Akp'de son durum
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Temmuz 2020, 03:03:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Akp'de son durum  (Okunma Sayısı 3181 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« : 23 Mart 2015, 22:55:11 »


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten Arınç'a şok suçlamalar


Erdoğan ve AKP arasındaki tartışmaya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de dahil oldu. Gökçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilişkin söylediği sözleri üzerine “Paralel yapı içinde hep bir laf dolaşıp duruyordu: ’AK Parti’ye son anda öyle bir darbe vuracağız ki, altından kalkmaları mümkün olmayacak’ Bizi içimizden vurmak istediler. Bülent Arınç ile vurdular” dedi. Gökçek, Arınç’a “hükümet sözcülüğünden ve başbakan yardımcılığından istifa et” çağrısı yaparken, istifa olasılığını düşük gördüğünü, eğer istifa etmezse Arınç’ın görevden alınması gerektiğini belirtti.

Gökçek’in Twitter’da yaptığı açıklamalar şöyle:

Aziz milletim. Bu açıklamamı yaparken çok düşündüm.ama sonunda yazmaya karar verdim…AK Partimizde fitne ateşini yakmak isteyenler var.. Biz davamıza ve ak partimize bu güne kadar toz kondurmadan yola devam ettik…Allah bu millete ve İslam alemine bir lider lütfetti…


Okyanus ötesindeki güçler ve onun maşalarının tek amacı liderimizi yok etmek.geziyi denediler olmadı.17 ve 25 Aralığı denediler olmadı… Cumhurbaşkanlığı seçiminde yedi düvel birleşti…Havalarını aldılar…Şimdi 7 Haziran seçimlerinde tek arzuları HDP’yi barajı geçirtmek..

Bunun için CHP genel merkezi bile HDP’ye çalışıyor…Paralel yapıya talimat geldi…HDP barajı aşsın diye oylarını HDP’ye verecekler…

Paralel yapı bütün kozlarını oynayarak amacına ulaşmak için AK Partiyi iktidardan,t Türkiye’yi istikrardan uzaklaştırmak için her şeyi yapıyor Paralel yapı içinde hep bir laf dolaşıp duruyordu.”AK Parti’ye son anda öyle bir darbe vuracağız ki, altından kalkmaları mümkün olmayacak”

Hep merak etmişimdir…Acaba bize nerden vuracaklar…İtiraf etmeliyim, böyle bir darbe beklemiyordum… Bizi içimizden vurmak istediler.

HÜKÜMET BU OLAYDAN RAHATSIZ

Ve bu darbeyi Bülent Arınç’la gerçekleştirdiler…Herkes Arınç’ın açıklamasını hükümet adına yapılmış gibi algıladı…Daha doğrusu böyle bir algı oluşturulmak istendi…Ve de başarılı olundu…Oysa hükümetin bakanlarının bu konuda olaydan aşırı rahatsız olduğunu ben yakınen biliyorum…Olaydan en çok üzüntü duyan kişi ise sayın başbakanımız Ahmet Davutoğludur..

Peki…Bülent Arınç’ın bu açıklamasının perde arkası nedir? Şimdi onu açıklıyorum…Hem de belgeyle açıklamak kaydıyla. Bülent Arınç’ın kızı ve damadı DOÇ. Dr. Ekrem Yeter fanatik paralelcidir…Bunu ben söylersem, birileri iftira atıyor diyebilir. İşte Bülent Arınç’ı etki alanı içine alan damat Doç. Dr. Yeter’in kayınpederi ile fotosu…


“ARINÇ BİZİ TEMSİL EDEMEZ”

Dünden beri konuyu araştırıyorum… Paralel yapıda kalıp kalmamayı hala kendi nefsiyle tartışan eski bir arkadaş olayı şöyle anlattı; “Bülent Bey Fethullah hocamın son kozuydu. Bülent Bey kızının, işinin ve özellikle damadının baskısına dayanamaz. Bülent Bey bu çıkışı yapmasa aile çok ciddi şekilde sorunla karşılaşır…Baba bir suretle ikna edildi.”…işte hikayenin özeti…

Arınç’ın çıkışının hükümetle filan ilişkisi yoktur. Sadece zaman ve konu beklenmiştir.ve aklınca Bülent Arınç bu vakti yakalamıştır
İSTİFA ÇAĞRISI
Arınç’ın çıkışı paralel yapının talimatıyla olmuştur.bülent arınç gibi dava adamı olduğunu söyleyen bir kişinin fitne ateşini yakacak böyle bir söylemi söylemesi başka türlü izah edilemez…
Arınç’ın AK Partimizde fitne çıkarması mümkün değildir…Arınç artık AK Partinin sözcüsü olamaz…Bizi temsil edemez…

Bülent Arınç’a şu andan itibaren düşen görev, önce hükümet sözcülüğünden sonra da başbakan yardımcılığından derhal istifa etmesidir…

“ARINÇ GÖREVDEN ALINMALIDIR”

Ancak ben istifa’yı paralel yapının “sonuna kadar direneceksin” talimatı nedeniyle çok zayıf bir ihtimal olarak görüyorum…

Bu taktir de görev hükümete düşecektir…Bülent Arınç görevden alınmalıdır… Cumhurbaşkanımız, başbakanımız ve hükümetimiz başımızın tacıdır… allah’ın izniyle hiçbir fitne aramıza soğukluk sokamaz…Alıntı: Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #1 : 23 Mart 2015, 22:55:31 »

Arınç kendisini sert ifadelerle istifaya davet eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e çok ağır sözlerle cevap verdi.

