KOFTİDEN TÜRKÇÜLÜK, ÇITKIRILDIM TÜRKÇÜLER!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Aralık 2019, 14:37:15


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KOFTİDEN TÜRKÇÜLÜK, ÇITKIRILDIM TÜRKÇÜLER!  (Okunma Sayısı 2035 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.935


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 12 Haziran 2015, 19:19:23 »

KOFTİDEN TÜRKÇÜLÜK, ÇITKIRILDIM TÜRKÇÜLER!

Biz öyle şahsiyetleriz ki dava adamlığının bütün gereklerini yerine getirmek için var gücümüzle bu yolda cırmalarız, bu yolun acılarını, sevinçlerini olabildiğince dışa vurmadan içimizde yaşamaya çalışırız, bazen de doğal olarak Türkçülüğün yapısında var olduğunu bildiğimiz sinirlilik yapısına çabuk bürünürüz! İşte bunun içindir ki  bizi kimse taşıyamaz, çok ağır çekeriz.

Biz varolma savaşı vermiyoruz, varolanı korumak için çalışıyoruz, işte onun içindir ki kimseye boyun bükme gafleti göstermeyiz, bunlar içimizde ki arkadaşlarımız kandaşlarımız dahi olsa böyledir. Türkçülük gibi yüksek bir ülkülemin içerisinde bulunmak şahsa şeref verir, bu şerefe nail olmak için çabalayan kişileri her zaman görüyoruz, gelirleeer, giderler. Şimdi burada sosyal paylaşım ağlarında ki Türkçülük yapan Türkçülerden bahsetmeyeceğim çünkü onların Türkçülük yapabilmeleri ihtimali sıfırdır, onlar sadece Türkçülük oynarlar, bizim anlatmaya çalışacağımız mesele içimizde ki koftiler ile nazlılardır!

Bu Otağdan akıllarından feyz aldığımız bir çok kandaşımız geldi geçti, elimizden geldiği kadar akıl verdiklerimizde olmadı değil, bier çok Türk çocuğuna ev sahipliği yaptık, bunların aralarından iyileri de çıktı  ben bilirimcilerde. Bazıları ile iftihar edecek kadar guruluyuz, bazılarından da nefret edecek kadar burada barındırdığımız için utanç duyuyoruz. Utanç duyduklarımızın başında hadi isim vereyim Alp77,  Göktuğ Kurçoğludur. İftihar ettiklerimizin sayısı binlerce vardır onlardan da iki isim vereyim, Gümüş Kurt ve Kağan Bahadır Küçükalcan, bunlara hadi İzmirli Kurtu da ekleyelim.
Alp77,  Göktuğ Kurçoğlu gibi dangalaklar Koftiden Türkçüdürler, dün önünde domaldıkları adamın bu gün arkasından etmediği lafı bırakmaz ağza alınmayacak küfürler edebilirler çünkü bu trip onların kanında mevcuttur, yalancıdırlar da. Böyle şahsiyetsizlerin bu Otağda bulunmalarından ötürü ben utanç duyuyorum lakin bu Otağ da o kadar çok Bozkurt yetiştirdik ki bunların esamesi bile anılmaz dediğim gibi gelirler ve giderler!!

Türkçler arasında Türkçülüğün yükselmek için değil yükseltmek için olduğunu bilmeyen, anlamayan ama samimi duygular içerisinde olan kandaşlarımız da oldu, yazdığının okunmamasından şikayet edenler, Otağa kendisinin çok girip de diğer kandaşlarından bu işi savsakladığını düşünenler işte bir sürü mazeret. Bu kandaşlarımızı kınamıyorum ama düşüncelerinde haklılık yönleri yok bu otağ Türk milletinin malıdır, her kim ki burada görev yapıyorsa bilsin ki kendisi içindir.

Birde otağa küsenler var yada işten güçten dolayı giremiyorum diyenler işte bunlara gülüyorum, günde biraz zamanını Türklüğe ayıramıyorsan lan senin Türkçülükle ne işin olabilir, bu otağda ne gereğin olabilir senin. Türkçü iki eli kanda olsa bile otağa girememesi için bir sebeb bulamaz, bunlar da ayrı bir şahsiyet.

Ben yürekli-kam Türkçü sarrafıyım,  karşımdakinin gözerine 2 saniye bakmam onun ne mal olduğunu anlamam için yeter de artar bile, işte bunun içindir ki ben görmediğim sarılmadığım kendisine Türkçüyüm diyen kişiye yarım değer veririm. Bu Otağ da kimsenin çiftliği, babasının malı değil böyle biline.

Veysel top  turkcuturanci.com   12/6/2015
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Açina Tomris
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 167« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2015, 19:30:54 »

Haklısın ağabey, sonuna kadar haklısın. Bu yola baş koyduğun zaman o baş kesilene kadar bu yoldan ayrılınmaz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir gün sabrın tükenir silahını kapınca, haykırarak çıkarsın yurdunun dağlarına.
-ATSIZ.
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.991


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2015, 19:52:35 »

Atsız'ın çizgisinden ayrılmayan, bilimsel makalelerin paylaşıldığı buradan başka hiçbir yer yoktur kanımca. Türkçü olduğunu söyleyen dallamalara bakıyoruz, "Atsız o dönem öyle konuşmuş, şimdi fikirleri değiştirilebilir" diyorlar, Atsız'ı reddediyorlar kafalarına göre Türkçülük uyduruyorlar. "Irkçıyım ama arnavutları severim, ırkçıyım ama şöyleyim böyleyim" diyorlar. Irkçı olduklarını söylüyorlar lakin her tarafından hümanizm kokuyor adamların. Atsız'ın çizgisinden bir an olsun ayrılmayan Türkçüturancı.com'u sevmeyen, çekemeyen adamın kanında KESİNLİKLE bozukluk vardır.

Bu otağdan daha çok cevherler çıkacak.

Umarım birgün gerçek hayatta da görüşürüz ağabeyim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Buga Yaktu
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 4.112


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2015, 21:09:21 »

Ağabeyim benim kalemin her daim böyle keskin olsun. Bana inan biz son zamanlarda Otağ da devrim yaptık. Yönetim kadrosundan tut , üyelerden ben memnunum. Yukarıda  yazan Bögü yok mu ayni benim gençliğim ve Börü bu iki genç yarın Turan için birer silah birer kalem olacaklar. Bize gelince biz artık gençlik diyeceğiz ve onların yardımcısı olacağız. Türklük için yaşayıp, Türklük için ölmek isteriz.

Elveda mektubu değil ha  Gülümseme.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.935


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2015, 10:41:44 »

Bilinen gerçek Türkçülük kutlu bir ülkülem olduğu için bazı nedenlerle toplumdan ötelenmiş kansızların, orospuların, Kevaşelerin de ilgisini çekmektedir ki kendilerini Türkçü olarak takdim ettiklerinde saygı görsünler.
Böyle kişilerin aramızda bulunma nedeni erkeklerin ibnelik, kadınların orospuluk peşinde olmasındandır, böylelerine önemle dikkat etmek lazım, bunlara bulaştığınızda doğru yoldan çıkarsınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.063 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.