Türkçü Atılım HK.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Ekim 2020, 20:03:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçü Atılım HK.  (Okunma Sayısı 544 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MilliMevzi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 7


« : 18 Temmuz 2018, 19:46:20 »

Şüphesiz ki davamız en büyük ilerlemeyi son 10 yılda yapmıştır. Teknolojinin de faydası ile Türkçü haraket Türk gençliğine direkt etki etmiş ve Türk gençliği de Atalarının davası olan Türkçülüğü benimsemiş ve sırtlamıştır.
Lakin bu bizim için yeterli değildir. Bizler ılık götlü solcular gibi boş hayallerde yaşamıyoruz. Sağ seçmen ağırlıklı bir ülkede yaşıyoruz.
Bir çok yerde Türkçüler siyaset yapmaz gibi sözler gördüm lakin bizim siyaset sahnesinde rol oynamadığımız her gün siyasal islamcılar, kürtçüler ve sözüm ona ulusalcılar Türk milletinin şahsına hakaret etmekte ve aziz milletimizi uyutmaktadırlar.
Bizler her zamandan daha da çok çalışmalı ülkümüzü 7 cihana duyurmalıyız. Duyurmalıyız ki milletimiz AKP, MHP, IYI parti gibi aynı çıkara hizmet eden partilerin peşine düşüp de milli benliğini kirletmelisin.
 • Türkçüler, hiç bir dış ve sömürgeci zihniyete bağlı kalmadan davamızın tüm ilke ve felsefelerine bağlı kalarak teşkilatlanmalıdır. Bugün hiç bir sömürgeci ve kapitalist zihniyete bağlı kalmadan oluşacak olan bu teşkilatçı yapımız, gelecekte yıkılmaz, iç ve dış bedbahtlar tarafından ele geçirilemeyen Atatürkçü toplum yapımızın oluşmasına etken olacaktır. Türkçülük, fikren dejenere olmamış gerçek Türk ırkının asil kanlarıyla, kontrolcu,kuşatıcı, hataya tamamen kapalı olmalıdır ve emin adımlar ile bu yolda ilerlemelidir.
 • Türkçülerin, ırkının mutlak birliğini üstün ahlak çerçevesi içinde, saygın,eğitimli ve sağlıklı, tavizsiz disiplin ruhu ile haraket eden, vatan topraklarına,tarihine ve milli değerlerine sadakat ile bağlı, militarist, safkan ve cesur bireyler olarak kendini yetiştirmesi lazımdır.Türkçülerin kapitalist, sömürücü ve bölücü tüm oluşumlar karşısında çelik gibi sağlam ve kararlı bir biçimde gerek bedenen gerekse psikolojik olarak savaşması  gerekmektedir
 • Türkçüler, ulusal bağımsızlık ilkesini savunmalıdır çünkü Türk milleti sosyal, ekonomik, kültürel, teknolojik, bilimsel olan her alanda dışa bağımlılığı minimuma indirecek olan Ulusal Bağımsızlık ilkesinden yola çıkarak gelecekte kurulacak olan Türkçü devletimiz tarafından milletimizin tüm yukarıdaki faaliyet alanlarında eğitilmesinin gerektiğine inanmalıdır. Milletin ve devletimizin yabancı sermaye ve dışa bağımlılığın koparılması yalnızca milli ve yerli üretimle mümkün kılınabilir. Üretimin, sanayileşmenin artırılması Ulusal bağımsızlığın ve Türkçü devletimizin kendi kendi yeten ve hatta dış güçleri kendisine bağımlı kılan bir yapıyı oluşturacaktır.
 • Türkçü devletimiz militarist olmalıdır, çünkü ulus yani millet, devleti oluşturan temel yapı taşı olarak, topyekün bir militar düzen içerisinde çalışmalı, gelişmeli ve geliştirmelidir. Militarizm ilkesinden yola çıkarak, olası ordu gücünün bi taraf edilmesi, kaybedilmesi ve dahi ordu içerisine sızabilecek tehditlerde dahi, ordunun etkisiz hale getirilememesi öngörülerek, Türk ulusunca, halkın tamamı dahil olmak üzere, askeri bir düzen,disiplin, inanç ve vatan sevgisi ile gelecek nesiller eğitilmeli ve yetiştirilmelidir. Güçlü,ahlaklı, inançlı, çağdaş, eğitim almış ve milliyetçi bir Türk toplum yapısı
  oluşturulmalıdır.
 • Türkçüler halkçı olmalır, çünkü halk için devlet, devlet için halk ilkesi
  benimsenerek, Türk ulusu yabancı sermaye ve kapitalizme karşı savaşmalı, yerli
  üretimi, sanayileşme, bilim ve teknolojiye gereken önemi milletçe vermelidir.
  Anti-kapitalist bir Türk toplumu yaratılmalı, dışa bağımsız, tamamen milli üretime
  odaklı bir ekonomik sistem kurulmalıdır. Bilim, Teknoloji ve Savaş sanayi, yer altı
  kaynakları, eğitim ve sağlık gibi tüm alanlarda ilerleme kaydetmek için kapitalizmle savaşmalıyız!
   [/]
Sizce Türkçü atılım ve Türkçü devletimiz nasıl olmaldır?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TEGİN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 108


« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2018, 14:38:13 »

Anti-Kapitalizm de kapitalizm de bize uygun değildir. Kendi ekonomik sistemimizi yaratmalıyız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
can 1405
deli_kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2018, 15:13:47 »

Dünya Üzerinde Var Olan Hiç Bir Sisteme Uymaya Kendi Düzenimizi Eskisi Gibi Mutlak Güç Olarak Yapılandırıp Etkinleştirmek Gerekmektedir Çünkü Şu Anda Dünya Üzerindeki Bütün Düşünceler Bize Aykırıdır
-Ekonomi
-Siyasi
-İç ve Dış İlişkiler
Tamamen Kapitalist Sistemin Kurucularının Elindedir
Bundan Dolayı Dışardan Gelen Hiç Bir Şey Kabul Edlimeyip Yeni Bir Düzenleme Yapılmalıdır
 Türkiye
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 667


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2018, 15:42:12 »

Can, Esenleşme köşesin'e kendini tanıt!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.26 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.