HEPAR İZMİR MİTİNGİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Ocak 2021, 12:12:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  
Gönderen Konu: HEPAR İZMİR MİTİNGİ  (Okunma Sayısı 16381 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NoYaN-oLCay
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 04 Haziran 2011, 02:36:01 »

İt osurdukça makadından hurafe uydur şekilsiz... Arabın allahıyla raks etmek için mavi marmara hesabı peşinde koşan osman paşanın eteğinden öp... Bir dahada beni ve bu otağı kokuşan ağzına alma... Bildiğin gereksizliklerle uğraş! Buda son iletim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #21 : 04 Haziran 2011, 02:41:08 »

Türkçülüğün kesinlikle ve kesinlikle siyasi yapıdan ve siyasi propagandalardan uzak tutulmasından yanayım.Bu gerek hepar mitingi, gerekse mhp konusudur.Bundan kesinlikle taviz vermememiz gerekiyor.Ve bu yüzden oyumuz mhp bannerlarını çok yanlış buluyorum.Bence Türkçü-Turancı otağa yakışmıyor.Türklüğün geleceği için evet mhpye oy vermeliyiz.Ama bunun için otağı kullanmak bana kesinlikle yanlış geliyor.Ve bundan rahatsızlık duyuyorum.

Aynı fikri paylaşıyoruz. Partizanlık yaptığı gerekçesiyle uzaklaştırılanlara haksızlık yapılmış olmuyor mu? Bu ilanlar yerine bizim yazdığımız yazılara götürecek bağlantı köprüleri eklenemez mi? Biz böyle reklam yapmamalıyız.

Bence bu ilanlar hemen yöneticiler tarafından kaldırılmalıdır.Türkçü-Turancı otağ parti malzemesi haline getirilmemelidir.Türkçülüğün en büyük düşmanlarından biri MHP'nin partizanlığını yapmak nedense beni çok üzüyor.Kam'a ve diğer bağa tarkanlara duyurulur.

Hic üzülmene gerek yok Arslan Yürekli Türkmen, 13 Haziran sabahina kadar yukardaki MHP ile ilgili ilan kalacak ve kalmalidir. Bizleri tenkit eden dünün kizilca soysuzlari, bugünün Türkcü görünümlü cakallari her zaman öküz altinda buzagi arayacaklardir !
Bizleri MHP´li olmakla tenkit eden bu güruha vakti evvelinde MHP ve islama karsi yazdigimiz sert yazilari buraya eklesek bu seferde yine baska bir kulp takip yine kansizliklarini göstereceklerdir.

Hülasa bu picler akp´nin anayasayi degistirecek cogunlugu saglamasi icin bunlarin karsisinda ki karsi cepheyi (MHP) cökertmekle görevlendirilen tetikcilerdir.

Ha akp´ye hizmet eden eski Ülkücü bozuntusu akkurtlar, ha bunlar...Hepsi ayni kapiya cikiyor...!Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 04 Haziran 2011, 03:55:51 »

Bu müptezeli ''Kafir Türk'' mahlasıyla üye olduğunda yaptığı ukalalıktan dolayı ben atmıştım. Bir de 'Türk kafir değil, mümin olur' demişiz diye yalan söylüyor. Bu denyo daha ''Kafir''in ne anlama geldiğini bilmeyen embesilin tekidir. Türkçüleri marjnal ve toplumdan kopuk göstermeye çalışan sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen ne idüğü belirsiz bu çakallar her daim gelip sinir uçlarımıza dokunmaya devam edeceklerdir. Ciddiye almadan kıçına tenekeyi bağlayıp göndermek ve doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok.


Gelelim bu seçimlerde ''İlla MHP'' dememizle ilgili konuya... Türkçülüğe yüklediği ucube kavramlardan dolayı Türk çocuklarının milli hislerini pasifize etmesinden dolayı MHP'yi yerden yere vurmamız başka şey, mecliste ki diğer partilerin altını çizerek söylüyorum PKK ve onun uzantılarıyla pazarlık edip vatanı böleceklerini söylemelerinden ötürü karşılarında dik duran MHP'ye destek vermek başka şeydir.


Arvasi ve Necip Fazıl ekolünden dolayı yerden yere vurduğumuz MHP'nin şu an ne Arvasi ne de Necip Fazıl çizgisinde olduğu konusuna girmiyorum bile...

Bizlerin Türkçülüğü, birilerinin gönlünü hoşnut etmek değil, atalarımızın kan dökerek emanet bıraktığı vatana karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacını taşır.

AKP ve CHP gibi terörist işbirlikçilerinin karşısına 20 kişilik miting düzenleyen Pamukoğlu'nun dikilebileceğini düşünen gafillerden olmadık, olmayacağız!


