Türkçülüğe yürekten inanmış insanları kol kola mücadele ederken görmek istiyoru
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Temmuz 2020, 07:44:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülüğe yürekten inanmış insanları kol kola mücadele ederken görmek istiyoru  (Okunma Sayısı 1265 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.262


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 11 Temmuz 2015, 08:34:38 »

Türkçülüğe yürekten inanmış insanları  kol kola mücadele ederken görmek istiyoruz


Cumhurbaşkanı, Başbakan, tüm bakanlar, hemen hemen tüm milletvekilleri, halkın çok çok büyük kısmı, klasik ve yeni devşirilen devlet oligarşisi, sermaye, medya, cemaatler, işçi-memur sendikaları, tüm partiler…vb bizden değiller. Hatta ve hatta devlet içinde çöreklenen bazı gruplar, herkesin hakkını koruması gereken devleti de kendilerine silah yapmışlar.

 Günümüzde devletin gücünü ve devlet içindeki görevinin verdiği yetkiyi kendi grubunun çıkarları için kullanan Türk ve Türkçü düşmanı kadrolar, nedensiz yere bir Türkçüyü hayali çete üyesi olmaktan içeri atabilmektedir. Bu da gösteriyor ki; herkesi koruyup kollaması gereken devlet, bazı odakları korumaktan öteye gitmediği gibi bazı odakların başkalarına saldırmasında da araç olmaktadır. Buna ek olarak devlet aracılığı ile bize karşı yapılan saldırılar keyfiyete ve hainlikte sınır tanımamaya vardırıldığından yapılabilecek her türlü saldırıya karşı nasıl mücadele edeceğimizi kararlaştırmamız gerekiyor.

Yasalarımız AB’nin ve ABD'nin talimatlarıyla hazırlanmakta, mağdurdan çok suçluyu korumaktadır. Ortada ne milli bir devlet, ne milli bir anayasa, ne milli bir hükumet vardır. Bu ülkenin kurucusu ve tek sahibi olan Türk milletinin aşağılanmasını ceza unsuru olarak gören 301. madde bile iyice törpülenmiştir. Günümüzde hainlerin yaptığı icraatlar gerçek vatanseverlerin üzerlerine yıkılmaktadır.

Devlet bazı şer odaklarının kadrolaşmasına açılmış bir alan haline gelmiştir ve bu alanı dolduran güruh Türklüğün çıkarlarına aykırı işler yapmaya devam etmektedir.

Ortada Türk'ün yönetmediği bir devlet vardır ve Türk'ün yönetmediği bu devlet Türkçü mücadelemizi baltalamak için elinden geleni yapmaktadır. Bu durumda Türkçüler kendilerini ve mücadele yöntemlerini sorgulamak durumundadırlar. Gerçek düşman kim? Bizim yönetmediğimiz devlet bize ait olabilir mi? Ismarlamalarla çıkarılan yasalar Türkçüleri ne kadar bağlayabilir?


Geldiğimiz bu ahval ve şerait dahilinde Türkçüler, etliye sütlüye karışmadan yaşayamaz çünkü; etli sütlü bize, Türkçülere, karışmaktadır.

 Ülküsü için yola çıkmış bir Türkçü, Türkçülükten geriye dönüşün mümkün olmadığı gerçeğini bilerek mücadele ettiği için yapamayacağı şey yoktur. Türk'ün mutlu geleceği için gerektiği zaman canını bile vermeye gönüllü olan Türkçüler, sistemin kovuşturmalarına sadece tebessümle bakmaktadır.

 Türkçü mücadele, düşmanlarımızı Türk'ün çıkarlarına göre yönetmek için sürdürülmektedir. Kendisini akıllı zanneden düşmanlarımızı da yöneteceğiz ve elbette Türk'ün çıkarlarına göre.

Nihayetinde, kelle sayısına pek önem vermiyoruz. Türkçülüğe yürekten inanmış insanları  kol kola mücadele ederken görmek istiyoruz
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.262


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2015, 08:35:39 »

Zamanında (2008) yazılmış bir yazım, otağı gezerken gözüme çarptı, o zamanlardan şimdiyi anlatıyor!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.214 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.