BAHCELİ'YE BAKİN HELE
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Nisan 2020, 20:56:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BAHCELİ'YE BAKİN HELE  (Okunma Sayısı 5446 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« : 16 Mayıs 2014, 20:26:50 »

Hala bu adama milliyetçi diyen var mi ? Cumhurbaşkanı adayi belirlemek için CHP yle işbirliği yapiyor. Milletin ciğeri Soma için yanarken Bahçeli bugün Süleyman Demirel'in yanina gitmiş. Kimi Cumhurbaşkanı adayi yapalim diye 91 yasinda adama danisiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2014, 00:13:26 »

Bahçeliden nefret ederim, bozkurtları evcilleştirmeye uysallaştırmaya çalışan biri. İsmi hareket olan partiyi uyuşturmuş da uyuşturmuş. Kurtlara sokağa çıkın uluyun diyeceği yerde, evinizde oturun aman susun falan diyor. Üstün bir ırka, bozkurtluk yapamayacak biri. Gitsin evinde otursun, milliyetçiyim hareketten yanayım demesin.

Bu adamı bu yüzden sevmem ama bazı şeylerini de görmezden gelemeyiz. Başbakan yardımcılığı döneminde 21 ciltlik Türk ler ansiklopedisi yayınlandı. Onun emeği büyüktü ve bu zamana yapılmış en kapsamlı Türklerle ilgili araştırma yazısıydı. Bu ansiklopediye onların islam sentezi de girmemişti. Gerçi o biraz da Yusuf Halaçoğlu sayesinde oldu ansiklopedideki koordinatördü ama Bahçeli' nin emeğini de görmezden geldirmez.


Ama bu yaptığı tabi diğer yaptıklarını örtmez. Türkçülüğü islamla sentezlemeye çalışanlarla yoluna devam ederse, Türkleri uysallaştırmaya çalışırsa, mecliste gürleyecekleri yerde susarlarsa tüm yaptıklarını boşa çıkarır. Mhp bugün pısırık pısırık mecliste ceylan derisi koltuklarda oturuyorsa bu bahçelinin yüzündendir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2014, 02:22:57 »

Daha önceleri bu sitede bir yazıda yorum yapmıştım. Hani şu yeni getirilen veya getirilecek orasını tam hatırlayamadım eş başkan olayı varya bu mhp de kullanılabilir aslında. Partinin başına daha genç, atak, kitleleri harekete geçirebilecek, sonradan tepeden inme değilde gençlik kolları veya ona benzer yapılanmadan gelme bir başkan olabilir. Bahçeli yine eşbaşkan olabilir. Partiyi arka planda yönetebilir akıl hocalığı yapabilir. Ama fazla ayrıntıya girmesin genel politikayı belirlesin, detaya inmesin detaya inerse pasifleştirme devam eder. Belki bu şekilde bu pasifi bertaraf edebilir ve partinin bu kadar silik pasif kalmasının önüne geçebilirler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sadaktaki Ok
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2014, 12:52:47 »

Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Bahçeli bazen haksız eleştirilere uğruyor. Soma'ya gittiğindede diğer liderler gibi tepki almamak için mi ocağa gitmedi dendi. Oysa adam matıklı olanı yaptı. Ocağa gitmek zaten var olan kargaşayı bin katına çıkarmak, dolayısıyla kurtarma çalışmalarına engel yaratmaktan başka birşey değildi. Cumhurbaşkanı adayı için chp ile işbirliği yapmasıda gayet doğal. Sonuçta akp karşıtı blok oluşturulmaya çalışılıyor. Bizim anlamamız normal çükü siyaset tavize dayalı birşeydir. Oysa ırkçılık tavizsiz bir bağlılık gerektirir. Adam ben ırkçıyım demediki. Üstelik geçenlerde danışmanının yaptığı açıklama malum. Bence Bahçeli doğru bildiği yolda ilerliyor, Türkçü ise zaman zaman kesişen ama başka bir yolda.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.317« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2014, 12:12:56 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında ''Çözüm sürecini bu aşamaya getiren Başbakanımız Tayyip Erdoğan’a ve bu konuda ciddi gayretleri olan Abdullah Öcalan’ı takdirle karşıladığımı belirtmek istiyorum'' diyen Şırnak Valisi Hasan İpek'e sert sözlerle yanıt verdi: ''Bu vali müsveddesi hala görevde...''

Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

15 yaşındaki Berkin için "Ölmüştür, geçmiştir" derken Mısırlı Esma için aylardır ağıt yakmadığı kalmıştır.  MB’ye ders vermeye kalkan, faiz arttırılınca bankayı suçlayan, kumanda ile faiz indirmeye niyetlenen Başbakanla ekonomide yeni ufuklar hayaldir. AKP ile geçecek her gün huzursuzluğu tırmandıracaktır. Başbakan yorgun bitkindir. Başbakan vizyonsuz hedefsizdir. Önüne gelene hakaretler yağdırması, küfürler savurması, tekme tokat saldırması hiçbir vicdanın kaldırmayacağı çürümüşlüktür. 30 Mart onun için geri sayımın başlangıcıdır. 30 Ağustos’ta ikinci dersini alacak, Çankaya’ya çıkayım derken yarı yolda soluksuz kalacaktır. Türkiye yakında belini doğrultacaktır.

KANLI TERÖR YİNE AZDI

Kanlı terörün heves ve tahrikçileri önümüzdeki en büyük sorunlardan biridir. Kanlı terör son dönemlerde yine azmış ve kontrolden çıkmıştır. 1 Ağustos 2009’da 12 kötü adam nezaretinde başlatılan yıkım projesi Türkiye’yi PKK’ya heba etmenin ilk adımı İmralı canisinin müzakere masasına oturtulması yıkımın en zillet tarafıdır.  16 Kasım 2013’te Barzani-Erdoğan buluşması sözde Kürdistan’ın bir başbakanca ilk kez telaffuzu yıkımın en gaddar adımıdır. Başbakan’ın saldırgan çevrelere karşı muhabbet ve sıcaklığı gözle görülür derecede fazladır.  Nerede Türkiye’ye kin duyan intikam heveslisi varsa Başbakan’ın kardeşlik çemberindedir.

PKK VAR GÜCÜYLE EYLEM YAPIYOR

PKK son günlerde var gücüyle eylem yapmakta. Diyarbakır Gömeç köyündeki sulama barajını protesto etmek için 24 Mayıs’tan itibaren Diyarbakır-Bingöl Karayolu'nu kapattı. Hükümetin seyrettiği olaylar esnasında bölücü alçaklar molotof atmış, uzun namlulu silahlarla saldırmıştır. 30 Mayıs’ta Lice’de görevli jandarma özel harekata saldırdılar. 400’e yakın PKK’lı grup Muş Varto yolunu trafiğe kapatmıştır. Son bir haftanın eseri bunlar. Teröristler yol kesip kimlik kontrolü yapmaktadır.  28 Mayıs 2014’te korucumuz Mehmet Uğurtay Mardin’de şehit edilmiştir.

"VALİ MÜSVEDDESİ HALA GÖREVDE"

Doğu ve Güneydoğu’da devlet yok, vali ve kaymakam kayıp, asker ve polis ancak kendisini savunmaktadır. PKK’lıları bazıları rica minnet durdurmaya çalışmıştır. Bazıları ise çözüm sürecinden dolayı Başbakanla İmralı canisini takdirle karşıladığını yüzsüzce dile getirmiştir. Bu vali müsveddesi hala görevde.  Türkiye nereye gitmektedir? Orada devlet fiilen komaya girmiş demektir.

"GEZİ’DE KİLİTLİ KALDI"

Eşkıyalar dağdan şehitlere inmiştir. PKK’nın korkusu kalmamış, her taraf Kandil Dağı’na çevrilmiştir. Zira ortada hükümet yok. Gezi’de kilitli kalan, 17 ve 25 Aralık’tan kaçan bir Başbakan’ın teröre boyun eğme hali vardır.

