ADANA SİYASETİNİN mhp ŞEYTAN ÜÇGENİNİ!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 14:52:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADANA SİYASETİNİN mhp ŞEYTAN ÜÇGENİNİ!!  (Okunma Sayısı 8705 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 01 Ekim 2013, 01:38:06 »

Adana siyaset çirkefinde yarın yeni bir sayfa açacağım, bu başlık altında, kim kimdir nedir, kime hizmet ediyor ad ad buradan lanse edilecek, Türkçülüğün emrinde çalışmayan siyasilerin buradan açıklayacağız kandaşlar, siyasiyseniz Türk değil, ya Türkçü olacaksınız yada biz sizin icabınıza bakacağız, karar kesindir!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2013, 01:57:07 »

Kendi çıkarları uğruna birbirlerinin açığını arayan Bozkurt Postu giymiş çakallardan bıktık artık, iyi dinleyin!!!  bir orada, bir burada olmak yok!! ya çakalsınızdır yada BOZKURT.
Anlayan anlar, dün Bahçeliye karşı çıkanların bu gün onun kılıcı olmasını manidar karşılıyoruz, dün Türkeşçi olup bu gün Atsızcı gözükenleri de kıvırıp cebimize koyuyoruz belki bir gün ite göz dağı vermek lazım olduğunda kullanırız diye.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2013, 11:53:35 »

HÜSEYİN SÖZLÜ!!!!
Ceyhan belediyesinde bdp li şirketlere iş verdin mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2013, 13:28:50 »

Türk islam sentezinin Türklüğü vurduğu yerlerin başında geliyor Adana. 12 eylül öncesinin yanı  olmayan mhp de ki savaşçı duruş sonrasında gün gün kürtlerin yerleşmesi sonucunda işte bu günlere geldik, şimdi  Adana mhp kürtlerin elinde ve karşılarında soyca Türk olanlarda bu günlerde partiyi ele geçirip yeniden Türkleştirebilirmiyiz acaba diye uğraş veriyorlar. Türkçülük vurgusunun olmadığı bir alanda, Türkçülüğün konuşulup anılmadığı bir yerde işleri zor.

Mhp nin nerdeyse tek iktidar olduğu Adana’da Türkçülük bu partinin dışında çok kuvvetli lakin partisiz, Türkçülerin oylarını mecburen bu partiye verdiğini düşünürsek içlerinin mhp içindeki bazı soysuz hareketlere ne kadar acıdığını buradan belirtmek isterim. Örn; Hüseyin Sözlü yıllardır Ceyhan da belediye başkanlığı yapan Türk soyludur, Ceyhan ilçe olduğundan başkanın her hareketini izlemek mümkün değil biz sadece buz dağının görünen kısmıyla halvet oluyoruz ve o gördüğümüz tarafıyla da kendimizce seviniyorduk işte Adana ya Büyük şehir başkanı diyorduk.

Biz yürekli ama o yüreğin çok saf olduğu Türkçüleriz, Hüseyin Sözlü olayında olduğu gibi. Buzdağı nın alt tarafı görüldüğünde dişlerimizi sıkıyoruz, Ceyhan mhp belediye başkanı anlatılanlara göre kürtlere değil, pekaka lı bdp li şirketlere Ceyhan belediyesinin  müteahhitlik işlerini vermiş, kardeşi kürtlerle birlikte esrar ticaretine başlamış, mış mış mış!!!

Şimdi bu zat Adana Büyük şehir belediye başkanı adayı olarak mhp tarafından kamu oyuna duyuruldu, oyumuzu mhp yerine dolaysız olarak pekakalı bdp lilere versek daha delikanlıca olmaz mı?

Burada herkesin söz hakkı vardır, tabi ki Sözlü'nünde, oyumu vereceğim adam kanca Türk soyundan olduğu gibi, ak pak olmasını da isterim!!

Veysel Top  ''Türkçü Turancı Otağ''
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2013, 15:17:16 »

