Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: Bögü:Alp üzerinde 07 Eylül 2015, 00:20:12Konu Başlığı: YAS TUTMAYIN, UYANIN!
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 07 Eylül 2015, 00:20:12
YAS TUTMAYIN, UYANIN!

Siyah kurdeleci takım yine dirildi. Artık bunu alışkanlık haline getirdiler! İki gün sonra yine normal hayatlarına devam edecekler. Fakat artık bu milletin şuurlu insanlarının hiçbir şeye tahammülü kalmamıştır. Potansiyel haine «terörist» dedik ülkeyi kana bulamak isteyenler diye bizi itham ettiniz. Türklüğümüzü müdaafa ettik, insanları bizden soğutmak için Irkçı dediniz. İftihar ediyoruz. Bize faşist dediniz fakat bu ülkenin gerçek faşistleri kürtçüler hakkında tek bir kötü söz söyleyemediniz. Her şeyin sorumlusu bizmiş gibi insanlara servis ettiniz. Artık Yeter!

İçinde bit kadar vatanseverlik duygusu kalan varsa ülkenin şu vaziyetteki durumuna iyice baksın; düşünce süzgecinden geçirsin ve haklı fikirlerimizi görsün.


Konu Başlığı: Ynt: YAS TUTMAYIN, UYANIN!
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 07 Eylül 2015, 00:52:35
Kanaatlerimizi samimice dile getirdiğimiz için savcılık koridorlarında bekliyoruz. Biz siyasetçi değiliz. Her şeyi olduğu gibi söylüyoruz.  Bu yüzden kimseye samimi gelmiyoruz. Dert değil. Bu ülkenin en samimi insanları Türkçülerdir.

Bu gördüğünüz insanlar AKP kadrolarına girip ceplerini doldurabilirdi, solcu olup karı kız peşinde koşabilirdi.  Geri zekâlı bir anarşist olup hiçbir şeyi umursamayabilirdi de.

Bu kişiler milletinin çıkarlarını düşündüler ve Türkçü oldular. Ailelerinden, sevgililerinden, cebindeki 3 kuruştan feragat ettiler.  Türlü düşmanlıklara, kahpeliklere, engellere rağmen bu yoldan bit kadar caymadılar. Sorarım; kim gerçekten vatanperverdi? Kim haklıydı?


Biz Türkçü Turancıların, şerefsizliği kendine karakter bellemiş vatan haini köpeklerle mücadelesi liselerde, sokaklarda, kampüslerde ve açıkçası her yerde devam edecektir.
Şehitlerimize Yüce Yaradan'dan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Türk ırkı sağ olsun!