"DEMOKRATİK HAKKINI KULLANAN GÖSTERİCİLERE SU VE GAZ SIKMAKLA UĞRAŞMAKTA"

Erdoğan demokratik hakkını kullanan göstericilere su ve gaz sıkmakla uğraşmakta. Taksim’e gelme ihtimali olana gözdağı veren Başbakan, konu PKK olunca anında ortalıktan kaybolmaktadır. Başbakan PKK’ya niçin sessizdir? Neyi vaat etti? İstanbul’da polisin sabrına hayret eden Başbakan sıra PKK’nın küstahlıklarına gelince çıt çıkarmadan izlemektedir.Başbakan Türkiye’nin bir bölümünü gözden çıkarmıştır. Başkanlık çeyizi karşılığında özerklik vaat etmiştir. Eğer bu doğruysa Başbakan ihanete ortak olmuştur.

"MALUM DANIŞMANI HAKLI"

Maskelilere bağıran çağıran Başbakan bunun mislini yapanlara karşı sessizdir. Yakın çevresine yeni giren malum danışmanı haklıdır. Başbakan tarihteki Sadrazam Nedim Paşa'ya namı diğer Nedimov'a benzemektedir. Ruh ikizi olduğunu icraatlarıyla ispatlamakta. PKK insan kaçırmakla kalmamış dağa çocuk kaçırmaya kadar işi vardırmıştır. Terörden ekmek yiyen omurgasızlar çocuklara kalem yerine silah vermektedir.

"BOKO HARAM NEYSE PKK DA AYNI"

Kendi evlatlarını el bebek büyüten terör elebaşları masum annelerin babalarını canlı bombaya çevirmektedir.Mutlaka ki çocuklara Türk askeri düşman olarak gösterilmektedir. Nijerya’da kız çocuklarını kaçıran Boko Haram neyse PKK da aynı.
Bunlarda ne din, ne iman, ne insanlık ne de merhamet vardır.

GÖZÜ YAŞLI ANNELER HAKLI

Küçücük çocuklara göz koyanların vicdanları mayın tarlasından farksızdır. Gözü yaşlı anneler haklı ve masumdur. Onların feryatları karşılıksız bırakılmamalı.

"VİLLADA PARA ERİTEN ÇOCUĞU YA HAK DİYE OK ATARKEN…"

Villada para eriten zeka abidesi çocuğu Ya Hak diye ok atarken garibanın çocuğu ya sabır çekmekte.  20 Mayıs 2014’de Başbakan aynen şöyle dedi: Dicle’nin kenarında kurdun kaptığı koyun bile benim mesuliyetimde.  Klasikleşmiş bu anlamlı  sözler ne kadar eski de olsa önemini yitirmemiştir. Bu koyunu kapan ve çalan Başbakan olursa ve kapanlarla Başbakan ortaklık içindeyse nereye başvuracağız.

NASILSA BAŞBAKAN’IN AĞILINDA ÇOK KOYUN VAR

Kafayı koynunun postuna ve piyasa fiyatına takmış olsa gerek. Başbakan’a göre bir koyun giderse başka bir koyun gelecektir. Nasılsa Başbakan’ın ağılında çok koyun var. Bize kalırsa Başbakan koyun metaforunu kenara bırakmalı ve çocukların derdine düşmeli.

B VE C PLANI FOSTUR

Başbakan’ın B ve C planları fostur, boştur, hikayedir. Bir plan varsa BDP ve HDP’den insaf beklemesi ayıptır.  PKK’nın kamplarının yeri belli. Yüreği yetiyorsa Başbakan bir gece Kandil’de görülmeli ve ne var ne yok temizleyip atılmalı. İşte o zaman kendisinin inandırıcı olduğuna hükmedebiliriz.  Bu devrin Ali Kemal’i, Sait Mollası yıkımdan sorumlu Başbakan Yardımcısı sürecin normal yürüdüğünü açıklamıştır. PKK süreçle canlanmıştır. Çözüm sürecine yüklenen hangi anlam varsa havada kalmıştır. Gerçi bunlar bizim için sürpriz değil.