‘GÖREVDEN ALINMAMI İSTEYECEK KADAR HAYSİYETLİ DEĞİL’

Gökçek benimle ilgili tweetler atmış. ‘Seni istemiyoruz’ demiş. Bu terbiyesizce bir açıklamadır. Bazı arkadaşlara nasıl cevap vermem gerektiğini sorduğumda ‘Hiç muhatap almayın’ dediler. Benim görevden alınmamı isteyecek kadar haysiyetli bir insan değiller. Onun istediği noktaya siyasi hayatımda çok kez gelmişimdir.

‘KOLTUK SEVDALISI DEĞİLİM’

Benim sevdam koltuk sevdası, adam kandırma değil ben burada bir dava için varım. Bu dava için ömrümü feda ettim. Bu çağrıda bulunmak senin hakkın değil haddin de değil.

‘OĞLUNUN MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞINI GARANTİLEMEK İSTİYOR’

Bir yerlere yaranmak istiyor oğlunun milletvekilli adaylığını garantilemek istiyor. Bunlar bel altı işlerdir. Ahmet Hakan denen kişi benimle ailemle ilgili yazı yazmış onu delil olarak kabul ediyor. Son geldiği noktayı çok eleştirmiş bir insanım ama biliyorum ki sayın Hakan, Gökçek’ten çok daha haysiyetlidir, namusludur.

‘PARALEL YAPININ KUCAĞINDA OTURDU’

Benim cemaat denilen olguya karşı sempatimi herkes bilir. Gökçek oy isterken bu yapının kucağında oturmuştur ve bu yapıyla Ankara’da parsel satmıştır. Zengin işadamlarına okullar yaptırmıştır.


“8′İNDEN SONRA HESABINI SORARIM”

Hıncını bir şekilde çıkarmak istiyor 8 Haziran’a kadar müsaade. 8′inden sonra hesabını sorarım. Birileri arkadan kuklacılık yapmak istemişse benim kulaklarım iyi duyar. Bana bunu saldırtanları 8′inden sonra çıkarırırım.

(Cumhurbaşkanı ile Başbakan arasınaki cumartesi yapılan görüşme) Zannedersem bir açıklama yapıldı bu konuda. Haberdar değilim ben özel kalem müdürlüğü yapmıyorum. Pazar günkü açıklamaların bu görüşmeyle hiçbir ilgisi yok.

Öcalan’ın Nevruz mesajında hangi hususlar olduğunu Kamu Güvenliği Müsteşarlığı analiz ediyor. Bizim beklentimiz farklıydı olmaması gerekenler çıkmalıydı. Açıklandığı kadarıyla bile olumlu bulduğumu söylemiştim” diye devam etti.

Alıntı: Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2015, 09:37:57 »

Eski başbakan yardımcısı Bülent Arınç dün televizyonlarda çok duygusal bir tespit yaptı...
Ağlayacaktım ama olmadı...


"Yola çıktıklarını, yolda bulduklarınla değişirsen işler yürümez"

Pek münevver Arınç, duygusal anlar yaşadığı için Türkçeyi'de unutarak "rüzgar sebebiyle siz bir tarafa, arkadaşlarınız başka arkadaşlar buldular, onlarla birlikte yola devam ettiler."şeklinde vudu kabilesi versiyonunda söz dizinleri ile konuşmasını sürdürdü.

Arınç bütün bu süreçte kendini kerbalaya adayarak "Bu günlerde en çok kerbalanın acısını hissediyorum. Hazreti hüseyin alçakça şehit edildi." Vah vah vah..."Bizimki onların yanında milyarda bir değil."

Pek münevver Arınç sen milyarın kaçıncı cüzündesin...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2015, 10:08:12 »

Akpliler, Bugün Saat 15:00'da İstanbul Yenikapı'da miting yapacak...
Çağrıları, afişleri ve sloganları şu...

"Terörün dili yok, yüzü yok, milliyeti, ırkı, vicdanı yok, duygusu, karakteri yok, acıması, dini, mezhebi, inancı yok.
Bizim de korkumuz yok! Sen yok, ben yok, Türkiye var!"

Yanlışlık olmuş düzeltelim...

"Akpenin dili yok, yüzü yok, milliyeti, ırkı, vicdanı yok, duygusu, karakteri yok, acıması, dini, mezhebi, inancı yok.
E birde pipisi yok! Sen yok, ben yok, Türkiye yok!"

Siktirin gidin ...kerbalayı yad edin...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 611« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2015, 13:42:01 »

Akepenin Urfa'da düzenlediği seçim mitinginde 4 gün önce konuşan davvuttoglu;

'İşiniz var, maaşınız var, aşınız var...Ne kaldı, eş kaldı eş...Biz bu toprakların insanlarının bereketlenmesini istiyoruz, çoğalmasını istiyoruz. Eş lazım dediğinizde önce anne babanıza gideceksiniz. İnşallah onlar size hayırlı eş bulacak. Bulamazsa bize başvuracaksınız" dedi.
 
Çoğalmasını istediğiniz doğru. Nerede bir iş var hemen krt biri orada.

Aşağıdaki gündelik olaylar ile karşılaşanınız vardır.

Emre : Nereden geldin sen barzo İstanbul'da baban mı öldü..
Barzo:Urfa'dan he..akepeden bilmem ne abimiz beni bu güvenlik kulübesine oturdu.
Emre : Oh ne güzel!
Barzo: Ruhsatta aldılar..Maaş 2000 TL..Evlendirdiler, çocukta sıçtım.. Hemi de 3 tane...
Emre : Oh ne güzel! Akşamları ne yaparsın..
Barzo :Bilmem ne tarikatının sohbetlerinde hasbıhal ederiz..Partinin çaycısıyım. Dergilerini de dağıtırım.
 
 
Dünya liderliği, model ülke söylemlerinden ................. terfi etmişler..
Boşluğu siz doldurun...

Durmak yok ........meye devam....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.