NEDEN CHP!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 15:10:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: NEDEN CHP!  (Okunma Sayısı 23960 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 10 Nisan 2015, 00:01:51 »

BU SEÇİMDE
NEDEN CHP!

Milliyetçi Hareket partisi Devlet Bahçelinin kontrolünde iktidara gelse Türkçülüğü bırakın Türklük lehinde ne yapacağı dahi muallaktır, 99 seçimlerinde ip atarak o apo yu asacam diyerek tek başına iktidar şansını yakalamışken bu fırsatı ret ederek Başbakanlığı Ecevite veren o değilmiydi, öncelikle Bahçeli de iktidar korkusu var, o barajı aşmak için daha yükseğe çıkmamak için uğraşıyor, o seçimlerde iktidarın büyük ortağı iken tam da apo denen itin idam saati gelmişken onların bulunduğu mecliste idam kalkmadı mı, diyorlar ki biz imza vermedik, ''LAN'' çocuk mu kandırıyorsunuz' eğer idamın kalkmasını istemiyor olsanız hükümetden çekilirdiniz ve o karar çıkmaz ardından gelen seçimde millet sizi açık ara iktidar ederdi ama Bahçeli bunları bildiği için o meclis de bulundu ve kararın çıkmasında en büyük rolü oynadı.

''Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.''

 
Siyaset yapmak değil.

''Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!''

Tam da istiklalimizin ve Cumhuriyetin tehlikeye düştüğü gündür bu günler

''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.''

Tam da bu durumdayız.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifemiz Mankurtlaşmış milletin başa getirdiği işte bu hükümeti Demokrasi çerçevesi içerisinde iktidarından alıkoymalıyız, Bunu yapabilmemiz için bu iktidarın karşısında ki en güçlü Atatürk ilkelerini kendisine yol edinen partiye oy vererek ikltidara taşıyıp Şu an başta ki hain hükümetin Türklük aleyhine yok ettiklerini yeniden kazanmaya çalışmalıyız.

On yıllardır onlarca seçimde her kes bilir ki biz burada mhp yi destekledik, sadece en büyük kendisine milliyetçi diyen parti olduğundan ötürü. Sonuçda hiç bir zaman Türk milliyetçiliği yapmadılar yapamadılar. Şu an bile seçilmesi için kodrolarına her etnisiteden kişileri ilk sıralara yerleştirdiler, mhp bize her zaman vakit kaybettirdi ettirmeye de devam ediyor, bizim mhp ye verdiğimiz her oy sadece Bahçelinin koltuğuna biraz daha sıkı yapışması için solüsyon oluyor ve başka bir işe de yaramıyor. Hakikat budur.

Ben Veysel top, yürekli-kam diyorum ki!!

İşte bunun için bu seçimde oyumu iktidara en yakın parti olan chp ye vereceğim, vermeliyiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Tong Yabgu Kağan
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2015, 00:50:48 »

Kesinlikle katılmıyorum. Gençliğe hitabede bulunan pek çok vahim durum şuan söz konusu ancak CHP iktidar olursa eğer Kemal Kılıçdaroğlunda ülke yönetecek potansiyel yok. Kısacası CHP veya MHP iktidarda olursa türkçüler kesinlikle zararlı çıkacaktır.
Şahsen iktidara yakın diye K.K'ye oy vermem.

Ve ülkenin bu vahim durumu MHP ve CHP genel başkanlık koltuklarında oturan o iki sünepe gitmedikçe devam edecek gibi görünüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TürükOk
TürükOk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 356


Adam Ol Irkına Çek!


« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2015, 01:08:49 »

Kesinlikle katılmıyorum. Gençliğe hitabede bulunan pek çok vahim durum şuan söz konusu ancak CHP iktidar olursa eğer Kemal Kılıçdaroğlunda ülke yönetecek potansiyel yok. Kısacası CHP veya MHP iktidarda olursa türkçüler kesinlikle zararlı çıkacaktır.
Şahsen iktidara yakın diye K.K'ye oy vermem.

Ve ülkenin bu vahim durumu MHP ve CHP genel başkanlık koltuklarında oturan o iki sünepe gitmedikçe devam edecek gibi görünüyor.

Üç sünepe ırkdaşım. En büyük sünepeyi unutma. Onunda gitmesi gerek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yuguşad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10


Tarihin nabzına 40 düğüm attık kim çözebilir....


« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2015, 13:15:03 »

Victory (zafer) işareti yapıp barış kardeşlik nutukları atıp red hack gibi teror örgütüne yakın tutum izleyen kişileri desteklemeleri,İstanbulda 2.bölgede Ermeni aday gösteren bir partinin Türkçülüğe faydası olacagını düşünmek biraz yanlış bence,ha derseniz ki kime oy atalım bence oy atılacak bize hitap eden tek bir parti yok gecen seçimlerde oldugu gibi yine oyumu tepki olarak kullanmayacağım ancak seçim dönemi türkçüleri hatırlayan bir parti olursa düşünebilirim.saygılar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2015, 16:34:32 »

Sn;  Kılçdaroğlu, Biliyoruz bu sözlerimizi kulak ardı edeceksiniz lakin biz Türk uruğunun Bozkurt soylu evlatları gene de bir duyuru olarak, Türklüğün  geleceği açısından içimizden geçenleri  size deklare etmeyi bir borç olarak görüyoruz, umarız ki kulaklarınızı kapatmayarak bu sözleri önemsersiniz, aksi taktirde tarihe kutlanmış bir CHP genel başkanı olarak değil de vatana ihanet etmiş birisi olarak geçeceksiniz, umudumuz asla bu değil çünkü oturduğunuz koltukta bir zamanlar Başbuğumuz, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK oturuyordu, sırf bu yüzden sonsuz saygılarımıza nailsiniz.

Türklük sizinde üzerine basa basa söylediğiniz gibi Tayyip idaresinde töhmet altındadır, Türklük büyük bir cendereye hapsedilmiş ve orada yok edilmek istenmektedir, bu katliama göz yummak için insanın ya zavallı veya düş üstü bir durumu yaşamakta olması gerekmektedir. Biliyorsunuz ki Türkler bu dünya da üç imparatorluk kurmuş tek millet olma ünvanına sahip ve konuştuğu dil Türkçe olması da dünyada ki en büyük coğrafyayı kapsayan dillerin ilk sırasında yer almasını unutmamanızı bunun nedeninin de Türklerin asla her türlü badireye ve tehlikeye papuç bırakmaması olduğunun bilncin de olduğunuzu var sayarak sakın ha kürt denen ezikler ile birlik olmaktan yana şansınızı kullanmayın, sonuç zavallı Kürtlerin ve sizin için hezimet olacaktır.


Sn; Kılıçdaroğlu, Emin olduğumuz bir şey var ki siz kürt denen eziklerin üzerinden siyaset yapacaksınız, bu alanen belli olmuştur, kürt denen enciğin yanında olmak Türk milletinin karşısında olmak demektir ki bu durumda Bu kutlu partinin genel başkanlığında asla yeriniz olmaması gerekiyor, buna Türk soyundan gelenler asla izin vermezler, bu durumda ilk evvel chp içerisinde çıkacak olan bir kargaşaya daha sonrada sizin sorumsuz davranışlarınızın ardından ülkede çıkacak olan kargaşa neticesinde Türklerin eline pis kürt kanının bulaştırılmasının suçu sizin olacaktır, sanmayın ki Kürtlere değil istedikleri, tek hak bile bu ülkede verilmeyecektir, A.K. Partisinin kürt havasına kapılmış gidiyorsunıuz ama bu rüzgarın yönü Türkün kucağıdır bu kucakta ana kucağı olmayacaktır bunu biliyorsunuz.

Türkiye karanlık bir dehlize girmek üzerdir, bu dehlizin sonun da  Türk soyundan gelenlerin uluyarak yarattıkları  ışık huzmeleri vardır. Önümüzdeki Anayasa değişikliği konusunda ki tavrınız bu ışık huzmelerinin hakkınızdaki düşüncelerini netleştirecektir, ya huzmelerden bir tane olacaksınız veya kayan bir yıldız misali yanıp söneceksiniz. Karar sizin. Huzme olmak için Kürtlere verdiğiniz sözleri unutarak ve Başbuğumun koltuğunu terk ederek kendi halinize dönmeniz gerekmektedir. Türklüğün size ihtiyacı yok, bu sözlerim kürt kardeşlerinizi kurtarmanız açısından önemlidir,

Esenlikle Sn; Genel Başkan.


Yürekli-kam  14 Haziran 2011NEDEN CHP DEĞİL ?