GENELKURMAY İSTATİSTİK TUTMAKTAN BAŞKA NE YAPAR

Genelkurmay, terör eylemlerinin istatiğini tutmaktan başka ne yapmakta doğrusu merak içindeyiz.
Bu öncelikle hükümetin suçuysa daha sonra Genelkurmay’ın kusurudur
Jandarma’nın Öcalan’ın isteği doğrultusunda Güneydoğu’dan çekileceği konuşulmaktadır
PKK Başbakan’ın yumuşak karnını gördü. PKK ile gayri meşru bir ilişki içinde bulunan kişi bu ülkede Başbakandır. Ama böylesi bir kişi en yaparsa yapsın bu ülkede cumhurbaşkanı olamayacaktır

SAYIN BAŞBAKAN SÖYLEYİNİZ ADAY MISINIZ DEĞİL MİSİNİZ

Ortak çatı aday teklifimiz geniş yankı uyandırdı.

Değerli bir isim konusunda mutabakat sağlanacağına yürekten inanıyorum. Ayrımcı ve dışlayıcı olmamalı. Tarafgirlikten uzak olmalı. Cumhura baş seçeceksek bu geniş çaplı bir anlayışla sağlanacaktır. Kucaklayıcı ve kardeşliğin teminatı olmasını arzulamaktadır MHP. Erdoğan dışındaki her değerli şahsiyetin cumhurbaşkanı olmaya hakkı vardır.

Başbakan’ın adaylığı hemen hemen kesinleşmiş. Ancak her nedense Başbakan adaylığını açıklamaktan çekinmektedir. Sayın Başbakan söyleyiniz aday mısınız değil misiniz?

Türkiye 10 Ağustos’ta despot atamayacaktır. Parti içi dengeleri hesaba katarak yeni genel başkan ve başbakan için hazırlık yaparken başkanlık taşlarını döşüyorsa hesabı parçalanacaktır

ERDOĞAN MERAK ETME BİZİM ÇATIMIZ AKMAZ

Sayın Erdoğan merak etme bizim çatımız akmaz, uçmaz, göçmez.

Sen bizim çatımıza değil birlikte tüfek çattığın menfaat düşkünü muhteris yandaşlarına bak
10 Ağustos’ta düşecek süngünün derdine yan

ORTAK ÇATI SENİ MOLEKÜLLERİNE AYIRACAK

Başbakan yanılır yenilir aday olursan işin zordur ve ortak çatı senin zihniyetini önce kaynatacak, sonra da 17 ve 25 Aralık formülleriyle siyasi moleküllerine ayıracaktır.
-alıntı-
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ben
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 36


« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2014, 13:15:57 »

Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Bahçeli bazen haksız eleştirilere uğruyor. Soma'ya gittiğindede diğer liderler gibi tepki almamak için mi ocağa gitmedi dendi. Oysa adam matıklı olanı yaptı. Ocağa gitmek zaten var olan kargaşayı bin katına çıkarmak, dolayısıyla kurtarma çalışmalarına engel yaratmaktan başka birşey değildi. Cumhurbaşkanı adayı için chp ile işbirliği yapmasıda gayet doğal. Sonuçta akp karşıtı blok oluşturulmaya çalışılıyor. Bizim anlamamız normal çükü siyaset tavize dayalı birşeydir. Oysa ırkçılık tavizsiz bir bağlılık gerektirir. Adam ben ırkçıyım demediki. Üstelik geçenlerde danışmanının yaptığı açıklama malum. Bence Bahçeli doğru bildiği yolda ilerliyor, Türkçü ise zaman zaman kesişen ama başka bir yolda.

