Rasim Ozan Kütahyalı'nın gerçek yüzü (+18)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 19:24:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Rasim Ozan Kütahyalı'nın gerçek yüzü (+18)  (Okunma Sayısı 3498 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
akıncıı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 349


« : 20 Kasım 2017, 16:18:06 »

---alıntı---

Kütahyalı kendisine yapılan şakayı "Kusturmalı Boşnak Saksosu" olarak nitelendirdi. Kütahyalı'nın ırkçı ve belden aşağı "Kusturmalı Boşnak Saksosu" lafı izleyenleri şoke ederken sosyal medyada Boşnaklardan ifadelere tepki yağdı.
Boşnak futbolcu eskisi, MHP'li Saffet Sancak ise "şerefsiz oğlu şerefsiz" diyerek Kütahyalı'ya küfretti.


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın

---yorum---
Adam her ne kadar liberal olsa da özünde Türk olduğu için ağzından kaçırdığı sözlerde içindeki Türklüğün gururunu açığa vuruyor. Ötekisi ise sözde MHP'de siyaset yapıyor ancak Boşnak milliyetçiliğinden başka birşey yapmıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2017, 18:25:58 »

Herkes neyse o adıyla anılır. Bize barbar derler. Bunlaraysa denilen belli.  Sırıt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.086


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2017, 14:39:29 »

Rasim Otan Küthayalı denen soysuz yıllardır Türklüğe hakaret küfür eder, bir kaç Türk ancak sanalda tepkisini gösterir.  Boşnaklar ise Beyaz Tv'yi basmışlar. Işte fark burda, bir tek Türkler Türklüklerine sahip çıkmıyorlar. Ne yazık ki.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2017, 17:07:27 »

Biz bu orospu çocuğunun arkasındayız!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Karluk Han
Ötüken'den yayılan KAN
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 490


Tanrı Türkü Korusun


« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2017, 22:05:41 »

Her telden yorum yapıyor. Bazen sunumlarda kendinden geçiyor. Adnan Oktar'la canlı yayında kapışmışti.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı dağları Bozkurdu
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2017, 07:55:38 »

Su testisi su yolunda kırılır. Beynini kullanmadan spinal sinirleriyle refleksel hareket eden, hayvansal hareket etmesi normal karşılanan Rok yavşağı ettiği bu laf yüzünden kovuldu. Ben zaten ne zaman büyük bir laf eder de kovulur diyordum . Kovuldu gitti. Ama kimse sanmasın ırkçı olduğu için falan o sözleri söyledi diye. Ahlaksızlığından ve sapıklığından dedi. Aklı fikri sakso olan adamdan ne beklenir. Zira ben bu adamda Türklük namına bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Bu adam değil mi nerde Türk düşmanı bir etnik var onu savunan, ona methiyeler düzen, hatta ahmet kaya örneğinde olduğu gibi ağlayan. Defoldu gitti. Ettiği lafa bir şey dediğim yok ama bu sayede kovulmuş olması güzel bir şey.


Şimdi o çok sevdiği krtler kurtarsın bakalım bu rok boşboğazını. Ayrıca kandaşlarım, emin olun Türkler ile boşnaklar karşı karşıya gelsin bu adam tereddütsüz boşnakların safına geçer. Çünkü krtlerin yararına ne varsa bu adam o tarafta yer almaya devam edecektir. Bu kadar çok kekoculuk yapan adamdan da başka şey beklenmez zaten.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2017, 08:27:53 »

Ha boşnak ha yavşak

Rasim Ozan Kütahyalı adında biri var. Kendisi tam bir dalkavuktur ve soytarıdır. Televizyonlarda şaklabanlık yapmayı çok sever. Makara adamdır da. Güldürür, eğlendirir. Orta çağda yaşasa muhakkak bir Kralın soytarısı olurdu. Neyse…

