ADALET ve KALKINMA(!) PARTİSİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ağustos 2018, 07:58:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADALET ve KALKINMA(!) PARTİSİ  (Okunma Sayısı 51658 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
GurbettekiTürk
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 27« Yanıtla #90 : 01 Ekim 2012, 14:16:56 »

Suc Tayibin degil. Tayibi oraya koyan insanlara kizmak gerek.

Maymuna git deki basbakan olmak istermisin. Maymun anlasa, oda basbakan olmak ister. Herkes bir yabanci ülkenin basina gecipde, halki kullanmak, cebini doldurmak ister. Gürcü´den bukadar bekleyebilirsin.

Benide götürsünler Ermenistana basbakan yapsinlar, oh ceke ceke oradaki halki soymaya kalkarim, seve seve devleti ic savasa sokarim.


__________________________
Kafam bozuldu. Gecen hafta sonu, Alman kanalinda 20 sene evelki haberleri gösterdiler. Kazakistan o aralar bagimsiz olmustu. Kazakistanda bir kac Alman yasiyormus. Alman basbakani Kazakistana giderek, oradaki Alman vatandaslarin arkasinda oldugunu gösterdi. Kazakisatanla isbirligi kurarak kendi isaninin güvenligini yeni kurulan bir ülkede sagladi.

Bizim devlet Türklerin düsmani olmus, halkda güzel izleyip destekliyor. Adi Türkiye, politikasi Türklükle ilgisi yok. Herkesin haklarini ariyorlar savuniyorlar, Türklere gelince birsey yaptiklari yok.
Harbiden kafam bozuk.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sucitay
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109« Yanıtla #91 : 01 Ekim 2012, 15:11:40 »

Zatan bu halk kendinden olmayanın yönetmesine alışık bence asıl suç onlara hak etmeden baştakini seçme hakını verende tayip  belki düzgünde bir adam olabilir kendi içinde ama bizden deyil suç seçenin ve cezasınıda bizat kendisi veriyor bu halkın aptalıklarının şekil bulmuş hali gibi karşımızda duruyor bizamanlar papaya diz çöktüren Attilayla aynı soydan gibide davranmıyorlar   ama selahatini arkadan vuranlar %18 çıkmış ülkemizde yakında akıllandığında çoğunluğu kaybetmelerinden korkuyorum biz en güçlü ve üstün insan formuyuz gezegendeki ama bu yüzden rahat bırakılmıyoruz düşmanımız kesinlikle akıllı ama biz çalışınca onun aklınıda bileğinide kolayca bükeriz bunun için sorun kargasa yolsuzluk vs bizi rahat bırakmıyor Tanrı bize muhtaç oldumuz fırsatı çok yakında vericekğini hissediyorum ama bizimde göç etmememiz gerekiyor bizler hunlularız ve en güçlüyüz ama bizden sonra cermenler onlardan sonra slavlar geliyor ama çalışmak özgürleştirir ve tembelliğe lüksümüz yok ne yapıyorsanız en iyi şekilde yapın ve çoğalın Tanrı Türkü korusun
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne mutlu TÜRK doğana!
Alp77
YörükoğluYörük
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Türkçü - Turancı BOZKURT
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 991« Yanıtla #92 : 09 Ekim 2012, 22:42:50 »

Heeeyt kükre bre Tayyip.
Milliyetçi bu abisi vallahi islamik egzantrik tam otomatik amerikan ekspresten daha süratli Peynir
Bu ne! neler oluyor, bizede anlat bre tayyip, hangi dagda kurt öldü?
Ossuruktan yurttan sesler radyosunu dinliyorsunuz simdi ana haber bülteni;

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.internethaber.com/basbakan-recep-tayyip-erdogan-diyarbakir-emniyet-muduru-guven-olen-teroriste-agl-467547h.htm
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Nihal Atsız Ata'dır, Türkçülüğün kapısı,
O'nun mahiyetinde, çizilmiştir yapısı,

Nihal Atsız atmıştır, davaya son temeli,
Turan Yurt kurulması, O'nun birtek emeli,

Gökbilge'dir davada, bu yüzden Atsız Ata,
Tanrı her doğan Türk'e, O'nun ruhundan kata...


