Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 16 Aralık 2015, 11:33:44Konu Başlığı: Pek yakında ki kürt, suriyeli kapışması!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 16 Aralık 2015, 11:33:44
Pek yakında ki kürt, suriyeli kapışması!

Tayyip efendinin yanlış politikaları yüzünden ülkeye soktuğu milyonlarca suriyelinin yerlerde süründüğüne şahit oluyoruz, aşağı tabakanın en aşağısındaki bu pislikler dikkat ediyorsanız her gün biraz daha palazlanıyorlar.

Şimdi bu aşağılıkların kendileri gelmeden evvel yaptıkları bu pis işleri kim yapıyordu, tabi ki kürt denen ezikler.

Ben kürt, suriyeli kapışması için 15 yıl süre biçmiştim ama daha şimdiden aralarında bir sürtüşme başladı, suriyeliler Türklere güveniyor :) kürt pislikleri daha önce karşılarına aldığı Türk milletinden yiyeceği darbeyi de düşünerek iki arada bir derede kaldı. Adananın kürtlerden arındırılmış bölgelerinde hakikaten suriyeliler kürtleri eziyor :) İstanbulda da benbuna şahit oldum, bebek taraflarında otopark işlerinin bir kısmına mafyalaşmış suriyeliler sahip olmuşlar bile :)

Haydi hayırlısı :)


Konu Başlığı: Ynt: Pek yakında ki kürt, suriyeli kapışması!
Gönderen: Erlik Tanrıöğen üzerinde 16 Aralık 2015, 13:46:09
Kürtler yavaş yavaş homurdanıyor. Kalabalık olmanın ve her işi yapmanın avantajını şimdiye kadar çok kullandılar bize karşı. Bu sayede zenginleşti ve güçlendiler. Adana örneğine baktığımda şunu görüyorum: Kürtler gelip buradaki Arapların yerini almış. Onları mahallelerinden dışlamış veya Kürtleştirmişler. Şimdi de suriyeliler aynısını Kürtlere yapıyor. Kürtlerin çalışmak istemediği işleri yapıyorlar. Daha ucuz bir işgücü var ortada. Daha iyi organize olmuş bir topluluk. Üstelik bu defa Türkler de onların yanında. Suriyelilere mağdur gözüyle bakıp sahip çıkıyor bizimkiler.

Çatışmaları olası. Suriyeliler savaş tecrübesi ve şartlarından geliyorlar. Işin içine KCK bile girse kar etmez. Istanbul'da suriyeli mahalleleri oluşmuş, Adana'da da çeteleşme rahatça anlaşılıyor.

Bu işin Şanlıurfa'sı, Antep'i var. Birinde arap aileler işin içine girer diğerinde Kürt işçi çeteleri. Suriyeliler bir parça daha örgütlenir ve silah uyuşturucu gibi işlere de girişirlerse seyredin siz içimizdeki Ortadoğu'yu.


Konu Başlığı: Ynt: Pek yakında ki kürt, suriyeli kapışması!
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 16 Aralık 2015, 15:52:48
Suriyeliler ile Kürtler Türk devletine karşı birlik olurlar herhalde derdim ancak yaşananlar tersini gösteriyor. İstanbul'un Tarlabaşı, Okmeydanı, Hacıahmet ve diğer Suriyelilerin kalabalık yaşadığı muhtelif semtlerde sürekli çekişme halindeler. Suriyeliler berber, lokanta vb. dükkanlar açıyor. Türk vatandaşlar "helal olsun adamlara, çalışsınlar" diyor. Kürtler rahatsız bu durumdan.


Konu Başlığı: Ynt: Pek yakında ki kürt, suriyeli kapışması!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 14 Ocak 2016, 08:43:11
Ve evet, geçen ay istanbula gittiğimde gördüğüm şey beni yanıltmadı, suriyelilerin istanbulda yoğunlaştıklarını görmüştüm bilhassa Sultan Ahmet de.
İşte bir başlangıç daha, suriyeli bir ermeni piçi kürtlerin hakimiyeti altında ki Sultan Ahmetde patladı ve bunun devamı da gelecek gibi görülüyor.