k.rt paçavrası
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mayıs 2020, 01:57:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: k.rt paçavrası  (Okunma Sayısı 3063 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 26 Şubat 2017, 22:15:36 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Türkmeneli Bayrağını resmi olarak tanımayan AKP hükümeti, peşmerge başı olan ve terörist kıyafetiyle gezen Barzani'nin Türkiye'ye gelişini Kürt flamasını Atatürk Havaalanı'na asarak karşıladı.Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Genç Irkçı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 464« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2017, 11:12:15 »

Tam da bununla ilgili başlık açacaktım, neyse ki varmış.
Asker nasıl göz yumuyor tüm bu olanlara?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk bu ülkenin yegane efendisidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette bir tek hakları vardır: hizmetçi olma hakkı. Dost, düşman ve hatta dağlar hakikatı böyle bilsinler-Mahmut Esat Bozkurt
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2017, 11:26:13 »

Tam da bununla ilgili başlık açacaktım, neyse ki varmış.
Asker nasıl göz yumuyor tüm bu olanlara?
Askerlerin çoğuna bu durum dokunmuyor. Ne de olsa onu yapan bunların başkomutanı. Göz yummayalar da zaten görevden alınıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Öztürkkk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2017, 16:07:37 »

Yazıklar olsun gerçekten. Bunu yapanların yeri yok bu ülkede.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

🇹🇷 BİN CİHANA DEĞİŞMEM, ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ 🇹🇷
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2017, 20:22:13 »Hay siyasetinize de size de... Ne kadar küfür etsek az gelir. Lakin, andolsun ki o paçavrayı gereken yerine sokacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2017, 22:44:10 »

Barzani piçini devleti varmış gibi bizim devlet karşılıyorsa eğer, demek ki, bizim devlet yöneticilerinde bir soysuzluk var demektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2017, 23:50:40 »

Irak Devleti de hemen bütün Arap devletleri gibi istikrarsız bir devlettir ve varlığının emniyete alınması şartlarının başında Türkiye ile iyi geçinmek gelir.
Bugün Kuzey Irak”ta Barzânî”ye muhtariyet vermek, Irak kabinesine birkaç Kürt almak , onların her türlü azınlık haklarını tanımak ve “Irak Devleti Arap ve Kürtler”den mürekkep bir devlettir” diyerek Türkler”i kaale almamak Irak”ın akıbeti bakımından hiç de hayırlı değildir.
Burada Türk Devleti”ne düşen görev de mühimdir. Büyük bir geçmişin hâtıraları olarak şurda burda kalan Türk topluluklarını ihmal edemeyiz. Türkiye sadece taviz mi verecek? Siyasî sınırlar dışında kalan Türkler”in hakkı aranmayacak mı? Aciz Irak Devleti yarın Barzânî”nin Türkiye”deki Kızıl Kürtleri kışkırtarak başımıza yeni gaileler açmasına kadar bekleyecek miyiz?
Bir Kürt devleti, Türkiye için hiçbir zaman bir tehlike olamaz. Fakat bir Kürt devleti, hele kızıl bir Kürt devleti dışarı düşman kuvvetlerin üssü haline gelirse, ki böyle olacağı muhakkaktır, Türkiye”nin zayıf bir anında buhranlar doğurabilir.

Atsız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2017, 11:59:11 »