NEDEN CHP DEĞİL.wmvTürkçülerin partisinin chp olamayacağı bu parti içerisindeki ırksızların çokluğundan değil,Genel başkanının Türk olmaması hiç değil,chp nin bizim partimiz olamamasının en büyük sebebi 5000 den fazla Türk evladının akan kanlarının faturasının bu enternasyonal sosyalist partinin üzerinde olmasıdır.

Başbuğumuz Atatürk�ün bu partiyi kurmuş olması onu ilelebet destekleyeceğimiz anlamını taşımaz.Türkiye Cumhuriyetinide Başbuğumuz kurmuştur.Tanrı esirgesin devletimiz yabancı güçlerin eline geçtiğindede Başbuğumuz kurdu bu devleti diye o güçlerimi destekleyeceğiz olurmu böyle saçmalık.Sırf Atamız kurdu diye yabancılardan yanamı olacağız.

Chp nin içerisinde bir tek kişi bile Türkçülükten,Turancılıktan bahsedemez bu imkansızdır.Neden diyemezler? Çünkü onların geriden gelen bir Türk düşmanlığı vardır ve bu had safhadadır.Kuyruk açıları büyüktür,onlarda bu Kuyruk acısı, bizdede bu evlat acısı olduğu sürece chp Türkçülerin partisi olamaz.Bu partiyi Başbuğumuzun kurduğu için desteklenmesi gerektiğini söyleyenler tek parti döneminde Türk Lirasının üzerinden Atatürkün resminin kaldıranlarında bunlar olduğunu bilmemeleri imkansızdır.

12 Eylül öncesi sol franksiyonların chp nin himayesinde olup onları bu partinin finanse ettiği  gün gibi aşikarken  neden Lenin,Stalin,Marx,Mao vs. gibi yabancı kominist liderlerin arkasından gittilerde bir defa olsa Atatürkün adını anmadılar?.Anmayı bırak Atatürkçü Türk soylu yavruların, Bozkurtların canlarına kıydılar.Bu millet, Türk milleti aptalmı? İşine gelirse Mao cu ol işine gelirse Atatürkçü.

Daha dün yakın Tarihimizde chp nin Milli şefi sağır İsmetin oğlu pepe Erdal, milletimizin başına bela olan Kürtleri T.B.M.M. ne sokmadımı?  Hala yüce Türk Milleti bu büyük ihanetin acısını çekmektedir.Ya şimdiki Çerkez genel başkanlarının kürt aşkına ne demeli? Ne diyor genel başkan Deniz Baykal? ��Hakkarideki bir kürdü Antalyalı yapmak istiyorum,onlarla tam bir kardeş gibi olmak istiyoruz�� bu mudur?budur.

Leyla Zana ve onun gibi vatan hainerini meclise taşıyan İnönü idaresindeki chp de Deniz Baykalın hiç mi iradesi yoktu?1994 te kürt milletvekillerinin dokunulmazlıklarını kaldırmak için yapılan meclis oylamasından bu Deniz Baykal kaçmadımı? oy vermemek için.Türkçüler bu adamımı desteklemeli? soyu belli adamı.

Neden chp değil? Partinin yarısı kürt diğer yarısının yarısıda arap ve diğer etnik kırıntı dolu olduğu için.

Neden chp değil? Kan alacağımız var onun için.

Neden chp değil? Sosyalist enternasyonel olduğu için.

Neden chp değil? Türk milletini halkların kardeşliği martavallarıyla uyutmaya kalkıştığı için.

Neden chp değil? Genel başkanının Türk soylu olmadığı için.

Sonuç olarak Türkçülerin bir partisi olmadığı kanaatindeyim,bu düzende düzen değişirde düzülenler asla değişmez.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN-NE MUTLU TÜRK DOĞANA.
                                                                                        Yürekli-kam


BUNLARI YAZAN DA BENİM KANDAŞLARIM, GÜN SEÇİM GÜNÜ VE BU SEÇİMDE ALTERNATİFSİZ BENCE TEK PARTİ BU CHP DİR!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2015, 16:43:52 »

