TÜRK DÜŞMANLIĞINDA EŞ BAŞKANLIK!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Aralık 2020, 03:12:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK DÜŞMANLIĞINDA EŞ BAŞKANLIK!  (Okunma Sayısı 2908 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.646


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 31 Mayıs 2015, 14:26:56 »

TÜRK DÜŞMANLIĞINDA EŞ BAŞKANLIK!

İktidar da olan Adalet ve kalkınma partisi akape ile pekaka arasında ki sinsi seçim iş birliği yüce Türk milletinin geleceğini karartmak için vizyona sokulmuştur!

Daha birkaç ay evveline kadar bu iki iflah olmaz Türk düşmanı gurubun  bir birleri ile nasıl anlaştıklarını biliyoruz, aynı tas dan su içenlerin bu gün kedi köpek misali kavgaya tutuşmaları Türklük aleyhine yazılmış olan senaryonun bir parçasıdır. Akape nin amaçları doğrultusunda pekaka yı kullanması bilinen bir gerçek olmasına rağmen kürt partisinin şimdilerde Türkiye partisi olmak için aşırı çabası da durumu bilenler tarafından komedi olarak kabul görmekle beraber bunların akıllarında ki gerçek olursa işte o zaman vahim tablo kanla yazılır.

Durum şudur; akape ile kürt partisi seçim öncesi her ikisinin de amaçları idealleri doğrultusunda elde edilecek milletvekili sayısına ulaşabilmek için alınması gereken tavır.  Akape  Türk düşmanlığı yaptığından ötürü kendisinden kaçan milliyetçi oyları tekrar bünyesine katarak oy erozyonunu önlemek için Türküm demeden Türk milliyetçisi gibi davranıp, Türklük tabularını kullanarak Türk düşmanlarına geçici de olsa karşı durmak, bünyesinde barındırdığı genel başkanlığı Cumhur başkanı ile eş olarak kullanıp zıt kutuplarda oyuna katkı vermek senaryonun başlıklarından bir kaçı. Cumhur başkanı Milli hasletli, Başbakan serok Ahmet doğuda pekaka lı batıda efe, konya da Mevlana, Karadeniz de laz,  biraz küfürbaz biraz da kucağa oturmuş oğlan çocuğu. Akapenin eş başkanlarının son düşmanı pekaka bebesi Demirtaş, tabi ki koftiden anlaşmalı.

Doğu ve güney doğu benim Türkiye hepimizin diyen pekaka partisi hdp nin seçim sathında ki Türkiyelilik duruşu seçim sonuçlarına ayarlı tavırdır, hdp Chp içerisinde ki aşırı solcu gurubun üzerine oynamakla beraber bazı chp li göt kıllarından da oy almak için umut beklemektedir. akape ile şimdilerde kanlı bıçaklı düşman görünen kürt partisi aslında dediğimiz gibi senaryonun bir parçasını icra ediyor, maksat Türk anayasasını değiştirecek sayıya akape ile birlikte sahip olmak, akapenin bu işte kaybı yok, kazanan ile kaybeden arasındaki fark sadece kürt partisini ilgilendirecektir, eğer bu parti seçimde %10 barajını aşarsa yasa değişikliklerinde %100 söz sahibi olacak ki geçemezse akapenin sözüne güvenerek bu duruma düştüğü için direk Tayyibin kucağına oturacaklar, akape ne verirse ya razı olacaklar veya sokağa dökülüp hırlamaya çalışacaklar ki akapenin bu duruma özel çıkartığı ( iç güvenlik yasası) kanunlardan nasıl habersiz olurlar işte onu aklım almıyor.

Ben yaşamım boyunca mantıklı olamadım ama son durum bana diyor ki Türkiye partisi olmaya çalışan kürt partisinin eğer barajı sizin oylarınızla aşarsa, barajı aşması için ona oy verecek aşırı solcu güruh bu hdp anayasanın ilk üç maddesinin değişmesi için bütün gücünü kullanmayacak mı, peki neydi anayasanın değiştirilemez denen o maddeleri


Madde 1- Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir.

Madde 2- Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

Madde 3- Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.

Başka söze yazmaya gerek var mı?

Veysel Top/ yürekli-kam/ turkcuturanci.com 31-5-2015
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.646


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2015, 14:33:39 »

Ve Tayyibinde amacı bu ilk üç maddeyi kafasına göre değiştirmek değilmidir?

Unuttunuz tabi istanbulu başkent yapmaya çalıştığı o günü, her gün Cumhuriyetin lağvedildiğini askıya alındığı söylemlerini, başkanlık hevesini,  miting sırasında elinde kürtçe kuranla bağırıp çağırdığını, kürtçeyi serbest bıraktığını değil mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2015, 14:42:17 »

Bahçeli ve  Eski CHP genel baskani Baykal gibileri tayyib'in ilk önünü acanlardan... Bunu da unutmayalım. Siyasi yasagini el birliğiyle kaldirttilar. Bahçeli meydanlarda ip atmaktadir ama el altindan AKP'ye resmen destek olmuştur
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.294


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 04 Mart 2017, 23:46:49 »

Bu başkanlık sistemi referandum mu da, anayasamızın ilk 3 maddesinin değiştirilme aşamasıdır, ve bunun devamı da gelecektir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.