Rasim Ozan Kütayhalı, laf arasında Kusturmalı Boşnak Saksosu diye bir cümle kurdu ve sosyal medyada kendisi bir anda linç edilmeye başlandı. Aniden ahlak bekçisi kesilenler türedi.  Ne yani Boşnaklar sakso çekmiyor mu? Evde karısına ve sevgilisine tatlı tatlı sakso çektiren adamlar gelmiş sanal acunda ahlak bekçiliğine soyundu. Neden? Çünkü sözün içinde Boşnak geçiyor ya etnik damarları kabarıyor. Koduğumun virüsleri! Ayrıca Rasim Ozan Kütahyalı ırkçı olacak zekaya sahip değildir ama sosyal medyada adamı ırkçı ilan ettiler. Ulan ırkçılık bu kadar basit bir şey mi? Gerçi milletin kafasında ırkçılık demek köle (zenci) futbolcuya muz göstermek demektir. Şimdi burada dikkat çekmeniz gereken husus şudur. Etnikler yani Türk olmayanlar bu olay  neticesinde anında örgütlenmiştir. Balkan derneklerinden tutun da ünlü sporculardan şarkıcılara kadar hepsinden tepki yağıyor. Neden? Çünkü Türk değiller. Mesela Türkiye’de Türklük kaç defa aşağılandı. Bu virüslerin hiç sesi çıktı mı? Hayır! Hatta alkış tuttular. Bunları zaten çok iyi biliyorsunuz. AKP ilk zamanlarında aşırı bir şekilde etnik severlik yapıyor ve Türklük aşağılanıyordu. Kürtlere açılımlar yapıldı ve ilâh…

Diğer bir dikkat edilecek husus ise Türkçü-Milliyetçi camia niye bu adama tepki gösteriyor. Güya Türkçüler ırkçıydı. Gece gündüz Nihal Atsız’ın sözünü paylaşan adamlar şimdi Boşnakları savunur oldu. Ulan ortada zaten savunulacak bir şey de yok. Adam Boşnaklara hakaret falan da etmiyor. Ama buna rağmen etnikler anında örgütleniyor. Profillerinde Göktürkçe yazılar yazanlar, Tengri Biz Menen diyenler Boşnakçı Çerkezci kesiliyor. Aşağılık herifler!

Bizi samimiyetle takip eden ırkdaşlar! Türkler hâlâ daha yemliha uykusundadır. Osmanlı Türk İmparatorluğu’nda Yunan Yunan olduğunu, Sırp Sırp olduğunu, Ermeni Ermeni olduğunu, Arap ise Arap olduğunu bilirdi ve ilâh… Türkler ise nasıl olsa devletin esas sahibi biziz diye kendini hiç ön plana atmadı. Hiç örgütlenmedi. Osmanlı Türk İmparatorluğu dağılırken tüm virüsler örgütlenmişti ve Türklere karşı zehir kusuyordu. Her yerden ihanet görüyorduk. Güya din kardeşimiz olan Müslümanlar bile ihanet ediyordu. Ama Türkler ise örgütlenmemişti! Kahvelerde tavla oynayıp nargile içiyordu. Günümüzde de böyle. İbret alın. Tüm virüsler anında örgütleniyor. Türklerin ise siki taşşağında. Amerika veyahut Rusya gibi büyük bir güç ile vuruştuğumuz zaman tekrar sırtımızdan hançerleneceğiz! Bizim sırtımızdan bıçaklıyorlar ama bunu görmüyorsunuz, anlamıyorsunuz!  Türkiye’ye balkanlardan gelip kendini Boşnak zanneden ama aslı Türk olan beyinsizlerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Çünkü Türkler de milli uyanış çok geç olmuştur ve bu yüzden ırki konularda zayıflardır. Adama ırkın nedir dediğinde Adanalıyız diyenler var. Adam kendisi Türk ama Bulgaristan’dan geldi diye kendini Bulgar zannediyor. Nesin dediğimizde Bulgarız diyor. Böyle bir mantık olabilir mi? Ulan sen zaten Bulgar olsan Bulgarlar niye seni ülkenden kovsun?  Boşnaklar, Arnavutlar, Lazlar, Gürcüler, Çeçenler, Lezgiler, Pomaklar TÜRK DEĞİLDİR! Her Balkanlı Pomak, Arnavut, Boşnak değildir. Her Afrikalı da Zenci değildir. Her Karadenizli de Laz değildir. Her Doğulu da Kürt değildir. Boşnaklar da Slav ırkındandır. Biz bir İmparatorluk varisiyiz, acunun çeşitli yerlerinde doğmuş Türkler olabilir ama önemli olan doğum yeriniz değil kanınızdır. Ziya Gökalp’e de doğulu diye Kürt diyorlardı hatta Gökalp bile kendisi biri süre Kürt zannetmiş ama sonra gerçek ortaya çıktı, adam Kürt değil özbe öz Türk.  Elon Musk diye biri var. Bu adam Afrika doğumlu. Şimdi Elon Musk Zenci mi? Elon Musk’a zenci demek için renk körü olmak gerekir.

- Tigir:Er
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2017, 09:53:54 »

Ha Boşnak ha taşnak!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.086


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2019, 00:02:10 »

Bu piçe bu sözlerinden dolayı tutuklama kararı çıkmış.
Ama her nedense bulunamıyormuş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.209 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.