Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: Ertin Böke Alp üzerinde 26 Haziran 2015, 05:25:40Konu Başlığı: Meclis açıldı icraat aynı!
Gönderen: Ertin Böke Alp üzerinde 26 Haziran 2015, 05:25:40
Meclis açıldı metin külünk isimli akpli vekilin ilk işi milli piyangodaki milli ibaresinin kaldırılması için soru önergesi vermek oldu!

Milli olan herşeye alerji duyan bu zihniyet eceli gelen mankurt misali Türklüğe çatıyor ey hainler şunu unutmayın bu vatan biz Türklerin ve kıyamete kadar bizim kalacak Tanrının izniyle !!!


Konu Başlığı: Ynt: Meclis açıldı icraat aynı!
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 26 Haziran 2015, 12:45:29
Bu icraatlara değil de hala bunları zirvede tutan millete şaşıyorum. Ulan Tayyip açıkça "kürdistan kurulmalı" dese "Evet kurulmalı kürt kardeşlerimizin de özerkliğe ihtiyacı var" deyip gene peşlerinden gidecek geri zekâlı bir kitleye sahip Ak parti.


Konu Başlığı: Ynt: Meclis açıldı icraat aynı!
Gönderen: Açina Tomris üzerinde 26 Haziran 2015, 13:05:31
Bu tayyip ne yaptıysa sanki büyülüyor insanları. Seçim zamanı geldiğinde bir teyzeyi çevirdim yoldan "kime versin oyu teyze?" dedin kadın bana demezmi "tayyibe bastım geldim" milletin daha davutoğlundan haberi yok ki millet tayyip diyo basıyo. Ne yapıyor anlayamıyorum da, halkı bukadar etkilemiş.


Konu Başlığı: Ynt: Meclis açıldı icraat aynı!
Gönderen: Ertin Böke Alp üzerinde 26 Haziran 2015, 13:51:28
Milletim demokrasiye pek alışkın değil bu yunan töresine çok cahil kaldık bize göre olmadığı, bunun gibi Türk düşmanı birinin başa gelebilmesinden anlaşılıyor. Baş böyle olunca devletinden kaymakamlığına belediyesine medyasına kadar her taraf kokuşuyor milletim iyice uyuştu neredeyse Türk'ün kutsalı vatan toprağının verilmeyeceğini unuttu, buna dur diyecek yine biz Türkçüleriz.


Konu Başlığı: Ynt: Meclis açıldı icraat aynı!
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 26 Haziran 2015, 19:34:40
Milli piyango kelimesi hakikaten anlamsız, şans oyunlarının yada kumarın millisi olmaz. Milli eğitim yada milli savunmanın milliği kalmış mı?.