İRAN gösterilerinde BOZKURT İŞARETLERİ !!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Ocak 2021, 13:15:04


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İRAN gösterilerinde BOZKURT İŞARETLERİ !!!  (Okunma Sayısı 2655 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karluk Han
Ötüken'den yayılan KAN
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 490


Tanrı Türkü Korusun


« : 02 Ocak 2018, 17:40:17 »
İran’da hükümet karşıtı gösterilere, Azerbaycan Türkleri de katıldı. Güney Azerbaycan'da bulunan Maragheh kasabasında bir grup Azerbaycan Türkü, Türkçe sloganlar ve bozkurt işaretleriyle hükümeti protesto etti.

Bozkurt işareti, Güney Azerbaycan'daki Azerbaycan Türkleri arasında oldukça popüler.

Bölgenin yönetim merkezi Tebriz'deki spor karşılaşmalarında da tribünlerde binlerce kişinin Bozkurt işareti yaptığını görmek mümkün.Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı dağları Bozkurdu
Karluk Han
Ötüken'den yayılan KAN
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 490


Tanrı Türkü Korusun


« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2018, 17:41:19 »


Güney Azerbaycan'da bağımsızlık ateşinin bir an önce Türklerin bağımsızlığına gitmesini bekliyoruz


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı dağları Bozkurdu
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2018, 18:34:49 »

Bizim Türkler biraz acele ediyor. Protestoyu kim başlatmış bilip bilmeden löp diye içine girip dahil olmak doğru değil. Belki de ajanlar bozkurt işaretleriyle Türkleri dahil etmeye çalışıyor. Türk soylu kandaşlarımız bence galeyana gelmeden sadece izlesinler ve kim kazanan taraf olursa onun tarafını tutsunlar. İran'ı çökerteceğimize ele geçirelim. İran'ın %40'ından fazlası Türk, yapılması gereken İran devletini uzun vadede ele geçirmektir. Çalışsınlar, onlardanmış gibi görünsünler, sadece İslamcılık, mezhepçilik yapıyormuş gibi görünsünler, yeri gelsin tamamen asimile olmuş Türklüklerini unutmuş gibi davransınlar ve İran'ı ele geçirsinler. Bu kadar nüfus bunu kullanıp İran'ı yıllar içinde ele geçireceğine kimin başlattığını bilmedikleri bir isyana bozkurt işaretleriyle girince ne olacak. Belki de bir girdaba girecekler. Sadece izlesinler ama hesap yapılmış bir kere. Belki de sonrasında Güney Azerbaycanlı Türklere saldıracaklar ve buna müdahale için Türkiye'ye fısıldayıp hadi arkandayız deyip Türkiye-İran savaşı çıkarmaya kalkacaklar. Türkiye-Rusya-İran yakınlaşırken bu müttefiklikten rahatsız olanlar elbette bir plan yapacaklardı. Bu protesto da kimbilir bu yeni müttefikliği başlamadan bitirme amacı taşıyor. Türkler bence sadece izlesinler ve İran'ın güçsüz anını kollayıp kazananın tarafında olsunlar ve pastadan büyük bir dilim koparsınlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2018, 18:53:14 »

Aferin onlara ne büyük iş yapmışlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kızılbaş Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 253« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2018, 13:51:59 »

İran'daki olaylara Türkler kitlesel olarak katılmamıştır ve medyaya sürülen fotoğraflar 2009 yılındaki Tebriz ayaklanmasına ait eski fotoğraflardır, güncel değildir.

Bu olayların arkasında kimin olduğu aşikar. Siyonistler, vahani suudlar ve emperyalistler Suriye'nin ve Yemen'in hesabını İran'a sorma gayesindeler, çünkü direk olarak Rusya'ya soramıyorlar. Çok ciddi bir oyun bu. Pastaran bu olayları çok rahat bastırır ama ardında dünyaya çok ciddi mesajlar, savaş bahaneleri vs. bırakır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Atsız der ki; ne var canda?
Yatarız taze çimende.
K*rdün adı her geçende,
Gözlerime kan görünür.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2018, 14:25:20 »