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN SÖZLܒYE HİTABEN;
Sayın Hüseyin Sözlü Başkanım, Adana 1970‘li yıllarda hele hele 1977-1978-1979 yıllarında son üç sene çok bedel ödedi. O mahallelerin dili olsa da, okulların, sokakların, caddelerin dili olsa da konuşabilse, nice yiğitler Ticaret Lisesini bıraktı, Üniversiteden oldu, evinden oldu çoğu şehit,gazi oldu, niceleri cezaevlerinde yitip gitti, neden? Bir dava uğruna, yani bir hilal uğruna ne güneşler battı.
Adana içindeki bazı muhitler dışında hayat alanı ülkücülere sınırlıydı. Bunlardan biri de Adana belediyesi ve yakını ile yanındaki parktı,Tüm Adanalı devrimcilerin uğrak yeri buluşma noktasıydı. Mühendisliğin,ziraatın,akademinin tüm devrimbazları orada buluşurlardı. Oradan Selahattin Çolak ve ekibinin sağladığı otobüslerle polderli polislerin eskortluğunda okullarına giderlerdi, belediyeden yemek, çay gibi ihtiyaçları karşılanırdı daha neler neler…
Gün geldi Adana Belediye Başkanı Özal devrinde de olsa sağ tarafa geçti, belediyedeki ekibin çoğu bizim arkadaşlardı, yani ülkülerdi, meclis üyeleri genellikle aynıydı. Park bahçeler, mezarlıklar, meski, su sayaç okuma, kaçak işi, yemek, temizlik işi, çöp işi sonradan otopark işi, otogar, hal, ekmek fabrikaları, inşaat işi, imar işi, büfe, otel, özel dolmuş hattı, halk otobüsü işi, yol, asfalt, kaldırım işi vs işler belli şahıslarda yıllarca kaldı, başkalarına ne giriş nede hayat hakkı tanınmadan bu böyle sürdü, ağır bedeller ödemiş Adana ülkücüleri bu durumu ses çıkarmadan seyrettiler bağırlarına taş bastılar. Ses çıkaramadılar. Bu arada her dönem ve parti devrinde aynı şahıs Başkan seçildi ve aynı şahıslar yırtık ayakkabıyla başladıkları bu işlerden villa, jip v.s refahı yakaladılar. O da yetmedi çocukları ve akrabalarına başladılar, belediye kadroları ve çıkar kapılarını araladılar. Sonra da ortaya paylaşım hırsı girince birbirlerini deşifre ettiler, basına, mahkemeye ve dile düştüler.
Şimdi sen beysin ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına MHP den direkt olarak adaysın, çekirdekten gelen, ocaklardan gelen bir ülkücüsün, peki seni bizler neden destekliyoruz.
Sen Adana belediye başkanı olursan koskoca çukurovada, tüm ilçelerin,köylerin mahallelerin sorumluluğu üzerindedir. Tüm Halkın vebali omuzlarındadır. İşin ve İşimiz zor ve çetin, Seçilmek zor ama makamı ve halkın sevgisini elde tutmak daha da zor, adil kalmak en zorudur. Artık duydun duyma, gördün görme, bildin bilme, işi ehline ver daima, haram yeme, yedirme..ülkücülerin sırtını pek, karnını tok, başını dik et. Hep aynı kişileri kollama, Biz senden şunların bazılarını bekliyoruz, bazılarını, beklemiyoruz hiç kimse Belediye başkanı Sözlü olursa;
1- Adana da suyun tonunu 1 Tl ye tüketecek değil,
2- Toplu taşıma, dolmuş ve otobüsler yarı yarıya inecek yada bedava olacak değil, (yaşlı,gazi ve şehit aileleri hariç)
3- Bir anda her yer iş merkezi olacak herkes işe girecek değil,
4- Bir sihirli değnekle tüm bu betonlaşma imar planı ve ekilebilir toprağa konut yapmak durdurulacak değil,
5- Belediyede varsa matikçiler, bulunduğu yerde verimsiz vizyonsuzlar, adı rüşvete, dedikoduya karışmışlar onları sen daha iyi bilirsin 3 dönem Belediye Başkanısın,
6- Eskiden bazıları vardı kendileri belediyede bürokrat, iş almış yada partide yetkili oğlu da ondan daha forsluydu, kardeşi aynen sanki yedek başkanı onların olduğu durumuna düşmeyecek kadar tecrübelisin,
7- Şu anki Belediye personelinin iyi tahlili gerekir. Tufanbeyliden, Karaisalıya, Kozandan, Yumurtalığa kadar geniş bir saha var ve hangi belediye çalışanın durumu bulunduğu konum ve maaşla olamayacağı seviyedeyse ona dikkat,
8- Belediye meclisi ile İlçe belediye başkanları ve meclisine,sözlü kurallarını baştan koymalısın,
9- Bazı rüşvete alışmışlar vardır onların kulaklarından tutmalısın,
10- Belediye araç ve gereçleri ile demirbaşlarının tam listesi dökümü ile yedek parça, akaryakıt, lastik ve diğer harcamaların tetkikini devir teslimini dikkatlice al ve çiçek dökümle 5 yıl geriye dönük inceletmelisin.
11- Belediye Teftiş kurulunu oluşturmalısın, iç denetime önem vermelisin,
12- Bürokratlarının iş ve aile hayatlarının,gece alışkanlıklarını mercek altına almalısın, zinaya, hovardalığa asla müsaade etmemelisin,
13- Personel kamera izleme sistemi ile araçların uydudan izleme sistemi koymalısın, kim nerede ne yapıyor!
14- Basın izleme komisyonu kurmalısın ve tek cevap verme makamı sen olmalısın, basına açıklama yapma yetkisi sende olmalı ve ayda bir halka tüm yerel televizyonlarda canlı bilgi vermelisin,
15- Asla harama ve haram yiyene müsaade etmemelisin,
Artık beysin aynen Osman gazinin Beyliği öncesi deli-dolu hakeketleri geçmişse, senin Ceyhan Günlerinde geçmiştir Artık sorumlusun Ecel var, Ölüm var hesap günü var. Hataların olmadı mı oldu, Ceyhanda dedikodu üretmediler mi ürettiler ama artık Umutsun, Ülküclerin Adanasının geleceği sana bağlıdır. Genel seçimde zafer yada hezimet senin ve ekibinin icraatlarına bağlıdır. Gün bu günle bitmiyor yarınlar var öteler var ötelerinde ötesi var. Yerel seçimde partiye değil şahsa bakılır, Adana halkı sana bakıyor. İş yeni başlıyor malın, mülkün, arazilerin,evlerin v.s dedikodusuyla ilgilenmiyorum bu andan itibaren sana destek vermemizin nedeni bu güne kadar Adana Belediyesinden çarşıya yayılan pis kokuların burnumuzun direğini sızlatması ve ülkücü şehitlere ve gazilere layık bir ekibin gelmemesidir. Ülkücü olduğun için,umut olduğun içindir desteğimiz. Yoksa Belediyeden zerre beklentimiz yoktur.Sen oraya tekbirlerle şükür dualarıyla girersin biz akşemseddin gibi dua makamına çeker gideriz. Etrafına dikkat et, Sungur alp, Dursun Fakih gibileri al atın iyisine doru yiğidin iyisine deli derler, doğruyu her zaman söyle savun, dedikodu edene laf taşıyana itibar gösterme…etrafına sana yanlışını söyleyecek dostlarını al, dostlarını asla öteleme düşmalarına şirinlik gösterme, akrebin fıtratında var sokmak, akrep kılıklıları sırtına alma merhametten maraz doğar.
Devlet işinde merhamet vatana ihanettir bunu unutma, beysin artık çukuroavada oğuz sana bakıyor. Önünde set olamaz kimse ancak Yüce Allah Kibirleneleri hiç sevmez makamına mağrur olan İskender iki metre toprağa sığdı cihana sığmazdı. Allahı ve hesap gününü unutma işinde doğru ol kararlarında adil şahısların hatırına hakkın hatırını çiğneme, garibana, emekliye, yoksula sofra aç..alimlere saygılı ol. Namazını kıl, Allaha secde et, daima içinde ALLAH zikri ve korkusu olsun.
YOLUN AÇIK OLSUN, BAHTIN AÇIK OLSUN NİYETİNİ HALİS TUTTUĞUN SÜRECE ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN….HAYIRLI OLSUN…..

