BOZKURT'A KURBAN OL MAHLUK!!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 11:49:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: BOZKURT'A KURBAN OL MAHLUK!!!  (Okunma Sayısı 12999 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mehmet Alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 52


Börü


« : 22 Nisan 2011, 16:03:56 »

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 12 Haziran seçim startını Bayburt'ta düzenlediği mitingle verdi. Erdoğan konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "On bin milisinle Taksim’e gel, ben de bin bozkurtumla oraya geleyim. İnanıyorum ki Kasımpaşa’ya kadar ardına bakmadan kaçacaksın" sözlerine cevap verdi:

Ah benim kardeşlerim. Bakınız şimdi 8,5 yıl önce biz görevi aldık. Kimden aldık? MHP’den aldık. DSP ANAP bunlardan aldık. Şimdi MHP konuşuyor. 2023 benim diyor. Yahu millet 5 sana görev verdi. Bunlar ne yaptı? 3,5 yılda bırakıp kaçtı.

Bugün bir meydan okuması yapmış. Taksim’e 10 bin gençle gelecekmişsin, eee? Bin bozkurtla Kasımpaşa’ya kadar kovalarım.

“SEN BOZKURTLARLA BEN İNSANLA DOLAŞIYORUM”

Allah Allah? Sayın Bahçeli sen bozkurtlarla mı dolaşıyorsun? Ben bozkurtla dolaşmıyorum, ben eşrefi mahluk olan insanlarla dolaşıyorum ve ben demokratik mücadeleyi demokrasi alanında veriyorum. Ha benim kalkıp da gençleri illegal örgütlerin yürütmesi karşısında, gerekirse biz de Taksim’de 5 bin 10 bin genç yürütürüz diyorsak, bunun sebebi illegal örgütlere karşıdır.

“KOVALAMACAYA DEVAM ET”

Bizim gençliğimizin bugüne kadar illegal hiçbir eylem olmamıştır. Ama senin geçmişinde bunlar var. Onun için sizin ağzınızdan ben daha fazla cevap vermeyeceğim. Bu noktada sizi daha fazla muhatap almıyorum sayın Bahçeli.  Senin böyle kovalamaca oynayacak bozkurtların varsa, sen o alanlarda kovalamacaya devam et. Biz de okullar fabrikalar inşa etmeye devam edeceğiz.


SENİN AÇILIMIN SONUCUNDA KUDURDU BU ÇAKALLAR. BİTLERİ KANLANDI SOYSUZLARIN. EY BOZKURT'A DİL UZATAN MAHLUK, SEN ANCAK KENDİN GİBİ MAHLUKLARA LAYIKSIN! YANINA FİKİR BABAN, ORTAĞIN APONU AL ONUNLA DOLAŞ. SANA BU YAKIŞIR!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz Begleri, bodun, edişing: üze Tengri basmasar, asra yer telinmeser Türük bodun; ilingin, törüngün kim artatı udaçı erti? Türük bodun, ökün!
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2011, 16:07:11 »

Bugün bozkurta köpek diyenler yarın anasıyla bacısını karıştırır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mehmet Alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 52


Börü


« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2011, 16:20:34 »

MADEM İLLEGAL ÖRGÜTLERE KARŞISIN, AL SANA SENİN YARATTIĞIN (SANA GÖRE LEGAL, BANA GÖRE....) MAHLUKLAR İLE İLGİLİ ÇOK GÜZEL BİR YAZI:


VUR, KIR, YAK, PARÇALA, ÖLDÜR..

Küçükken rahmetli babam bana, “Şiddetle hiç bir sorun çözülemez, hak alınamaz. Daima sakin ve barışcı ol. Öfkeyle kalkan zararla oturur “ diye öğretmişti.

Rahmetli peder hayatta olsaydı ve PKK’nın ves sempatizanlarının şiddet ve terör ile elde ettiği kazanımları görseydi herhalde “ Pardon evlat, şiddet ve terörle kazanmak Türkiye’de pekala mümkünmüş. Seni yanılttığım için beni affet “ derdi.

40.000 kişinin ölümüne neden olan PKK, terör ile amacına ulaşmak üzere. Türkiye’nin bölünmesi için geriye sayım hızla sürüyor.. Devletin resmi görevlileri Apo ile İmralı’da “Yeni Türkiye” için” pazarlık yapıyor. YSK’nın aldığı – bence de yanlış – bir karar sonucu ayaklanan ve ülkede terör estiren PKK yandaşları YSK’ya 48 saatte geri adım attırıyor.

Hani terör ve şiddet ile sonuç alınmıyordu ?

Bal gibi alınıyormuş...

Bir de zavalı liseli öğrencilere bakın.

YGS sınavında 40 çeşit şifre uygulandığı ÖSYM tarafından bile kabul edilmesine rağmen, ne sınav iptal oluyor, ne de sınav yeniden yapılıyor. Çünkü Devlet büyükleri “ Biz tatmin olduk “ diyor.

Bizim saftirik liseli gençler ise, ellerinde pankartla yürüyüp, gitar çalarak, barışcıl protestolar yapıp, alkıllarınca hak arıyor.

Ah benim saftirik liseli kardeşlerim...

Hak böyle mi alınır ?

Bakın önünüzde kapı gibi bir PKK ve sempatizanları örneği var.

Neden onlar gibi yapmıyorsunuz ?

Önce yüzünüzü bir güzel örtün. Sonra boş bir şişeye benzin doldurun, ağzını paçavra ile tıkayın ve fitili yakıp ister polise, ister dükkana sallayın.

