Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 09 Ocak 2015, 19:25:26Konu Başlığı: HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 09 Ocak 2015, 19:25:26
HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!

İşte bu kadar, Pariste katliam yapan dinci piçler Fransa polisince hakettiği cezaya kavuştular, yani gebertildiler.

İşte demokrasi denilen şey budur, demokrasi güçlü olana çalışır, Fransada demokrasi çalışıyor ya bizde?

Bizde demokrasi yok, niğde de askerimizi şehit eden Işıdli piç Arnavut şimdi serbest, arada ki fark bu işte!!!


Konu Başlığı: Ynt: HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 09 Ocak 2015, 19:52:07
Böyle demokrasinin ... Demokrasi yalniz güçlü olani korur, fakat bazi ülkelerde azinliklari yani etnik kiymiklari. Kamu yönetimi okumama rağmen kanim bu demokrasi sistemine bir türlü isinmadi. Kağanlik ve Kurultay sistemi daha güzel. Biliyorum hayal ama tek isteğim güçlü bir Türk Kağani gelip yine onun etrafinda birleşmek, tipki Timur Han zamaninda olduğu gibi.


Konu Başlığı: Ynt: HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 09 Ocak 2015, 19:55:06
Bu arap develeri degil ama eylemlerini takdir etim, davalari icin öldürüp öldüler. Adamlar üc gündür milyonlarca fransiz'i titreti, 10 binlerce polisi altlarina sicdirdi.
Fransa'nin demokrasi anlayisi ise, en sonunda düsmanini öldürmek oldu. Biz de ne Nigde de sehit olan askerimizin intikami alindi, ne de binlerce Pkk tarafindan öldürülen insanimizin öcü alindi. Beni ne fransiz din düsmanlari ilgilendirir ne de arap dincileri.
Topunun da yolu kizil tamuya olsun.


Konu Başlığı: Ynt: HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 09 Ocak 2015, 20:04:07
Evet doğal olarak iş kendilerine dokununca demokrasi laftan ibaret, ama bebek katili piçin saglik sartlari ve diger o.cocuklari olunca Türkiye icin demokrasi şart. Bu hukukdur; Türk'ün kanina kan gerek. Ama onu sağlayacak sistem yok ne yazik ki.  Şuurlu demokrasi Türk irkina hizmet eden sistemdir, eğer etnik kiymiklara hizmet ediyorsa o demokrasinin...


Konu Başlığı: Ynt: HAHAHAHAHA DEMOKRASİYMİŞ!
Gönderen: Salur Kazan üzerinde 09 Ocak 2015, 22:17:26
Biz bu Evrope'nin "demokrasi" yi kendi ülkelerinde nasıl uyguladıklarını Osmanlı zamanında Türkleri Avrupa'daki bütün devletlerden katlederek kovarlarken gördük. Sırplar Bosnalıları "Bunlar Türk." diye katlederken de gördük.

Yüzlerce yıl, farklı unsurları öldüre öldüre yok ettikten sonra "demokrasi" diyorlar. Yani demek istediğim, yok öyle demokrasi falan. Hiçkimse, Dünya üzerinde farklı ırkların bir arada "sorunsuz" yaşadığı 3 tane ülke dahi sayamaz. Yok öyle bir dünya.