Sabah işe geldim.
Bilgisayarı açtım.
Mesaj yağmış…
“Kürdistan bayrağı tarihte ilk kez Türkiye'nin başkentinde Ankara Esenboğa Havalimanı'nda göndere çekildi, bu konuyu yazın lütfen.”
*
Nesini yazayım birader…
*
Pkk'nın tanık, TSK'nın sanık yapılmasına şaşmadın da, Kürdistan bayrağının dalgalanmasına mı hayret ettin?
“Diyarbakır'a karışırım” diyen Barzani'nin Akp kongresinde onur konuğu yapılmasından rahatsız olmadın da, Türkiye seninle gurur duyuyor diye alkışlanmasından rencide olmadın da, Kürdistan bayrağının göndere çekilmesini mi yadırgadın?
*
“Yaşasın Kürdistan, keşke sayın Öcalan da aramızda olsaydı” diyen Barzani'nin, başkanlık sarayını biz inşa etmedik mi?
Barzani'nin babasına anıt mezar dikmedik mi?
Kürdistan'ın başbakanlık binasını, içişleri bakanlığı binasını, merkez bankası binasını, üniversitelerini, altyapısını, alışveriş merkezlerini, toplu konutlarını, otellerini, parklarını biz yapmadık mı?
Kürdistan'ın havalimanlarını “milletin orasına koyacağım” diyen yandaş müteahhit yapmadı mı?
Barzani'nin yancısı Talabani “hiçbir pkklıyı Türkiye'ye teslim etmem, Türkiye'ye kedi bile vermem” derken, pkklıların ücretsiz tedavi edildiği hastaneleri biz yapmadık mı?
Kürdistan'da askeri faaliyet göstermeyelim diye kafamıza çuval geçirdiler… Teşekkür mahiyetinde, Kürdistan'daki Amerikan üssünü biz yapmadık mı? Kürdistan Amerikan Elçiliği'ni biz yapmadık mı?
Kendi vatandaşımıza 20 kuruştan verdiğimiz elektriği, Kürdistan'a yarı fiyatına, 10 kuruştan vermiyor muyuz?
Kürdistan'ın çöpçülük işini, çöp toplama işini biz yapmıyor muyuz?
Kürdistan silahlı kuvvetleri, takvimde başka gün yokmuş gibi, tam 29 Ekim'de, Cumhuriyet Bayramı'nda, topuyla füzesiyle Kürdistan bayraklarıyla, Türkiye topraklarında resmi geçit yapmadı mı?
Kürdistan silahlı kuvvetleri, Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcısı THY uçakları tarafından taşınmadı mı?
Kürdistan silahlı kuvvetlerinin yediği lahmacunun parasını bile Türkiye Cumhuriyeti devleti ödemedi mi?
TC silinirken, Pkk bayrağı serbest bırakılmadı mı?
Pkk bayrağıyla alakalı suç duyurusunu inceleyen savcılık “sarı kırmızı yeşil renkler pkk sembolü manasına gelmez, Senegal'in Gana'nın Kamerun'un bayrağı da yeşil kırmızı sarıdır” deyip, takipsizlik kararı vermedi mi?
Bodrum'a tatile gelen yabancı turist, dövmeciye girdi, omzuna Türk bayrağı yapılmasını istedi, dövmeci Türk bayrağı yerine Pkk bayrağı kazıdı, turist şikayetçi oldu, dava açtı ama… Hapis cezasına çarptırılan pkk'lı dövmeci, sayın hükümetimizin yargı paketiyle affa sokulmadı mı?
Akp'nin başbakanı “ulus devlet ayrıştırıcıdır, ulusçulukla hesaplaşma zamanı geldi, bana serok Ahmet diyorlar, bana biji serok Ahmet diyen dillerinize kurban olayım, Kobani'ye selam ediyorum, Kobani'deki kardeşlerimin alnından öpüyorum” demedi mi?
Başbakan yardımcımız “Kandil'le direkt görüşülmesini arzuluyorum” demedi mi?
Tbmm başkanımız “Pkk bayrağı taşımayı suç olmaktan biz çıkardık” diye övünmedi mi?
Aynı Tbmm başkanımız “Abdullah Öcalan oruç tutardı, camiye giderdi, namazında niyazında çocuktu, kandırıldı” demedi mi? Gelmiş geçmiş en kanlı teröriste “zavallı apocuk” demeye getirmedi mi?
Akp milletvekili “pkk seçime girsin, seçilsin” demedi mi?
Akp milletvekili “bağımsız Kürdistan için silah kullanabilirsiniz” demedi mi?
Akp milletvekili “pkk terör örgütü değildir” demedi mi?
Akp genel başkan yardımcısı “Türk yoktur” demedi mi?
“Ulus devlet Allah'ın belasıdır, Türk kimliği bölücüdür, Türk bayrağı demeyelim Türkiyeli bayrağı diyelim, Öcalan çok karizmatik” diyenler, akil insan yapılmadı mı?
Türkülerinde “barutun kokusu düştü burnuma, dört bir yanı istiyorum dibinden patlatayım, tutmak istiyorum Kürdistanımı” diyen Şivan Perver'e, adeta “barış güvercini” muamelesi yapılmadı mı, Akp mitinginde düet yaptırılmadı mı?
