımlarsa tanımlasın, BÜTÜN BU COĞRAFYA’NIN İNSANLARINA SESLENİYORUM; “2023 Büyük Türkiye hedefine yürümek yerine, “İç savaş çıkartılmış, etnik kökenleri farklı insanları karşılıklı katledilmiş, ekonomisi bitmiş, çocukları ölmüş, sokakları yanmış ve BÖLÜNMÜŞ” bir Türkiye istiyorsanız OYNANAN OYUN ve senaryoya SEYİRCİ KALIN ! Bütün bunlara HAYIR diyor ve BU KİRLİ OYUN durmalı diyorsanız, birey olarak lütfen bilinçli olun-BİLİNCİNİZİ HAKİM KILIN ve tarihin size verdiği görevi getirerek BU KİRLİ SENARYOYU tarihe gömün! YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR, GÜN BUGÜNDÜR!

Sonuç: Hedef bugün BÜYÜK TÜRKİYE ve hayata geçirmeye çalışan lider... AMA ŞUNU HİÇ UNUTMAYIN; hedef 1071’den beri bu COĞRAFYA ve BU COĞRAFYA’NIN halkları... UYAN TÜRKİYE UYAN YALVARIRIM UYAN!

Önemli not: Yazıcıoğlu “Büyük Türkiye” projesine inanan bir insandı ve “Rumeli Sancağı’nın” ayağa kalkması için oluşan damarın lideriydi. Bu yüzden sırf bu yüzden bugün bu pis oyunu kuranlar tarafından katledildi...

Yiğit Bulut
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2014, 17:47:50 »

Ne biçim bir saçmalıktır bu. Atsız ile alakasını da çözemedim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
KURTBAY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 81« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2014, 17:58:55 »

Jölelinin yazılarının, bu kutlu otağda paylaşılması zulümdür. Tamamen kafadan yazılmış bir senaryoya yine kafadan atmasyon verilen cevaplar var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2014, 20:11:24 »

 Yazının içeriği buram buram cahillik kokmakla birlikte çelişki de barındırıyor.
 Burada MHP ile ilgili mevzuya geçmek istiyorum. MHP de kasetlerle tasfiye edilenler kim? 2011 seçimleri öncesinde, kale illerinde ilk sıralara bir şekilde yerleşmiş ne tabanda karşılığı olan ne de önemli bir niteliği olan, serseri pornocu tayfası. Çocuğunun yanında anasının pazarlığını yapan, milletin inançlarına mezheplerine küfürler eden adamlar, jölelinin yazısına göre, çıkacak büyük KARDEŞ! kavgasının engelleyici kahramanlarıymış.
  Yazıda kastettiğinin hele Atsızla hiç mi hiç alakası olamaz. Biz kesinlikle akp nin ve yeni osmanlıcıların yeniden büyük Türkiye tezine karşı, orta anadoluya hapsedilmiş küçük Türkiye tezini savunmuyoruz. Aksine Atsızcılık, büyük Türkiye fantezileri kuranların, daha gerçekçi bir versiyonu olan, büsbüyük Türkiye, yani neredeyse osmanlının sınırları kadar bir ulus devlet olan Turan.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.262


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2014, 22:58:48 »

mhp de Atsz her zaman vardı ama karanlıkda, sakın aldanmayın Atsız mhp de dirilecek diye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2014, 23:31:28 »

Yiğit Bulut denilen çanak yalayıcı ses kasetleriyle AKP'den kaçan sağ seçmenine MHP'ye sakın oy vermeyin demeye getirmiş. Hedefteki seçmen MHP'ye de oy vermezse CHP'ye oy vermeyeceğine göre aklı sıra AKP'nin oylarını muhafaza edecekler.

AKP'den kopan seçmen MHP'yi tek başına iktidar yapsa dahi MHP Atsız'ın A harfini yerine getirse dahi mucize olur, AKP'den çok farklı bir parti olmaz.

Mevcut partilerle ne bu ülke bir arpa boyu yok alabilir, nede düşlediğimiz Milliyetçi Türkiye hayata geçer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #6 : 01 Mart 2014, 00:06:08 »

Yiğit Bulut denilen çanak yalayıcı ses kasetleriyle AKP'den kaçan sağ seçmenine MHP'ye sakın oy vermeyin demeye getirmiş. Hedefteki seçmen MHP'ye de oy vermezse CHP'ye oy vermeyeceğine göre aklı sıra AKP'nin oylarını muhafaza edecekler.

AKP'den kopan seçmen MHP'yi tek başına iktidar yapsa dahi MHP Atsız'ın A harfini yerine getirse dahi mucize olur, AKP'den çok farklı bir parti olmaz.Mevcut partilerle ne bu ülke bir arpa boyu yok alabilir, nede düşlediğimiz Milliyetçi Türkiye hayata geçer.