Mahir Panayır

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2013, 14:20:32 »
HÜSEYİN SÖZLÜNÜN FACEBOK SAYFASINDA ÖYLE YADA BÖYLE YER ALMIŞ BİR FOTOĞRAF, İHANETİN BELGESİ, PKK İLE MHP AYNI KAREDE, AMAÇ AKP Yİ YIKMAK.

Türk milletinin BİRİNCİ DÜŞMANI Türklüğe vurulan darbelerin baş nedeni, binlerce şehitimizin kanının sebebi, kutsal Türk yurdunun bölünmesini isteyen kürtçülerin partisi değil midir BDP?

O fotoğrafta MHP nin işi nedir ve bu şerefsizlik resminin senin sayfanda işi ne, daha başkan olmadan mı kaptırdınız sakalınızı kürt denen geni bozuklara?

 Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548854098518070&set=p.548854098518070&type=1&theater
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2013, 15:01:49 »

Adana mhp doğruları söylediğinizde içerisinde ki Türk soylular kanlarına yakışanı yapıyorlar ve üstteki ihanet fotosu yayından kaldırıldı!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2013, 18:09:34 »

MHP ile yan yana duran iP ye ne demeli ? Hepsini geçtim AtaTürk ile BDPnin yan yana işi ne ? Her zaman diyorum bir kez daha  söyleyim AK partisinden kurtulacağız diye başkasının kucağına oturmayalım, Irak ggibi olmayalım
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2013, 18:14:18 »

Her Akp'ye karşı olanı bizden gördüğümüz sürece bu hataya düşeceğiz. Sırf Akp'ye karşı olduğu için Mhp'yi bizden görmek yanında Bdp'yi de, İşçi Partisini de bize çeker, yakınmış gibi gözükürüz.

Şuan her parti veya siyasi bir oluşum bize aynı uzaklıktadır. Bdp hain ise Mhp'de haindir benim gözümde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2013, 23:23:25 »

Mhp de Bahçeliyi ayakta tutan Adana mhp'dir..

Bahçelinin Adana da mhp den kürtleri temizlemesi gerekiyor. Şimdiden mhp içerisinde Bahçelinin sözlerinin karşısında diklenmeler başladı, son tezkere oylamasında mhp fazla gedik verdi, eğer Adana kürtlerden temizlenmezde Bahçeliden umudunu keserse yolcu olur ve bütün akapeye koltuk değneği olmasının vebalini kendisini saymayarak gösterirler.

Adana mhp için kutsal bir ildir, bütün ülkücüler mhpden umudunu kesmiş olsa da belki diyerek Bozkurt duruşlarını gösteriyorlar, yukarda ki değneklerinde bu duruşu göstermelerini bekliyoruz...  Tek isteğimiz mhp içerisindeki etnik döküntülerin temizlenerek Türk soyluların parti içerisinde yer almasıdır, kardeşlik hikayelerini bitirmenin zamanı geldi de geçiyor artık, Türkün Türkten başka dostu olmamış, olmayacaktırda.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.313 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.