Bahçeli azıcık siyasi düşünseydi Apo'yu asmazsanız hükümetten çekiliyoruz der %40'la tek başına gelirdi.Bahçeli'nin tek istediği %12-13 oyu korumak muhalefet partisi olmak.İktidar olmak gibi bir amacı yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.555


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2014, 14:06:32 »

Bahceli'nin bugünkü meclis konusmasinda, Bayragi indireni vurmak hakdir helaldir gibi laflar eti. Bu Türk soyunun dinlemek duymak istedigi sözlerdir.
Dikat etiyseniz Gürcü basbakan da "Bayragi indiren cocuk falanmis diye sayilmaz sorumlu oradaki askerdir." diye aciklama yapti. Yani her ikiside siyasetin dönekligini uyguluyor. Türk milleti bayragi konusunda ne kadar hassas bunu bu siyasetciler biliyor, ona göre konusuyorlar.

Bahceli daha öncede "Vur de vuralim, öl de ölelim" e cevap olarak "onunda zamani gelecek" diyerek, biz Türkcüleri sevindirmis hata gaza getirmisdi, peki ondan sonra ne oldu, kendi ayni pisirik milliyetci siyasetine devam etirdi hata akpnin tekeri olmayi devam sürdürdü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ÜlkücüYörük
ÜlkücüYörük
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 28


YaşasınTurancı Fenerbahçe!


« Yanıtla #7 : 10 Haziran 2014, 17:00:23 »

 Şunu unutmayalım ki ne kadar pasif ve saf gözükürse gözüksün (dıştan öyle görenler var) Devlet Bey dünya Türkmenleri'nin (Anadolu,Türkmeneli,İran,Türkmenistan vb.) Ağası konumundadır. Mitinglerde ''Türkmen Beyimiz'' vb. sıfatlarla da çağırılıyor. Hatta adına Türkmen Beyi-Ağası Devlet Bahçeli belgeselini yapmışlar. Umudumuz odur ki Türkmen Ağası Türkmenlerle sınırlı kalmayıp diğer Turan topluluklarına da kucak açacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bozkurtlarım !
Daima hedefiniz olsun, ve hedefiniz "TURAN" olsun,
Başarı için sebebiniz olsun ve sebebiniz "ALLAH" rızası olsun!..
Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ
ben
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 36


« Yanıtla #8 : 10 Haziran 2014, 21:55:21 »

"TÜRK milliyetçiliği TÜRK milletinin yegane kurtuluş ümididir. Bizde,dile ve ırka göre sınıflandırma yoktur."

Hadi ırkı anladık,dil ne iş?Kültür milliyetçiliğinden de vazgeçip düpedüz hainliğe doğru adım atıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KIZIK
KIZIK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 223


TÜRK'ÜM, TÜRKÇÜYÜM, ATATÜRKÇÜYÜM!


Site
« Yanıtla #9 : 10 Haziran 2014, 21:59:56 »

Şunu unutmayalım ki ne kadar pasif ve saf gözükürse gözüksün (dıştan öyle görenler var) Devlet Bey dünya Türkmenleri'nin (Anadolu,Türkmeneli,İran,Türkmenistan vb.) Ağası konumundadır. Mitinglerde ''Türkmen Beyimiz'' vb. sıfatlarla da çağırılıyor. Hatta adına Türkmen Beyi-Ağası Devlet Bahçeli belgeselini yapmışlar. Umudumuz odur ki Türkmen Ağası Türkmenlerle sınırlı kalmayıp diğer Turan topluluklarına da kucak açacaktır.

"Türkmen Ağası" mı?

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/turkcu-ulkucu-tartismalari/turkmen-beg%27i-devlet-bahceli%27nin-kutuk-durumu-%28gercegini-bilen-varsa-onu-yazsin%29/


Ben böyle bir ağayı kabul etmiyorum. Kanıma dokunuyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk Budun, ilingin törüngin kim artatı?
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.052 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.