Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => MANŞET => Konuyu başlatan: Kaan Ulas üzerinde 20 Temmuz 2017, 12:54:25Konu Başlığı: HARUN KOLÇAK
Gönderen: Kaan Ulas üzerinde 20 Temmuz 2017, 12:54:25
(https://i.resimyukle.xyz/NfTxR.jpg)

Harun Kolçak'la kadıköy de karşılaşmıştık. biraz muhabbet etme şansımız olmuştu. şaman olduğunu, tengriye inandığını, alevilikle şamanizmi birbirine çok yakın gördüğünü ve alevileri çok sevdiğini, öldükten sonra dünyaya bir ağaç olarak gelmek istediğini, Türkçü olduğunu ama mhp'yi gerici faşist gördüğünü söylemişti muhabbette. Harun Kolçak'ın Göktürkçe oz damgalı dövmeleri vardı kolunda. Güzel insandı, güzel bir muhabbetti, devri daim olsun. Tengri seni ağaç olarak göndersin dünyaya..

ALINTIDIR.


Konu Başlığı: Ynt: HARUN KOLÇAK
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 20 Temmuz 2017, 14:04:20
Ruhu Şad olsun!


Konu Başlığı: Ynt: HARUN KOLÇAK
Gönderen: akıncıı üzerinde 20 Temmuz 2017, 18:02:48
Mhp'yi faşist olmakla suçluyormuş. Şimdi bu Türkçülük mü oluyor.

Türkçüler, faşistlerin yalnızca İtalya'da bulunan musollini taraftarları olduğunu bilirler. Bunun dışında solcular tarafından solcu olmayan herkese "faşist" denildiğini iyi biliyoruz. MHP'yi faşist görmek demek Türkçülüğü, milliyetçiliği onaylamıyorum demektir

Ayrıca Tengri inancında "karma felsefesi" var mıdır? Açık deyişle; insan olarak ölüp, hayvan olarak bitki olarak yeniden ve yeniden yeryüzüne dönme inancı Tengricilikte var mıdır? Bunu daha önce hiç duymadım. Ancak ağaç olarak yeniden dirilmek isteyen biri günün birinde odun olacağını da bilmelidir?

Aslında yukardaki anlatım, aktarma yoluyla yapılmış. Harun Kolçak'ın gerçek görüşleri midir yoksa çarpıtılmış mıdır bilemiyorum. Bu nedenle Harun Kolçak hakkında yargılayıcı konuşmak istemem ama öyle ya da böyle; Türkçülüğün doğru olan biçimini savunmak zorundayız.
Konu Başlığı: Ynt: HARUN KOLÇAK
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 20 Temmuz 2017, 18:38:42
Onların anladığı dilde biz gerçekten faşist, Barbarız ama mhp li değiliz.

Yazacak o kadar şey var ama bende derman yok!!


Konu Başlığı: Ynt: HARUN KOLÇAK
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 21 Temmuz 2017, 08:04:10
HARUN KOLÇAK ----- VASİYETİM:
Bütün organlarımı bağışladığım için büyük ihtimalle öldüğümde beni size poşetle verecekler. O yüzden fazla kurcalamayın.
Cesedimi o poşetle toprağa gömüp üzerine bir ağaç dikilmesini istiyorum.Mezar taşı isim falan istemiyorum.
Ne cenazemde ne de sonrasında 3 üydü 7 siydi 40 ıydı gibi bahanelerle yemek falan vermeyin yok şunu çok severdi yok canı için yiyelim gibi saçmalıklarla karnınızı şişirmeye bahane aramayın. Siz etli pide yiyin diye ölmedim ben.Benim canım için yediğiniz her lokma boğazınızda kalır. Bilesiniz.
Öyle mevlit falan bahanesiyle hatim indirmeye arkamdan iyiliğim için dua falan etmeye kalkmayın, yaşarken yapmadığınız iyiliği ölünce yapmaya kalkmayın.Yemem.
İlla birilerine yemek vermek isterseniz sokak hayvanlarına verin.(bu en net isteğimdir.)
Benim malım kıymetlidir hiçbir eşyamı bir tanıdığa vermeyin.giysilerimi aşevine yada sosyal hizmetlere verin. diğer eşyalarımı atın yada yakın.Benden geriye hiçbişey kalmasın.
Beni tanıyanlar iyi bilir ki biraz fazlaca açıksözlüyümdür.
O yüzden gönlüm ister ki hepinizden önce öleyim. Sonraya kalıpta kimsenin ölüsüyle falan uğraşamam.
Arkamdan istediğiniz kadar atıp tutabilirsiniz artık.rahat olun. sizinlemi uğraşacam. ne güzel ölmüşüm.
Ve... evet. hayvanları insanlardan daha çok seviyorum Aha buda kapak olsun


Konu Başlığı: Ynt: HARUN KOLÇAK
Gönderen: akıncıı üzerinde 21 Temmuz 2017, 13:59:11
"Ancak hurriyet.com.tr'nin aile yakınlarından aldığı bilgiye göre ünlü sanatçının böyle bir vasiyeti yok. Kolcak'ın tek isteğinin, Gemlik’te annesinin mezarının yanına defnedilmek olduğu öğrenildi."