ŞEHİDE MEKTUP
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ocak 2021, 12:28:08


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ŞEHİDE MEKTUP  (Okunma Sayısı 1526 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« : 22 Ağustos 2015, 01:28:43 »

Şehidim,

Kanın hala kurumadı biliyorum. Sen, biz evlatların daha iyi ve gururla yaşaması için devlet ve millet uğruna canını verdin. Biz ne yaptık: Günümüzü gün etmekle geçirdik. Senin yetimlerin üç kuruş devlet yardımıyla ayakta durmaya çalışırken, biz yatlar-katların peşine düştük. Bu sırada hainler tarafından altımızın oyulduğunun bile farkına varmadık. Aman bize bir şey olmaz deyip, kafamızı kumun içine soktuk. Şehitler ölmez, vatan bölünmez demekten öteye gidemedik. Elin oğulları güzelim Türkiye’mi parça parça yapmanın planlarını hazırlarken, biz gündelik işlerle meşgul olduk. İnsanlarımız öyle bir hale getirildi ki, karın doyurmaktan başka bir şeyi düşünemeyecek duruma geldik.

Türk Devleti’nin ve Türk milliyetçilerinin durumu daha da kötüye gitmekte. Vatan uğruna ölmeyi göze alanların sayısı gün geçtikçe azalmakta. Düne kadar Türk milleti ve devleti aleyhine ağızlarını açamayan, açtıkları vakit karşılarında devleti ve Türkçüleri gören hainler meydanı boş bulunca istedikleri gibi at oynatmaya başladılar. Türkiye’nin düşman işgaline uğramasını engelleyen ve Cumhuriyetin kurulmasına aracı olan Türk Ocağı adeta kafasını kuma gömmüş, kıytırık internet bültenleriyle işi geçiştiriyor, öbür taraftan da Türkiye’nin en büyük sivil teşekkülü olduğunu ileri sürüyor. Bir siyasi partinin canhıraş feryatlarından başka kimse sesini çıkarmıyor. Adeta herkes vatansever, bir onlar vatan hainiymiş gibi kampanyalar yürütülmekte.

Şehidim, alçaklara karşı kimse dur diyemediği bir yana, bazı satılmış basın grupları da onları demokrasi kisvesi altında kahramanlar misali göklere çıkarıyor. Dolayısıyla bunlar da azdıkça azmaktalar ve ağızlarından köpükler saçarak, Türk milleti ile devletine yönelik kin kusmaya devam ediyorlar. Sanki bir savaş halindeymişiz gibi, her gün askerimizi ve polisimizi öldürüyorlar. Bu alçaklar işi o kadar ileri götürdüler ki artık açıktan açığa Türkiye’yi böleceklerini söylüyorlar, biz de sesimizi azıcık çıkardığımızda halkı kin ve nefrete sürüklediğimiz iddia ediliyor, vatandaşın tepkileri “tehlikeli tırmanış” diye kötü gösterilmeye çalışılıyor. Hainlerin sesini kesemediğimiz için affet bizi şehidim.

Şehidim, Türk milliyetçiliğini öyle sulandırdılar ki; Türküm diyemeyen insanlar en büyük milliyetçi sayılıyor. Tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek dil diyenler ise ırkçılıkla suçlanmaktalar. Bugün Türk milliyetçiliği adına mangalda kül bırakmayanlar, yarın bir bakıyorsunuz doksan derece dönmüşler. Türk milliyetçiliğini bölücülük olarak görüyorlar. Dünyanın neresinde böyle bir şey var. Dün dediklerini, bugün yalanlıyorlar. Tabiri caizse, dansözlere taş çıkarıyorlar. Bu arada bir de kendilerine eski Ülkücü adını takan satılmış, alçaklar türedi. Bir kemik yalayabilmek için kendilerine bu şekilde menfaat temin ediyorlar, ayrıca koskoca bir camiayı da televizyon ve gazete köşelerinde suçlamaktan geri durmuyorlar. Şehidim, Ülkücünün eskisi, yenisi olur mu? Ya Ülkücüsün ya da değilsindir.

Biz atalarımızdan özü ve sözü bir olmayı öğrendik. Bir sürü parti açılıp, kapanıyor. Hangisine sorsanız bu ülkeyi ve devleti sevdiğini söylüyor. Ama iktidardayken humanist ve beynelmilelci oluyorlar, muhalefete düşünce, milliyetçi, Avrupa Birliği ve ABD karşıtı kesiliyorlar. Millete hep yalan söylüyorlar. Şehidim, iki kuruşluk saltanat uğruna ülken elden gidiyor. Yetimin, fukaranın kanını emiyorlar ve utanmadan bunları din adına yaptıklarını belirtenler var. Sürekli Türk milletinden bir şeyler saklanıyor, memleket birilerine peşkeş çekiliyor. Anamıza küfreden soyu bozuklara bile ses çıkaramıyoruz.

Elin oğlu onbinlerce km uzaktan gelip, yanı başımda devlet kuruyor. Türk askerinin başına çuval geçiriyor. Kendi sınırımdan giriş-çıkışlarımı bile kontrol ediyor. Terör örgütleri elini kolunu sallayarak sokaklarda dolanıyor, alçakça insanlara arkadan yanaşıp, başlarına sıkıp gidiyor. Var mıydı benim tarihimde böyle bir şey, söyle bana Şehidim! Ben, bir Türk’ün saçının kılı için savaş ilan eden bir milletin torunu değil miydim? Neden benim haysiyet ve şerefim iki paralık oluyor? Karın doyurmaktan daha değerli ve ulvi değerlerimiz birer birer yok edildi, affet beni Şehidim.

Bir görebilseydin son halimizi Şehidim, bölücülere şirin görünebilmek için herkes bir yarış halinde. Bayrağımızı yırtanlar, marşımızı inkâr edenler, devleti böleceklerini açık açık söyleyenler demokrasi kahramanı gibi gösteriliyor, daha ben sana ne söyleyeyim Şehidim, affet beni. Savaş olmasın, analar ağlamasın deyip, duruyor birileri. Benim bildiğim savaş başka bir ülkeye ve düşmana karşı olur, içerideki hainle yapılan mücadele savaş diye adlandırılır mı?

Büyük Türk Ülküsü uğruna canını feda eden Şehidim, Afrika’daki zenciler, Filistin’deki Türk düşmanları için hürriyet isteyen, ülkenin her yanında yardım kampanyaları düzenleyenlerin hiçbirinin ezilen, öldürülen, vatansız bırakılan Türkler için kılı kıpırdamıyor. Meydan itlere ve çakallara kaldı, Şehidim bizi affet.

 Prof. Dr. Saadettin Yağmur GÖMEÇ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2015, 01:30:36 »

Seni Yaradana kurban hocam, milli duygular ancak bu kadar güzel ifade edilir. Atsız Atamın talebesi olduğunu her halinle ispatladın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.144 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.