Alp
Tata Tunga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 837Site
« Yanıtla #93 : 10 Ekim 2012, 20:19:23 »

AKP'nin en çok desteklenmesi gereken "en az 3 çocuk" plânı sırf muhalefet olsun diye eleştiriliyor, aşağlanıyor, hatta ilkel bulunuyor, oysa tavşan gibi üreyen kürtlerin sayıları o kadar artacak ki Türkiye Cumhuriyeti'nin bütün hayati noktalarına yerleşecekler. Üstelik Başbuğumuz ATATÜRK'ten başka hiçbir devlet büyüğümüz TÜRK soyunu çoğaltma politikası izlememiştir. Hatırlayalım Ulu Önderimizin şu sözünü "Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır."

Suriye konusunda AKP'yi en zayıf noktadan vuracaklarını düşünenleri hiç anlamıyorum. Oysa hükümet oradaki kürt oluşumunu gerekçe göstererek, Esat'ın askerleriyle savaşmadan girebilir, kürt (PKK) örgütlenmesini ortadan kaldırabilir, Halep'teki Türkmenleri de daha iyi birleştirip örgütleyebilir. Türk yanlısı hükümet kurulmasını bile sağlayabilir. Türkiye bunların üstesinden gelebilecek bir ülkeyken niye seyirci kalsın ki.

Hükümetin gözdesi Amerika'yı örnek alalım. ABD, 1964 komünizmin her yere yayılmasını önlemek için Vietnam'a  girmiştir, 2003'te ise kendisi için tehdit gördüğü Irak ile  Afganistan'a girmiştir. Üstelik orada iddam cezası da vardır (oysa bizim sözde milliyetçi partisi Avrupa yolunda iddam cezasını kaldırdı). Amerika'da İngilizce dışında başba bir dilin de aynı statüye gelmesi teklif bile edilemiyor. Soğuk Savaş döneminde komünist örgütlenmelere göz bile açtırmıyorlardı (bırak sen sokaklarda eylem yapmayı, dergi çıkarmayı). Üstelik dünyada refah düzeyi en yüksek olan ülkelerden biridir. Bilim adamlarına da her çeşit olanaksağlanıyor, en çok nükleer silâh bulunduruyor. Üstelik yeni Cumhurbaşkanı adayı açık açık "Rusya bizim düşmanımızdır." diyebiliyor (aralarında bir savaş gerçekleşmemiş olsa da tarih boyunca).

Amerika'da milyonlarca Meksikalı İspanyol, Alman, İtalyan, İrlandalı vardır; fakat hiçbirinin bölücü örgüt kurmasına izin verilmez.

AKP, ABD'yi örnek alacaksa  bu konularda örnek alsın!

Ben AKP yanlısı değilim, fakat şunu da iyi düşünmekte fayda var "Bizim için AKP'yi iktidardan indirmek mi daha önemli, yoksa Türklüğün faydasına atılan adımları desteklemek mi?". "En az 3 çocuk" meselesini, Kırgızistan'la, Kazakistan'la, Türkmenistan'la, Azerbaycan'la ilişkileri sıkı tutulmasını, KCK'lıları tutuklatıp da PKK'ya güç kaybettirmesi, İçişleri Bakanı Idris Naim Şahin'in Hocalı Katliamı'nı anma gününde  söyledikleri, Suriye Türklerini, Güney Azerbaycan (iran) Türklerini desteklemesini. Bunları desteklememiz gerek.