Pkk'lılar Habur'da havai fişekle karşılanmadı mı?
Oslo'da masaya oturulmadı mı?
Apo'ya Diyarbakır meydanında Ulusa Sesleniş konuşması yaptırılmadı mı?
Pkk kurşunuyla tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş, şeref madalyalı subayımız, Pkk itirafçısının yalanıyla intihar ettirilmedi mi?
Diyarbakır Akp teşkilatı temsili mahkeme kurup, şeref madalyalı şehit binbaşıyı müebbet hapis cezasına çarptırmadı mı?
Şehit babasına hapis cezası verilmedi mi?
Gazilerin protezlerine haciz gelmedi mi?
Şehit tabutu, portakal kasası gibi, kamyonette taşınmadı mı?
10 şehidimiz toprağa verilirken, başbakanımız şarkıcılarla birlikte Somali'ye gidip, Somalililere moral vermedi mi? Sekiz şehidimiz toprağa verilirken, dışişleri bakanımız Myanmar'a gidip, Myanmarlılara ağlamadı mı? 15 şehidimiz varken, Akp milletvekili stadyumda sünnet düğünü yapmadı mı? Sekiz şehidimiz toprağa verilirken, genelkurmay başkanı hulusi bey nikah şahidi olmadı mı?
Akp borazanı haline getirilen anadolu ajansı, Murat Karayılan'ın Kandil'deki basın toplantısını canlı yayınlamadı mı?
*
Nesini yazayım…
*
Irak Kürdistan'ı birinci çinko.
Suriye Kürdistan'ı ikinci çinko.
Tombala'nın eli kulağında mı diyeyim?
*
Eminim hatırlarsanız… Sınırötesi harekat yapmamıza karşı çıkan Barzani “Türkiye bizim topraklarımıza girerse, savaş anlamına gelir, karşılık veririz” dediğinde, asrın liderimiz esip gürlemişti, “Barzani muhabatım değil, haddini aştı, terör örgütüne yataklık yapıyor, söylediği lafların altında ezilir, bizim kim olduğumuzu tarih iyi bilir, biz aşiret değiliz, bedeli çok ağır olur” demişti. Abdullah Gül hiddetlenmişti, Barzani için Washington'a telefon etmiş, “susturun şu adamı, yoksa biz susturmasını biliriz” demişti. Bülent Arınç ağır konuşmuştu, “verdiğimiz ekmek bile hâlâ Barzani'nin kursağında duruyor, uyarıyorum, perişan olur” demişti. Akp grup başkanvekili tehdit etmişti, “Barzani'nin ağzından çıkanı kulağı duysun, sabrımızı taşırmasın, sonu Saddam'ın sonuna benzer” demişti. Sayın basınımız “Ortadoğu'nun dansözü, küstah Barzani, kukla Barzani, Osmanlı tokadı istiyor, günah bizden gitti, Barzani kaşınıyor, Barzani kudurdu” manşetleri atmıştı.
*
Breh breh breh…
Şimdi aynı Barzani, asrın liderimiz tarafından Mabeyn Köşkü'nde, binali bey tarafından da Çankaya Köşkü'nde ağırlandı mı diyeyim?
*
Devlet püskevit oldu mu diyeyim?
*
Bunların hepsi milletin gözünün önünde yaşanıyor… Sonra dönüp, aynı milletin gözünün içine baka baka “hayır diyenler pkklıdır” diyorlar mı diyeyim?
*
Bu kafayla gidelim, referandumda aynen devam edelim, Kürdistan bayrağını göndere çekerken, bari Türk bayrağını indirmediklerine şükredelim mi diyeyim?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2017, 09:15:41 »

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuştu. Başbakan Yıldırım, konuşmasında Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'nin İstanbul Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'ne gelişi sırasında kapının önündeki direğe çekilen Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi bayrağı ile ilgili eleştirilere yanıt verdi. Başbakan Yıldırım, "Irak anayasasına göre kuzey Kürdistan bölgesel yönetimi özerk bir yapıdır. Parlamentosu, başbakanı, bakanları, ayrı bayrağı vardır. Ve dünyada da bu şekilde tanınır. Sanki yeni bir uygulamaymış gibi bunu gündeme getirmenin iyi niyetle izahı mümkün değildir. Türkiye, Irak’ın toprak bütünlüğüne sonuna kadar saygı duyar. Bizim bunun dışında başkaca bir diplomatik teamül geliştirmek, yeni usuller ortaya koymak gibi bir uygulamamız olmadı, olamaz" diye konuştu.

Şaşırdık mı? Hayır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.241 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.