MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİNDE NELER OLUYOR?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 13:08:45


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİNDE NELER OLUYOR?  (Okunma Sayısı 1447 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« : 30 Nisan 2016, 21:21:38 »

İstanbul Mimar Sinan Üniversite'sinde, PKK sempatizanı öğrencilerin gayrimeşru yollardan dersten geçirilmesi talebini kabul etmeyen, baskı ve tehditler sonucunda söz konusu öğrencileri mahkemeye veren Yrd. Doç. Dr. Esra Keskinkılıç hakkında sosyal medyada "muhbir" propagandası başlatılmıştır.

Yrd. Dç. Dr. Esra Keskinkılıç muhbir değil, şerefli azınlığın bir parçasıdır.

Dün, terör örgütü PKK'nın propaganda metni olan "Barış için akademisyenler" isimli bildiriyi imzalayanlar, bildiriye destek olanlar; bugün Yrd. Dç. Dr. Esra Keskinkılıç için "muhbir", "öğrencisini ispiyonluyor" yaftasında bulunuyorlar.

Bu kişiler yalnızca Mimar Sinan Üniversitesi'nde değil, Türkiye'nin dört bir yanında tehdit ve baskı ile üniversite diploması almaktadırlar. Rektörler izlemekle yetinmekte, tepki koyan öğretim üyeleri ise sahipsiz bırakılmaktadır. Hükümet de üniversitelerdeki terör olayları karşısında herhangi bir aksiyon almamaktadır.

İçinde vatan sevgisi taşıyan tüm soydaşlarımızı; baskı ve tehditler karşısında eğilmeyen, teröre ve teröriste taviz vermeyen akademisyenlerin haklı davalarında yanlarında olmaya çağırıyoruz. Zira Türklük bilincini kaybetmemiş insanlara sahip çıkmak bizim en yegâne görevimizdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Tolga Akgöz
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 661


Kinimizin şiddetiyle gebereceksiniz!


« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2016, 22:55:47 »

Keskinkılıç’ın cep telefonuna bölüm yöneticileri tarafından gönderilen mesaj: "Sevgili Esra. Tek dersten bırakmış olduğun üç talebenin kağıtlarını tekrar gözden geçirmeni ve mümkünse geçer not vermeni rica ediyorum.”

Keskinkılıç’ın dava dilekçesi: “Derslere katılmayan ve devamsızlıktan kalan öğrencileri gayrimeşru yollarla geçirmemi talep ettiler. Meslektaşlarım ve üst yöneticilerim tarafından psikolojik şiddete maruz kalmaktayım. Zamanla bana uygulanan mobbing fakültenin geneline yayılmaya başladı. Beni hiç tanımayan, dersime girmeyen, yüzünü dahi görmediğim her bölümden toplanan öğrenciler bölüm başkanı ve dekandan aldıkları cesaretle okulun her tarafına hakaret ve yalan dolu afişler asarak el broşürleri dağıttı. Bu ilanlarda, benim AKP taraftarı, karanlık bir zihniyet taşıdığım, Bülent Arınç’ın söylemlerini sürdüren bir ‘yobaz’ ve ‘şarlatan’ bir hoca olduğum duyuruluyordu. Aynı zamanda, boykot düzenleyeceklerini, beni istifaya davet edeceklerini ilan ediyorlardı. Boykotu sosyal medya ve yandaş mobil gazetelerinde yayarak dışarıdan da taraftarlarını çağırıyorlardı."

Keskinkılıç layıkıyla görevini yapmıştır. Tüm hocalar korkmak yerine Esra hocanın cesaretini ve görev aşkını gösterselerdi, üniversitelerdeki pkk yandaşları bu kadar şımarmazdı. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vatan, bize kılıcımızın ekmeğidir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.242 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.