Şiddetle karşı çıkmamız gerekenler: k.rt açılımı, Oslo görüşmeleri, BOP'un eş başkanlığı, her şeyi satıp özelleştirmesi, AKP yandaşlarına ihaleler vermesi, 4+4+4'ü getirmesi, okullarda Atatürk'ün ilkeleri okutulacağı yerde Said-i Kürdi'nin (Nursi'nin) sayıklamalarının (risalelerinin) okutulması.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
AYZIT HATUN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 6« Yanıtla #94 : 10 Ekim 2012, 21:10:19 »

Haklısın da Tata Tunga soydaşım ne akp nede abd Türkler ve Türkiye lehine bir iş yapmazlar. Bizlere güven vermiyorlar. Her şekilde abd suriyenin kuzeyinde bir k.rt oluşuma destek verecektir. abd nin niyeti haçlı zihniyetidir. Müslüman Araplara (Arapların hepsi ölsün umurumda bile değilde ) ve Türkler'e zarar vermektir asıl niyeti. Asla Suriye'deki Türkmenler'i desteklemez. akp nin de bu konuda yaptıkları ortada (k.rt açlımı ve öteki rezillikleri ve ihanetleri). abd nin niyeti zaten k.rt devleti kurmak. bunu önce Irak'taki k.rtleri başıboş bırakarak başardı. şimdide Suriye. sonra sıra İran'da (bütün farslarda kahrolsun ve ölsünler onlarda umrumda değiller). ve en sonra Türkiye'ye gelecek sıra. Bu hristiyan haçlı zihniyetinin asıl amacı aslında Türkler'i Anadolu'dan sürmek, Orta Asya'ya geri göndermek yada hepimizi öldürmek yada makurtlaştırmak. abd ve haçlı zihniyetliler Türk düşmanıdırlar. Şimdiye kadar yapmadılar çünkü ABD ve AB ülkeleri Rusya'dan çekiniyorlar. Rusya'nında güçlenmesini istemiyorlar ve kendilerine rakip görüyorlar. Türk ordusu dünyadaki rus ordusundan sonra ikinci büyük ordudur. Türk milletinin zaten askerlik yeteneği herkesçe malumdur. NATO ya da ondan dolayı kabul edilmiştir. ABD Suriye'ye Irak'taki gibi kndi başına giremyor çünküÇin ve Rusya'dan çekiniyor. Ondan dolayı da Tükiye'yi kullanmk istiyor.
    Elbetteki k.rt nüfun artışı bizim için tehdittir, durdurulmalır. Türk'ler çoğalmalı.  Tayyip'te Türkleri düşündüğünden değil ümmetçi kafasıyla konuşuyor. Asla Türk kelimesini kullanmayan, Türklükle ilgili herşeyi elinden gelse yok etmek isteyen, Türklerden nefret eden bu devşirme Türk düşmanın desteklenecek ve ciddye alınacak hiç bir tarafı yoktur ve olamaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tata Tunga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 837Site
« Yanıtla #95 : 10 Ekim 2012, 22:08:33 »

Biz Türklerin bir atasözü vardır "Yiğidi öldür, ama hakkını ver". İçişleri Bakanı dris Naim Şahin burada tam bir Türkçü gibi konuşmuştur. Bir bakanın böyle konuşması ermeni, rum, bulgar, fars, arap gibi bütün azılı Türk düşmanlarını ürkütmüştür.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.focushaber.com/videogaleri/idris-naim-sahin-in-hocali-katliami-konusmasi-v-15059


bulgarca (Türk düşmanı Skat Televizyonu'nun Desant (Çıkartma) gazetesinde), ermenice, rumca birçok karalama yazısı çıkmıştır. Ancak bu otağdaki ırktaşlarımız çoğu o dilleri bilmediği için ben sadece ermeni hrant'ın gazetesi Agos'tan bir Türkçe yazı örneği vereceğim:
**************************************************
Oral Çalışlar
Sıfır Noktası
oralcalislar@gmail.comBaşbakan ırkçı mitingde ne buldu?
 İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Hocalı Katliamı mitingine katılmakla kimseyi şaşırtmadı. Kendisini, “Onun yeri orasıydı” diyecek kadar tanımış bulunuyoruz. İş onunla kalsaydı, iyimser bir yorum yapar ve “AK Parti içinde bir grup milliyetçi” deyip durumu idare etmeye çalışırdık.