Akape iktidarının bir gün bile olsa iktidarda kalmasını artık bu millet kaldıramaz, millet derken hali hazırda kurulmuş bir Türk devletinden bahsediyoruz, bahse konu olan şu insan yada bu insan değil Türkiye Cumhuriyetinin temelidir ki Atatürke laf sokanlar son zamanlarda bir hayli yükseldi ki iananın bana hiç oy kullanmamak bu şerait içerisinde hainlikten başka bişey değildir, her hangi bir partiye kesinlikle oyunuzu kullanınız, benim tercihim bu seçimde chp olacak, ben chp yi seviyormuyum veya chp beni seviyormu derseniz cevabım daha bir ay önce Kılıcdaroğlu denen şahsiyet ile olan mahkemem sonuçlandı ve 7 000 küsür lira tazminat ödemeye mahkum edildim, bunu bir çoğunuz da bilmektedir.
Türkçü asla partici olmamalı zaten olamazda, dediğim gibi hayatım da ilk kez bu seçimde ben oyumu söylediğim gibi kullanacağım, buna kendimi mecbur hissediyorum kandaşlarım!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2015, 16:46:37 »

Akape iktidarının bir gün bile olsa iktidarda kalmasını artık bu millet kaldıramaz, millet derken hali hazırda kurulmuş bir Türk devletinden bahsediyoruz, bahse konu olan şu insan yada bu insan değil Türkiye Cumhuriyetinin temelidir ki Atatürke laf sokanlar son zamanlarda bir hayli yükseldi ki iananın bana hiç oy kullanmamak bu şerait içerisinde hainlikten başka bişey değildir, her hangi bir partiye kesinlikle oyunuzu kullanınız, benim tercihim bu seçimde chp olacak, ben chp yi seviyormuyum veya chp beni seviyormu derseniz cevabım daha bir ay önce Kılıcdaroğlu denen şahsiyet ile olan mahkemem sonuçlandı ve 7 000 küsür lira tazminat ödemeye mahkum edildim, bunu bir çoğunuz da bilmektedir.
Türkçü asla partici olmamalı zaten olamazda, dediğim gibi hayatım da ilk kez bu seçimde ben oyumu söylediğim gibi kullanacağım, buna kendimi mecbur hissediyorum kandaşlarım!

Görüşlerine hep birlikte katilmakla beraber   , bulunduğumuz vilayetlerde özellikle adaylarin Türk soylu olmasına ve ne derece milliyetçi olduğuna dikkat ederek oy kullanacagiz Ağabey
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.531


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2015, 11:03:19 »

Bu seçim sağcı, solcu yada ocu bucu seçimi değil, resmen Türklüğe vurulacak damga dır üzerinde Evet yazan mühür!

İşte onun için ki iktidara en yakın parti olan Chp ye vereceğim oyumu, artık bu embesil, Türklüğün kanını emmeyi kendisine stratejik yol edinmiş Tayyip iktidarından kurtulmanın zamanı geldi de geçti bile!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Tong Yabgu Kağan
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2015, 21:14:51 »

Kesinlikle katılmıyorum. Gençliğe hitabede bulunan pek çok vahim durum şuan söz konusu ancak CHP iktidar olursa eğer Kemal Kılıçdaroğlunda ülke yönetecek potansiyel yok. Kısacası CHP veya MHP iktidarda olursa türkçüler kesinlikle zararlı çıkacaktır.
Şahsen iktidara yakın diye K.K'ye oy vermem.

Ve ülkenin bu vahim durumu MHP ve CHP genel başkanlık koltuklarında oturan o iki sünepe gitmedikçe devam edecek gibi görünüyor.

Üç sünepe ırkdaşım. En büyük sünepeyi unutma. Onunda gitmesi gerek.

Irkdaşım onu unutmadım o sünepelikten sülüklüğe terfi etti. Milletimizin kanını emiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TürükOk
TürükOk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 356


Adam Ol Irkına Çek!


« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2015, 23:20:15 »

Kesinlikle katılmıyorum. Gençliğe hitabede bulunan pek çok vahim durum şuan söz konusu ancak CHP iktidar olursa eğer Kemal Kılıçdaroğlunda ülke yönetecek potansiyel yok. Kısacası CHP veya MHP iktidarda olursa türkçüler kesinlikle zararlı çıkacaktır.
Şahsen iktidara yakın diye K.K'ye oy vermem.

Ve ülkenin bu vahim durumu MHP ve CHP genel başkanlık koltuklarında oturan o iki sünepe gitmedikçe devam edecek gibi görünüyor.

Üç sünepe ırkdaşım. En büyük sünepeyi unutma. Onunda gitmesi gerek.

Irkdaşım onu unutmadım o sünepelikten sülüklüğe terfi etti. Milletimizin kanını emiyor.

Deniz de bitti artık. Kan da kalmadı. Bakalım şimdi ne yapacaklar. 276'yı bile (şuan için) çıkarmaları zor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.