Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: Açina Nergis üzerinde 08 Eylül 2016, 13:00:59Konu Başlığı: Süleymancıların lideri ölmüş
Gönderen: Açina Nergis üzerinde 08 Eylül 2016, 13:00:59
Kamuoyunda Süleymancılar diye bilinen yüzbinlerce üyesi bulunan yapının lideri Ahmet Denizolgun bugün sabaha karşı beyin kanamasından ölmüştür. Fetö'ye operasyon üzerine operasyon yapan AKP hükümetinin diğer tarikat ve cemaatlere karşı kılını kıpırdatmaması üzücüdür. Bugün yüzlerce AKP li teşkilat başkanları Süleymancı cemaati lideri için taziyeler yayınlamakta gündemi doldurmaktadır. AKP medyası nerdeyse hergün gelen sehit haberlerini ikinci plana atmış bu olayı gündeme oturtmuştur. Unutulmasın Fetö nasıl güçlenip bu vatana kursun sıktıysa diğer güçlü cemaatlerde ülkeyi ele geçirmek için fırsat kollamaktadırlar. Bu ülke tarikat cemaat kolonilerinden kurtarılmalıdır.


Konu Başlığı: Ynt: Süleymancıların lideri ölmüş
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 08 Eylül 2016, 13:16:25
Daha mühim olanı var ki fetocu mikroplardan boşalan yerlere, diğer tarikatlardan adam yerleşiyor(menzilci, ismailağacı).
Nurcuların okuyucuları da yazıcıları da büyük kavgada yerlerini belli edip, ayrıcalık kazanmışlardı.
Şimdi ödül zamanı.


Konu Başlığı: Ynt: Süleymancıların lideri ölmüş
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 08 Eylül 2016, 14:17:14
 Hükümet yıllardır koynunda bir yılan besliyordu, en sonunda sokuldu. Bu olanlardan ders almayıp, başka yılanları da beslerse Türk Devleti'nin sonu hiç de iyi olmayacak!


Konu Başlığı: Ynt: Süleymancıların lideri ölmüş
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 08 Eylül 2016, 15:22:43
Bir Türklük düşmanı daha eksilmiş işte.