İyimser yorum yapma imkânı kalmadı. Başbakan Tayyip Erdoğan, tüylerimizi diken diken eden sloganların atıldığı ırkçı mitinge sahip çıktı. Kürt sorunundaki çözümsüzlükten bu yana aşağı doğru seyreden çözüm iradesi bu son çıkışlarla taban yaptı diyebiliriz.

Hocalı Katliamı konusunda aniden bir hareketlenme ve ‘uyanış’la yüzyüze geldik. Bunun ‘resmi bir uyanış’ olduğu, mitinge katılan zevattan belliydi. İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in mitingdeki konuşması, bu ‘uyanış’ın ana ipuçlarını barındırıyordu. Şahin, “O kan o gün akmıştır ama hesabı bitmemiştir. Türk milleti yaşadıkça o kanın hesabı yapılacaktır ve hesabı sorulacaktır” sözleriyle ırkçı mesajlar verdi.

Belli ki, Azerbaycan’la bugünlerde ‘özel bir sıcaklık’ söz konusu. Türkiye ile Azerbeycan arasında siyaseten ciddi bir paralellikten söz etmek zorken, nasıl oldu da böyle bir noktaya gelindi? Örneğin birkaç yıl önce, Ermenistan’la Türkiye arasındaki sınırların açılması ihtimali nedeniyle, iki ülke yönetimi arasında ciddi sorunlar yaşanmıştı. Tayyip Erdoğan, Azerbaycan yönetiminin MHP ile işbirliği yaparak yürüttüğü kampanya tarzı girişimleri sert bir dille eleştirmişti.

Bu mitingin daha öncekilerden farkı, düzenleyicisinin Ergenekonculardan çok hükümet olmasıydı. Bu amaçla Azerbaycan’la yeni bir siyasi strateji kurulduğu bile söylenebilir. Bu stratejinin, Ermeni Tehciri’nin 100. yıldönümü olan 2015 yaklaşırken, buna karşı bir ittifak arayışı olduğu yorumu da yapılabilir.

Üç yıllık süre içinde birçok ülkenin meclisinden ‘Ermeni Soykırımı’ kararlarının çıkacağı ve “Soykırım yoktur” direnişinin giderek daha fazla tecrit olacağı bir döneme doğru ilerlerken, Türkiye Azerbaycan’la ittifak yaparak bu dalgaya karşı koymayı mı düşünüyor?

Taksim Meydanı’nda görüldüğü gibi, bu ısrarın ancak ırkçılarla ve aşırı militan kesimlerle birlikte yürütülebileceği anlaşılıyor. Bütün bunlar, içeride ve dışarıda ‘milliyetçi’, ‘içe kapanmacı’ bir tercihi de elbette daha yoğun şekilde beraberinde getirebilir.

“Hepiniz Ermeni’siniz, hepiniz piçsiniz” pankartı, sıradan ve marjinal bir ırkçılık olarak görülemez. Orada atılan sloganlar da münferit değil. Bu eğilimi küçümsemek yerine ciddiye almak gerekir.

Başbakan Erdoğan kitleler üzerinde etkili bir lider. Eğer sıradan ırkçılığı görmezden gelen bir tutum içine giriyorsa, bu tehlikelidir. İdris Naim Şahin gibi, artık ‘insan hakları’ ile sorunlu olduğu açıklık kazanmış bir bakanla bu süreci yürütmeyi seçmek de bir eğilimi yansıtıyor.

Her alanda İttihatçılığı eleştiren ve kötülüğün kaynağı olarak gösteren bir siyasi partinin, İttihatçıların gerçekleştirdiği insanlıkdışı bir katliamı, başka katliamları öne çıkararak göğüslemeyi düşünmesi garip değil mi?

Hocalı’dan yola çıkarak Ermenileri hedef haline getirilen dil, ırkçı ve bölücü bir dildir. Bu dil Ergenekon’un dilidir.

Mitingdeki ‘hükümet eli’ eğer anlık bir tercihi ifade etmiyorsa, yeni bir siyaset stratejisinin işaretlerini veriyor olabilir.