    MHP bizim düşün dünyamızı tatmin edecek kapasiyete ulaşmasa bile, mevcut durumda Türklüğe ve üniter yapıya akp kadar zarar vereceğini sanmam. En azından bölücü güçler bu kadar desteksiz uçmazdı ve imralı faresi adeta bir ulusun lideriymiş gibi sunulmazdı.
   chp için aynısını diyemeyeceğim, milli meselelerde çok kıvrak, yaylanmalı bir tabanı var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Kapagan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 29


« Yanıtla #7 : 01 Mart 2014, 15:58:14 »

Yiğit Bulut denilen çanak yalayıcı ses kasetleriyle AKP'den kaçan sağ seçmenine MHP'ye sakın oy vermeyin demeye getirmiş. Hedefteki seçmen MHP'ye de oy vermezse CHP'ye oy vermeyeceğine göre aklı sıra AKP'nin oylarını muhafaza edecekler.

AKP'den kopan seçmen MHP'yi tek başına iktidar yapsa dahi MHP Atsız'ın A harfini yerine getirse dahi mucize olur, AKP'den çok farklı bir parti olmaz.Mevcut partilerle ne bu ülke bir arpa boyu yok alabilir, nede düşlediğimiz Milliyetçi Türkiye hayata geçer.

    MHP bizim düşün dünyamızı tatmin edecek kapasiyete ulaşmasa bile, mevcut durumda Türklüğe ve üniter yapıya akp kadar zarar vereceğini sanmam. En azından bölücü güçler bu kadar desteksiz uçmazdı ve imralı faresi adeta bir ulusun lideriymiş gibi sunulmazdı.
   chp için aynısını diyemeyeceğim, milli meselelerde çok kıvrak, yaylanmalı bir tabanı var.

Harfi harfine katılıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Amir Temur
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 37« Yanıtla #8 : 01 Mart 2014, 18:30:47 »

Yok büyük oyunmuş da, yok Türkiye emperyalistlerin tuzağına düşüyormuş da... Hayır şu otağdaki konuşma seviyemi bozmamak için çaba sarfediyorum, sakin ol diyorum kendime, inanın olmuyor.

Eğer ben emperyalist bir ülkenin lideri olsam, yiğit bulut benim planlarımı anladığı gün işi gücü bırakırım, emperyal düşüncelerimle birlikte intihar ederim. Ülkemi de imha ederim. Dünyanın en gerizekalı ve beyinsiz canlısının bile "anladım" dediği şey emperyal olamaz.

Kendisini yıllardır akrabalık sayesinde cnnturk gibi tırt kanalların tırt ekonomi programlarında memleketi kurtardığı dandik yorumlarından tanırım. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş. Bu zekadaki, bu birikimsizlikteki, hayatında sahip olduğu herşeyi yalakalık ve yağcılıkla kazanmış birinin akp saflarında olmaktan başka seçeneği yoktur zaten. Başka bir tarafa yamanmaya çalışsaydı inanın çok şaşırırdım.

Aklı başında, konuştuğunu anlayabilen, sorularına cevap verebilecek dürüstlükte ve birikimde bir adam olsaydı ona sadece şunu sorardım:

Hiç bir vasfı olmadan, sade vatandaş sıfatıyla George Bush ile kapılar ardında görüşüp pazarlık yapan, 2 hafta sonra hülle ile milletvekili seçilip başbakanlığa tırmanan, başbakan olduktan sonra ilk işi dünya rezervlerinin %85'ine sahip ülkenin bütün bor madenlerini 49 yıllığına ABD işletmesine veren kişi basmakları tırmanırken neredeydin ulan? TSK içinde NATO'ya karşı çıkan, ABD'nin ortadoğu planlarını kabul etmeyen, pkk gerilla gücüne kan kusturmuş generaller tek tek içeri atılırken neredeydin? 10 küsür yıldır ülkede hakaret edilmemiş toplum grubu, aşağılanmamış insan, ayrıştırılmamış mezhep, küfür edilmemiş inanç kalmadı. O zaman neredeydin? Kıçını yaladığın zat önüne geleni aşağılayıp küfür etme cesaretini nereden alıyordu? Benim sırtım sağlam özgüveni nereden geliyordu? Ona bu gazı veren kimdi ulan?

Projesi sonlanmış, işi bitmiş adam deliğe süpürülürken "emperyalistler emperyalistler" diye salya sümük ağlayınca kim inanacak?

Türk zekidir. Senin o zihinsel sıçmalarını ümmetçiler, araplar yer sadece. Türk yemez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Basbug Tong Yabgu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 166


Barbar Türk


« Yanıtla #9 : 01 Mart 2014, 19:38:13 »

Nihal Atsız'a Nazici diyen Türk Solu ile röportaj yapan MHP mi Atsız ile buluşacak? Bunlar iyice karşılarındaki insanı salak yerine koymaya çalışıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türke karşı gelmek Tengri'ye karşı gelmektir!"

Başbuğ Tong Yabgu (Kuzeyin Efendisi)
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.23 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.