2 gün önce AKP muhalifliklerinden dolayı ''Ülkücü provakatör'' bahanesiyle gözaltına alınan Yusuf Ziya Arpacık, Erdem Karakoç ve iyi tanıyıp samimiyetlerinden şüphe duymadığımız İlkay levent, Arif Mergen vs.. kadar Türkçülük bile demiyorum ''Vatanseverlik'' yapmamış adamlar kalkıp burada neden MHP bu kadar aleni destekleniyor deme hakkına sahip değildir!

Bugün ülkenin içinde bulunduğu şartlar dolayısıyla; ağzımız kan dolu olsa da, namerdi güldürmemek için tükürmeyiz yutarız! Vatanın selameti için MHP'yi destekleriz! Bunu da isteyen istediği gibi anlar, bizim samimiyetimizden şüphe duymayan sözümüze kulak verir, aksi davranışta bulunan ihanete ortak olur!


Konu kilitlenmiştir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NoYaN-oLCay
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 07 Haziran 2011, 02:01:00 »

Kafir!

Bizim Türkçülüğümüze küfür edeceksin, Otağdaki büyüklerime laf edeceksin, dedem yaşında dediğin insanların soyadlarıyla alakasız hakaretler kullanacaksın, Türkçülüğün en büyük ve tek kalesi Türkçü Turancılara konular açıp sövecek ve asılsız muhabbetlerle suçlayacaksın bizde birşey yapmayacağız öyle mi?

O yazıyı oraya Veysel Ağabey değil ben yazdım... Yaşım 22 ne ben nede Veysel ağabey nede otağdaki diğer büyüklerim senin hakaretinden uçup gitmez merakta kalma kaldı ki benzer konularda, benzer nitelikteki şeref eksikliği yaşıyan kişilerden sıklıkla hakaretler işittik!!!

Aile konusuna gelince; Bana etmişsin umrumda olmaz, köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağar derim geçerim fakat Bahadır Boran ve Shaman gibi sevilen sayılan, Türkçülüğü sanallıktan kurtarmak için ellerinden geleni yapan büyüklerime senin gibi sadece sanalda ''KAFİR'' ismini kullanacak kişiler hakaret edince er kişinin zoruna gidiyor ve oraya bir sinirle onu yazabiliyor!!! Bu konuda sana hak verip o yazıyı düzeltiyorum...

Bir diğer konuda kimse Türkçü Turancılara İHTAR'da bulunacak mevki ve kıdeme sahip değildir... Düne kadar feysBOK'ta nazım hikmet deyişlerini paylaşanlar bize ihtar çekmeyi bırak dilekte bile bulunamayacakken gerçek TÜRKÇÜ(!) olduğunu iddia eden bir otağda üst düzeyde yöneticilik yapması gülünçlüğün ötesidir...

Bu otağ'da kimse siyasi görüşü yüzünden aşağılanmadı, Mhp'ye oy verecek olan verir, Hepar'a verecek olan verir,Chp diyecek olan desin dedik... Otağ çoğunluğu Mhp dediği için ve Mhp'nin son dönemlerde gülen cemaatine açtığı savaş, ENGİN ALAN' faktörü ve A.k. partisinin Mhp'siz meclis hayali yüzünden Mhp yi destekledik... Bunun için bizi Türkçülük'ten aforoz etme kudretine sahip olanların otağ'ın %41'ine seslenirken %41'i Türkçü ilan edip diğer geri kalanı çapulcu görmesine tebessüm edecek ve bu yazının bizzat muhattabı bu otağdan atılma sebebini söylerken dahi yalana baş vurup, Pamukoğlunu Tanrı Kut ilan etmesine iyi yaptın diyecek değildik herhalde...

Kimseyle derdimiz yok ve Türkçü Turancılar'ın kimseye dagıtacak pirimi yok... Ziyaretçi sayısı yükselsin üye artsın diye yapılan bu provakatörlüklere bundan gayrı tahammülümüzde yok ciddiyetimizde...

Yazı düzeltilmiştir...

Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 07 Haziran 2011, 02:10:49 »

Olcay'ım böylelerini ciddiye alıp bir de uğraşmana değmez. Hatırlıyorum 1 sene önce bunu otağ'dan atmıştım yine derdi ortalığı karıştırmaktı üzerinden 1 sene geçti yine ortaya çıktı yine derdi ortalığı karıştırmak...

Böyleleri gitsin bilgisayarın karşısında sivilcelerini patlatsın, mastürbasyon yapsın... Ellerinden başka şey gelmez...

Kimseye de seçimlerde neden MHP dediğimizi tek, tek anlatacak halimiz yok! Bu saate kadar hala neden MHP dediğimizi kendisi de düşünüp bulamadıysa ya kafasının içinde beyin yerine sünger vardır ya da ihanete ortak olmak hoşuna gidiyordur.

Vakit kaybı bunlar, ciddiye almayın işinize bakın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 2 [3]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.156 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.