Dünyada tartışılması mümkün olmayan 1915’i, Hocalı Katliamı ile dengelemeye çalışmak, acıları yarıştırmaya kalkmak da inandırıcı değil.

1915 bu ülkenin ortak bir acısı olarak anılmalı. İşte o zaman, gerçek demokrasiye uygun bir insani tutumun zemini oluşur.

Çok zor değil. Aslolan vicdandır.
*************************************************
Ermeni dönmesi, sonunda "Aslolan vicdandır" yazmış. Asil Türk kanı taşıyan ve bununla gurur duyan bir insan olarak benim vicdanım rahat, kendimi ermenilere karşı suçlu hissetmiyorum. Bu tür konuşmaları,  mitingleri de destekliyorum.

AYZIT HATUN gel gör ki bu dediklerine katılamamk elde değil. AKP, Atatürk, Ziya Gökalp, Hüseyin Nihâl Atsız milliyetçiliğini değil, de Türk-İslâm sentezini benimsiyor, yani işin içine Sünni İslâmı da katıyor, dinciliği milliyetçilikle karıştırıyor, hatta dinciliği daha üstün tutuyor, ama aynı zamanda Hristiyan Türkleri de dışlamıyor (ileride Müslümanlaştırmayı plânlasa da).Ancan Suriye konusundaki görüşlerine katılsam da eksik buluyorum. ABD, Çin'den ya da Rusya'dan çekindiği için değil, gelecek seçimlerden duyduğu endişeden dolayı girmiyor. Ama seçimler geçtikten sonra Suriye konusunda daha aktif olacaktır (kendisi doğrudan katılır mı bilemem). Ama bence Esat Rejimi ABD'deki seçimlerden önce yıkılırsa Türk milleti daha kârlı çıkar, PKK da bu kadar güçlenemez. CHP'de kürtçü zihniyette olmayanlar, Atatürkçü zihniyete daha yakın olanlar bile sırf muhalefet olsun diye Suriye'ye operasyon düzenlenmesine karşı çıkarlar. Bunu en azından kürt oluşumuna engel olmak için desteklemeliler.

Buna engel olmak için Suriye konusunda desteklemeyi uygun buluyorum. Eminim hiçbir Türkçü buna razı olmaz:

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Westkurdistan: Auf dem Weg zur Autonomie, 20.07.2012 ([url=http://www.diekurden.de]www.diekurden.de
)[/url]

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Suriyeli Kürtler Adim Adim Devletleşiyor
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Tata Tunga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 837Site
« Yanıtla #96 : 10 Ekim 2012, 22:24:15 »

"Belli ki, Azerbaycan’la bugünlerde ‘özel bir sıcaklık’ söz konusu. Türkiye ile Azerbeycan arasında siyaseten ciddi bir paralellikten söz etmek zorken, nasıl oldu da böyle bir noktaya gelindi? Örneğin birkaç yıl önce, Ermenistan’la Türkiye arasındaki sınırların açılması ihtimali nedeniyle, iki ülke yönetimi arasında ciddi sorunlar yaşanmıştı. Tayyip Erdoğan, Azerbaycan yönetiminin MHP ile işbirliği yaparak yürüttüğü kampanya tarzı girişimleri sert bir dille eleştirmişti."
.............................................................
Bu salak Anal (Oral) Çalışlar denen gerizekâlı ne sanıyor. Böyle şeyler Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ilişkileri sonsuza dek bozacağını mı sanıyor, Almanya ile Fransa yıllarca birbirini kesmesine rağmen bir birlik kurdular, biz kardeş Türk Azerbaycan'la sonsuza dek aramızın soğuk kalacak hali yok ya.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Tata Tunga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 837Site
« Yanıtla #97 : 10 Ekim 2012, 23:00:24 »

Bu Anal (Oral) Çalışlar hakikaten de salak yahu. Bunun beynine oksijen gitmiyor. Sanki s.ykırım yalanı olmasa biz Türkler, kardeş Türk devleti Azerbaycan'la yakınlaşmayacağız, Türk Birliği'nin kurulması için çabalamayacağız. Anal herif s.ykırım kararlarının çıkacağına da sevinmişe benziyor (yoksa Agos gibi bir Türk düşmanı ermenici gazetede yazıları çıkmazdı). Bakın ne yazmış patlacan burunlu:

Üç yıllık süre içinde birçok ülkenin meclisinden ‘Ermeni Soykırımı’ kararlarının çıkacağı ve “Soykırım yoktur” direnişinin giderek daha fazla tecrit olacağı bir döneme doğru ilerlerken, Türkiye Azerbaycan’la ittifak yaparak bu dalgaya karşı koymayı mı düşünüyor?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
AYZIT HATUN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 6« Yanıtla #98 : 11 Ekim 2012, 14:24:08 »

Türkiye'de Oral gibi hain Türk düşmanları sayıca azınlıktalar ama hep ciddiye alınanda en önemli mevkilerde bunlardan var. Hocalı katliamı mitingini Tayyip ve akpli bazı kişiler desteklemişlerdir. (benimde dikkatimi çeken Tayyibin sözde s.ykırımı kabul etmediğidir. ilerideki düşüncesi ne olur onu bilmiyorum artık.) Azerbaycan'da Tayyibin umrunda değil. O bir arapçıdır. Türkler'le işi olmaz. Sözde s.ykırım kararlarının abd ve ab ülkelerinin ve hristiyan haçlı zihniyetli diğer Türk düşmanı ülkelerin meclislerinden geçmesine karşılık olarak, yada onlara göz dağı vermek için desteklemiş olabilir. Hem akp içinde ülkücülerde var. Böylecede bir işe yaramışlardır belki. Bu ülkücülerde nasıl bir kafayla yaşıyorlarsa, Bahçeli'yi desteklemeyenler görüş olarak tam zıt bir parti olan akp'ye geçtiler. Güya küsmüşler MHP'ye de Bahçeli yüzünden. Başkanını beğenmiyorsan ya değiştirirsin yada yeni bir parti kurarsın desteklediğin önderin başkanlığında. Bu nasıl iştir,  anlamadım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alp77
YörükoğluYörük
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Türkçü - Turancı BOZKURT
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 991« Yanıtla #99 : 11 Ekim 2012, 19:54:47 »

Başkanını beğenmiyorsan ya değiştirirsin yada yeni bir parti kurarsın desteklediğin önderin başkanlığında. Bu nasıl iştir,  anlamadım.

Bende eskiden anlamıyorum zannederdim bu konuyu.
Gayet basit aslında, milletvekilligi artık bir sektör ve bir meslek gibi.
Bu hani devlet sanatçısı olmak gibi, devlet sanatçıları aylık aldıkları para ile geçinebildiklerini görünce niye sanat yapsınlarki?
Zaten az çok birikimleri var, havadan parada geliyor ayda Gülümseme

Milletvekili seçilebilmek için ortalama harcanan para gözönüne alındıgında, zaten seçilme hürriyetinin varlıgı bile tartısmaya açılabilir.
50 ile 100 bin tl arası rakamlardan söz ediliyor milletvekili seçilebilmek için, rakam ortada sonra istedigin kadar seçilme hürriyeti var de.
hani 50 biraraya getirip son anda seçilemeyen nice iflas eden insanlar var.

Ne köklü vekillerimiz var, o partiden bu partiye transfer olup durdular Peynir

Bir insan dönek olmalı 'x' bir partiden tamamen bambaska bir partiye geçmek için.
Ben fikriyatıma ters bir parti bana bilmem ne vaad etti diye, ben fikirlerimi yani ruhumu satamam ki.
Resmen tiyatro oynar gibi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Nihal Atsız Ata'dır, Türkçülüğün kapısı,
O'nun mahiyetinde, çizilmiştir yapısı,

Nihal Atsız atmıştır, davaya son temeli,
Turan Yurt kurulması, O'nun birtek emeli,

Gökbilge'dir davada, bu yüzden Atsız Ata,
Tanrı her doğan Türk'e, O'nun ruhundan kata...


Alp
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.069 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.