Hülya Avsar: Ben k.rdüm.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 21:31:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hülya Avsar: Ben k.rdüm.  (Okunma Sayısı 5650 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.084


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 02 Mart 2015, 15:07:44 »

Hülya Avşar'ın TV8'deki bu haftaki konuğu, BKM oyuncusu Ersin Korkut idi. Hakkari'den kaçıp İstanbul'a gelen Korkut, hayat hikayesini anlattı. Kürt olmanın zorluklarını uzun bir süre çektiğini belirten Korkut  "Senin programına da bu yüzden katıldım. Sen beni anlarsın." dedi.
 
SEN DE KÜRTSÜN BEN DE KÜRDÜM
 
Ersin Korkut'un yaşadığı zorlukları kendine yabancı bulmayan Hülya Avşar, "Sen de kürtsün ben de kürdüm. Ben küçükken hatırlıyorum babam bir akşam eve geldi, dayak yemişti. Çok zor günler yaşadık. Gizli gizli kürtçe şarkı dinliyordu babam. Televizyonda ilk Kürtçe şarkıyı söyleyen bendim hatta Yılmaz Erdoğan ile söylemiştik. "dedi. Avşar, konuşmasına şöyle devam etti;
 
"Bizim sülale, Avşar aşireti. Ne olacak şimdi seni içeri alacaklar, işte bilmem ne. Yani dedim 'ben ne yaptım'. Babaannem Türkçe bilmiyordu hiçbir şekilde. Dedemin adı Apo, babaannemin adı Daduk, e babamın adı Ello asıl Kürtçe'de. Benim adım Malakan. Hep evde bana Malakan derlerdi. Hala da bana Malakan derler, kimseyi ilgilendirmez yani. Dolayısıyla anlattığın bana çok da uzak gelmedi." Alinti

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Bu zeka özürlü zibidi zilli hem k,rt oldugunu idaa ediyor hem de Avsar asiretinden mensup oldugunu söyluyor. Sanirim sadece annesi avsar asiretinden ve melez bir evlattan cikan sonuc budur iste.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Ertin Böke Alp
Ertin Böke Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 540


Turana kadar.


« Yanıtla #1 : 02 Mart 2015, 15:10:59 »

acun ile beraber yeneksizsiniz Türkiye de hep k*rtleri kayırıyor k*rdü yürüyebiliyor diye seçiyordu zaten soyubozuklar..
Bu kahpeleri sırtında taşıyor devlet ve millet adı da sanatçı bunları televizyonlarda gördüğümde canım sıkılır sinirden kanalı değiştiririm kandaşım..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yitmez TÜRK nesli
Tükenmez TÜRK nefesi
Her yanda çınlama TÜRK sesi
Irkıma şereftir Tanrının TÜRK demesi
Yurduma denmeli sadece ulu TÜRK ülkesi
Aklıma Başbuğumdan armağan TÜRK ülküsü
Gönlüme maziden yarına bir vurgun TÜRK sevdası.
Betul41
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 3


« Yanıtla #2 : 02 Mart 2015, 16:07:43 »

Şerefsiz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 02 Mart 2015, 18:46:42 »

...Ben küçükken hatırlıyorum babam bir akşam eve geldi, dayak yemişti. Çok zor günler yaşadık. Gizli gizli kürtçe şarkı dinliyordu babam.

 Nereden nereye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Tengiz Kağan
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 80« Yanıtla #4 : 02 Mart 2015, 19:46:04 »

Hülya Avşar denilen kırma orospu dölü tam kürt bile değil ana tarafı Türk baba tarafı kürtleşmiş Türkmen asıllı. Acunn'da hıyarın teki adına Acun koymuşlar ama anlamını anlamamış zavallı eşek.

Bu kürt ersin korkut'u Kutsal Damacana filminden hatırlarım Şafak Sezer'in hizmetçisi gibi yalaka birşey. kürdün Türk'ün yanındaki duruşu belli ediyor film boyunca.


Orospu Hülya sen TÜRK devleti tarafından zengin edildin hala şikayet ediyorsun babama şöyle yapmışlar etmişler kürt olduğu için. Senin babanın ebesini sikiyim Irağa gitseydi ya Saddam'da bütün ailenizi gebertirdi bugünde olmazdın.  Avşarlar bir kere TÜRKMEN aşireti kürt değil kafanda beyn yerine bok mu taşıyorsun ha orospu?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #5 : 03 Mart 2015, 13:05:06 »