Bu bokun altında yahudinin parası, suudinin uşaklığı, abd'nin parmağı var. Umarım İran rejimi bu ayaklanmaya direnir. Yahudi krtün dostu ve kardeşi, araplar da hepsinin kardeşi. Farsı sevmem ama yahudinin işine gelen de Türk'ün işine gelmez. Bu nedenle İran'da karışıklık faydamıza değil. Hem İran'ın %40'ından fazlası Türk. Onlarda karışıklık çıkınca Türk'ün de canı yanacak. Bu israilli paragöz yahidiyle çölün uyuşukları suudinin işine gelen bir ayaklanmadır ve dilerim bastırılır. krtlerin, yahudilerin istediği ılık bir İran olacağına füzelerini İsrail'e çevirmiş bir İran bizim faydamıza.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.385


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2018, 14:38:41 »

Elbette biz de isteriz Güney Azerbaycan'ın bağımsızlığını, bu ne pahasına olursa olsun Pers piçlerinde soydaşlarımız kurtulmalı artık. Lakin bu amerikan emperyalistlerin desteği ile olmamalı bu sadece Türkün iradesiyle olmalı.
Evet Kızılbaş Bozkurt kandaşım haklı soydaşlarımız yoktu bu eylemlerde resimler eski resimler yayınlanıyor sanalda. Ama bir gün Güney Azerbaycan Bozkurtları, Bozkurtça uluyacak, o gün mutlaka bir gün gelecek ve Turan'a giden kapı büyükce aralanmış olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.385


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2018, 15:08:06 »

Bu ara, İran da, göstericiler "araplara ölüm" "biz arap değiliz" gibi sloganlar atıyorlarmış. Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2018, 15:20:36 »

Bu ara, İran da, göstericiler "araplara ölüm" "biz arap değiliz" gibi sloganlar atıyorlarmış. Gülümseme
Düşmanlarımızın milliyetçi duygular beslemesine müsaade edemeyiz. Onlar bizim tam tersimize barış, demokrasi, insan hakları vs. zırvalıklarından bahsetmeliler. Fakat iran ortadoğuda büyük şeytanlara karşı müttefikimiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.385


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2018, 15:20:50 »

GÜNEY AZERBAYCAN MİLLİ UYANIŞ HAREKETİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ELYAR MAKOUİ ZAD İRAN’DAKİ SON DURUM İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.
Elyar Makoui zad İran’daki ayaklanmalar İle ilgili yaptığı açıklamada
İran’daki olaylar köktenciler ve reformistler kavgası olarak başlasa da son beş günde İran’ın Türk olmayan şehirlerinin hepsine sıçramıştır. Ancak protestocuların sayısı belli değildir.

 

İran’daki bu protestoları neden ciddiye almadığımı sorarsanız son protestolar ve sözde ayaklanmalar o kadar zayıf durumda ki İran’ın askeri ve dahi polisten daha güçlü olan Devrim Muhafızları bile protestolara karşı koymak için kışlalarından dışarı çıkmıyorlar. 2006 ve 2015 Güney Azerbaycan Ayaklanmaları ve 2009 İran cumhurbaşkanı seçimi itirazlarındaki ayaklanmalar ciddi olduğu için Devrim Muhafızları milletin karşısına çıkıp, herkesi dövüp, öldürdü.Ve birkaç günde ayaklanmayı bastırdılar.
Bugün bu protestoların başlangıcının arkasında Devrim Muhafızları ve başta dini lider Ali Hamaneyi’nin kendisi vardır. Hali hazırdaki cumhurbaşkanı Ruhani’ye darbe yapıp, görevden almak istiyorlardı ancak yapamadılar. Başka şehirlerde herkes ölüm olsun Hamaneyi’ye sloganı atmaktadır. Çünkü millet ekonomik buhranının nedenini Hamaneyi’nin emriyle Suriye’de harcanan paralardan olduğunu söylüyor.
Ayrıca biz Güney Azerbaycan Türkleri olarak bu rejim gitsin ve yerine başka rejim gelsin diye bir dert içinde değiliz. Çünkü Farsi rejimlerin tabanı ve ideolojisi Türk düşmanlığı üzerine kuruludur.
Biz ayaklanma ve protesto yapacaksak bağımsız Güney Azerbaycan için yapacağız. Onun için olayları yakından takip edip, durumu incelemekteyiz.
Durum değerlendirmelerim devam edecektir.
Elyar Makuyi
GAMOH Genel Başkan Yardımcısı
İran’da daha önceki ayaklanmaların bastırılması ile ilgili fotoğraf paylaşımında da bulundu.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.167 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.