Aman dikkat, sakın boş rakı şişesi kullanmayın, polis hemen yakalar. 21 yaşın altında olduğunuz için alkol yasak !

Sakın ha içinde insan olan otobüslere molotof kokteyli atmayın. PKK’lılar hemen “ Bu işin telifi bizde “ diyerek sizi “ Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi “ne şikayet eder, valla ben bile sizi kurtaramam. ( Sahi, PKK’lı katillerin attığı molotof sonucu otobüste yanarak ölen Serap kızımız, eğer yaşasaydı bugün kaç yaşında olur du ? )

Hakkınızı almak için attığınız molotof kokteyli, çok ses getirmeli. Mesela gidin Zeynep Kamil Hastanesine, yeni doğan bebeklerin bulunduğu bölüme molotof atarak, bebekleri yakın. Çok ses getirir, sınavın iptali banko.

Bakın, PKK yandaşları Atatürk Heykelinin üstüne Apo’nun resmini astı. Sizin onlardan neyiniz eksik ? Ama yaratıcı olun, siz daha çok ses getirecek, farklı bir iş yapın ve muhakkak popüler kültür unsurlarını kullanın.

Mesela Atatürk Heykelinin üstüne TV reklamlarında “ 11833 “ diye “ kıvırtan eşcinsel kılıklı adamın resmini asın. Herkes bu olayı konuşur, sınav hemen iptal olacağı gibi, hepinize anında istediğiniz üniversitenin diploması verilir.

Hadi liseli gençler, PKK ve sempatizanlarından neyiniz eksik ?

VUR, KIR, YAK, PARÇALA, ÖLDÜR...

TÜRKİYE’DE HAK BÖYLE ALINIR !

Aydın Özdalga

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz Begleri, bodun, edişing: üze Tengri basmasar, asra yer telinmeser Türük bodun; ilingin, törüngün kim artatı udaçı erti? Türük bodun, ökün!
Türkçü Mete Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 50« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2011, 17:10:23 »

Türk'ün değerlerine saldırmak moda oldu zaten. Kardeşlerin Atatürk büstüne apo posteri asar sende haddini aşarak bozkurtlara dil uzatırsın. Be Allah'ın gürcüsü sen ne anlarsın Bozkurt'tan daha ağzına Türk kelimesini bile alamayan zavallı.    GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2011, 17:15:43 »

Biz Türkçüler öz vatanında üvey evlât muamelesi gördüğümüzden bir siyasinin ağzından bizim kutsalımızı öven, yücelten sözler duyunca gurbette hemşehrisini görmüş gibi oluyoruz.

Bahçeli'yi kutlarım ama kandaşlarımızın da dediği gibi söylemekle olmaz. Söyle bozkurtlara da çıksınlar ocaklardan. Biz de o zaman Bahçeli'ye "kocakurt" diyelim, yolun yolumuzdur diyelim, fikrî ayrılıkları, küskünlükleri "şu an için" unutup düşmana bozkurdun pençesini vuralım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Türkçü Mete Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 50« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2011, 17:24:18 »

Yok abi artık zamanı geldi bu soysuzlardan kurtulmanın. Nasıl sinirlerim bozuldu ya !!! Binlerce yıllık kutsalımıza hakaret ediliyor ve insanlar buna alkış tutuyor. Tek söz var kafamda ; Ya kızıl tuğ başa, ya kuzgun leşe!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TARKAN
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2011, 18:17:54 »

Bahçelinin Hesabı  gerçekten zayıf, on bin çakala   bin Bozkurt olur mu, on bin ite on Kurt yeter.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
baturbekkazakbalasi
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 44

Kuday kutu Turkun uzge bolsun !


« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2011, 19:07:22 »

Az önce televizyonda isittigim kadariyla Tayyip Efendi diyor ki : Sayin Bahceli ! Sen BOZKURTLARLA MI geziyorsun ? Ben esref-i mahluk olan insanlarla geziyorum diyor... Nasil bir yaratiktir bu Tayyip anlayabilmis degilim.Bir insan bu kadar mi Türklük düsmani olabilir bir mahluk ? Kandasi Gürcü Stalin ile birlikte dünya tarihinin gördügü en büyük Türklük düsmani bence bu adam !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yapirmay, ayrildik pa kalin toptan,
Shabilip kaytpaytugin cavgan oktan
Turiktin colbaristay cureginen,
Shinimen korkak kul bol cavdan bukkan?!
Dedem Korkut
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 143


Türkçemizi koruyalım.


« Yanıtla #8 : 22 Nisan 2011, 19:08:37 »

 Türklük Türk'ün vatanında dört bir yandan kuşatılmış durumda. İşin acısı da bu kuşatmaya alkış tutanların veya sesini çıkarmayanların içinde Türk soyluların da olması.

  12 Haziran seçimleri bu durumun halkımızca kavranıp kavranamadığının oylaması olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İttiñ iyesi bolsa, Böriniñ Teñirisi bar.

İtin sahibi varsa, Kurt'un Tanrısı var.
Dedem Korkut
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 143


Türkçemizi koruyalım.


« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2011, 19:11:54 »

 Öyle kandaşım, Türklüğün büyük bir düşmanı kendileri. Ben gürcü'yüm der durur, iş Türk'ün ülkesinde Türk demeye gelince ağzına almadığı gibi bir de Türk'ün değerlerine küfreder. Her şeyi geçtim, bari kutsalımıza dil uzatma be boşbakan!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İttiñ iyesi bolsa, Böriniñ Teñirisi bar.

İtin sahibi varsa, Kurt'un Tanrısı var.
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.