MUrat İDE çok güzel bi yazı yazmış bu konuyla ilgili;
HÜLYA AVŞAR bir itirafta(!) bulunmuş; "HEP SAKLADIM AMA BEN ASLINDA KÜRDÜM.. BABAMIN ADI ASLINDA ŞU.. BANA DA KÜÇÜKKEN ASLINDA "MALAKAN" DERLERDİ.. BİZ "AVŞAR AŞİRETİ"NDENİZ.."
Şimdiiii, cahil kadın;
1- Kürt olmakta hiçbir beis yok.. Kürt olmak utanılacak, ayıplanacak dolayısıyla saklanacak birşey değil.. Önce bunu not et..
2- "AVŞAR AŞİRETİ" diye bir şey yoktur.. Sözünü ettiğin "AVŞAR" 24 Oğuz boyundan biridir ve AŞİRET OLAMAYACAK kadar büyüktür..
3-“Bana MALAKAN derlerdi” demişsin.. Al tarihten bir not;
“Dönemin çarı, Rus Ortodoks Kilisesi’nden ayrılan ‘Malakanizm’ inanışını tehdit olarak algıladığı için Malakanlara karşı sert tedbirler alır. Önce sakallarını, bıyıklarını kesmeye, ardından askerliğe zorlar onları. İnanışlarına ters olan bu zorlamalara dayanamayan Malakanlar Tiflis, Kırım, Erivan, Bakü bölgelerine göçer. Çar bununla da yetinmeyip kırılmaları için Malakanları 1876-1877 Osmanlı Rus Savaşı’nın ardından ele geçirilen Kars ve civarına sürer. Ancak beklenenin aksine yöre halkı Çar’ın zulmünden kaçan Malakanlara sahip çıkar.”
4- Rus zulmünden kaçıp Kars'a gelen dedelerin ve akrabaların Türkiye'yi terkettiklerine bin pişman, sen de kalıp memleketin ciğerini bile yemişsin.. Bunca şöhret, bunca ekmek, bunca saltanatı yaşamadan önce aklın neredeydi? İbrahim TATLISES'in kollarına atlamadan önce sana "MALAKAN" dendiğini hatırlamıyor muydun?
Ve 5-Bak, aşağıdaki linkte, Kars’ta yaşayan bir MALAKAN'ın, PETRO'dan olma, BENDELİNA'dan doğma Lavrenti TÜRKSEVEN'in anlattıklarını oku.. Oku da, vefa neymiş, kimlik neymiş, kişilik neymiş gör..
MALAKANLAR Beyaz Rus.. Bildiğin Rus.. Üstelik Rusya'dan ve Rus Çarı'ndan kaçış sebepleri "DİNİ İNANÇLARI." Ortodoksluğu farklı değerlendiren bir toplum, ORTODOKS'tan kaçıp, MÜSLÜMAN TÜRK'e sığınmışlar, a utanmaz.. Ve sen de TÜRK’ün bu VEFASI’na borçlusun sahip olduğun herşeyi ama herşeyi.. Şimdi en dar gününde kalkıp, TÜRK’e düşman zihniyetin “ALGI OPERASYONUNDA” rol alıyorsun öyle mi?
Bugün kalkıp, "HANİ ENTEL-DANTEL NE KADAR ŞUURSUZ VARSA, MODA OLDU YA" sen de Rus'tan Kürt üretmeye çalışıyorsun.. Bi bu model eksikti zaten..
Bak sana bir sır vereyim, MALAKAN'ların tarihte en çok çektiği üç şey var; Biri Rus Çarı, ikincisi ERMENİLER, üçüncüsü de başımızın belası ve bugün BÖLÜCÜLER diye tanımladıklarımız.. Karşına YILMAZ ERDOĞAN’ın kuzeni oturunca Kürt olduğunu söylüyorsun, bir RUS'u oturt da aklın asıl o zaman açılsın..
Ataların, VEFALI TÜRK'e VEFA gösterdikçe, hainin, işbirlikçinin hedefi olmuş..
Sakladığın şey Kürtlük değil, bilmediğin şey küçükken sana neden MALAKAN denildiği..
Babaannenin adı "DADUK"muş.. Ortaasya Türkçesi'nin birçok sesini ve özelliğini taşır Giresun şivesi, kelimelerini de.. DADUK "Tatlı" anlamındadır.. Hadi git, Barzani'lerin çevresinde ara şimdi o ismi..
Şimdi sana son bir sır daha vereyim.. Birçok röportajında ÇOCUKLUĞUNDA YARAMAZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORSUN.. Bak büyüklerimiz bize kızdıkları zaman, hakaret amacıyla değil ama işte "Şu ya da bu" derlerdi.. Sana MALAKAN denmesinin sebebi de büyük olasılıkla budur ha.. Yoksa o kadar ÇALIŞKAN, YERLEŞTİKLERİ YÖREDE BU KADAR SEVİLEN bir topluluktan olman zaten eşyanın tabiatına aykırı..
AVŞAR'lar Kayseri'de yoğundur.. Yine SAZAN AKSU'ya itiraz ettiğin bir röportajında "DEDELERİM KAYSERİ PINARBAŞI'NDAN GELMİŞ.. BİZ AVŞAR'IZ" deyişini hatırlattı Ahmet ŞAFAK.. Tayyip ERDOĞAN'ın tekerlemesindeki gibi; NERDEEEEN, NEREYE ?
İnsan elbette bilmeli ne olduğunu.. Ama "Ne olursan ol gel" diyen gönül zenginliğinin coğrafyasını dağıtmaya çalışanlara TEŞNE olmadan..
Son olarak;
Zamanında GÜZELLİK KRALİÇESİ olmuştun ama tacın geri alınmıştı değil mi? Yarışmada da olsa KRALİÇELİK bir ASALET ister bir SOY ister.. Hayatın ve kaderin şaşmaz terazisi belki de SOYUNU bilmezden o tacı geri almak..
Son olarak ifade edeyim ki, hayatta hiçbir şey tesadüf değilmiş.. Bi nevi kaşar olan MALAKAN PEYNİRİ'nden geldi aklıma..
Murat İDE
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #6 : 05 Mart 2015, 18:04:43 »Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.266 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.