LEYLA ZANA
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mayıs 2020, 23:38:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: LEYLA ZANA  (Okunma Sayısı 1696 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 17 Kasım 2015, 19:20:43 »

Leyla Zana denen k.rtcü şıllık, s ke s.ke "Büyük Türk milleti"diyerek yemin edeceksin!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 614« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2015, 13:33:49 »

Namus ve Şeref Yoksunlarının, Milletsiz Meclis Sirki !

Yeni dönem açılışı, yeni koltuklar ancak eski yüzlerin peydahlandığı meclis sirkinde, Osmanlı topluluğu ideolojisinin kimliksel formuyla, son dönemlerde tesirini iyice gösteren etnik eksenli kimliksel yapı, şeref ve namus yoksunu kişilerin yemin töreni pespayeliğinde başlamıştır.

Siyasetin bünyesinde ve kavramlar arasında yaşanan pespayelikte, siyasetten içtimai ve iktisadi alana kadar bütün disiplinler derinden sarsılmıştır. Yasama, yürütme, yargı ve kamuoyu bütün haysiyetsizliği ile uçuruma sürüklemektedir.

Arafta kalan Cumhuriyet idaresinin, geride bırakılan yüzyılın en ihtişamlı projesi olarak gösterilen Milli Devlet projesini, barış ve kardeşlik eksenli bir paçozluğun, emperyalist akımların yarattığı parçalanma projelerinin ortasında “dünya topluluğu” kimliğinde çöpe atması, akıl ve ülkü tutulmasından başka bir şey değildir.

Bu sirkin öğelerinin egemenliği yok etme gayretleri içinde, tarihin var edici gücü Türklük için en kirli bezden kefen biçilmeye çalışılıyor.

İnsan hakları, demokrasi, hak ve özgürlüklerin işlevselliği hususlarında hassaslaşmış gibi görünen uluslararası kamuoyu ve bunları etkileyen diktacı aktörler; küreselleşmenin ulvi değerleri olarak gösterdikleri liberal değerlere sarılıyor, Türk Milletinin bekası için düşmanca tutumlar takınarak iktisadi, siyasi, ticari, iç ve dış politika alanında her türlü yaptırımı uygulamayı kendilerine hak görüyorlar.

Tek dünya düzencilerinin, Milli Devlet varlığına olan düşmanlığına üçüncü aktör olarak da mikro milliyetçilik, etnik, dini bölücülüğü eklemlemeleri, Türk Milletinin iç ve dış politik yapısını yeni kurdurdukları sirklerde tartışmaya açmaları bizce acayip karşılanmamıştır. Şüphesiz tarihi yaratan bir millet olarak tarihi yaşayanların neler planladığını her daim iyi biliriz.

Devletlerin dış politikalarında ulusal-yerel, etnik-dini, bölgesel-küresel kimliklerin baskın rol oynaması ve bu yapıların tamamen farklı isimler altında ırkçılık davaları gütmeleri, Türk iç ve dış politikasında da kimliksel analizin iyi bir şekilde yapılması sonucunu doğurmuştur.

Artık Türklükten ve Türklük Ülküsünden soyutlanmış meclis denen sirklere ihtiyacımız olmadığı ve Törenin konuşacağı günlerdeyiz.

Tanrı şahittir!

Biz bu davaya baş koyduk...

Tan Hu”Emre”
18.11.2015
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2015, 23:24:19 »

Bu yüzden demokrasi denilen sisteme karşıyız. Yobazlar ve bölücüler için iskender kebaptan bile lezzetli bir sistem. Tan Hu dediklerinin altına imzamı basarım kandaş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.115 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.