Fırat'ın doğusundaki Kutlu savaşımız !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Ağustos 2020, 13:17:33


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fırat'ın doğusundaki Kutlu savaşımız !  (Okunma Sayısı 911 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 528« : 09 Ocak 2019, 18:57:37 »

Ulu Tengri savaşımıza kut versin!

Kurtuluş savaşımız kaldığı yerden sürüyor.
Türk yurdunun küçük bir bölümü olan Anadolu ve Trakya'nın kurtuluşu için başlatılan Türk'ün kutlu savaşı 100 yaşını kutlarken, yüzüncü yılda Suriye-Irak Cephesinde sınır ötesinde ateşi gürleşerek sürüyor.

Bugün Suriye'nin üçte biri k.rt işgali altındadır. Bu bölge Türk yurdunu çevreleyen sınır bölgesidir. Esad rejimi, ABD ve Rusya dönem dönem nöbetleşerek bu bölgedeki k.rt işgalini desteklemektedir.

Suriye sınırından başlayıp Irak ve İran sınırında süren yurdumuzun güney ve güneydoğu cephesi adı konmamış bir k.rt kuşatması altındadır.
Zeytindalı ve Fırat Kalkanı adlı harekatlar, bu kuşatmayı küçük ölçüde yarmıştır. Kuşatmanın bütünüyle boşa çıkarılması için Fırat'ın doğusu ve sonrasında Irak'ın kuzeyinde büyük ve kanlı savaşlar görev olarak Türkleri beklemektedir. Her cahil ve akılsız bilsin ki, Türk erleri Suriye'de araplar için değil Türk yurdunun güvenliği için, Türk toprakları için savaşmaktadır.
Türk'ün kendi içindeki korkak sünepeler, bizi bu savaştan caydırmak için utanmadan ağızlarını açmaktadır. Aralarında emekli ve muvazzaf generallerin de bulunduğu bu savaş kaçkını korkak sünepeler Türk'ün savaşçı ruhundan hiç ders almamış karaktersizlerdir.
Evet yiğit kandaşlarım, gözünüzü dört açınız ve yaşadığımız tarihi doğru görmeye çalışınız!
Tarihin bu önemli dönemecinde Türk ulusunu doğru görüşe ve aydınlanmaya çağırabilmek için Türkçü gözüyle paylaşımlarımızı sürdüreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 528« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2019, 00:07:24 »

***
Suriye'nin kuzey bölgesi yavaş yavaş YPG adlı oluşuma teslim edilmeye başlandı.
Bunun hızlandırılması için yeni bir örgüt gerekiyordu ki, o da Amerikan silahlarıyla donatılmış DEAŞ'tı. TEZ - ANTİ TEZ( Işid-YPG), ABD planının içindeydi.
DEAŞ, 2025 yılındaki Kürt devletinin olduğu Suriye'nin kuzeyine operasyonlar yaptı.
ABD'nin masasındaki planda 2025'te o bölgede DEVLET kuruluyordu! Rejimden alınan bölgeler, kısa bir süre sonra sarı renge boyanıyordu. Yani Kürt devleti projesine... Bu plan mükemmel işledi. Hatta Türkiye'deki Kürtler'i de bu planın içine dahil etmek için 2014'te Kobani olayı organize edildi..
***
DEAŞ'a karşı silahlandırılan YPG'nin, hangi DEAŞ'la savaştığını gören var mı? Bu plana her ne kadar bugün ABD ile karşı karşıya gelse de Fransa ve Almanya da destek veriyor.
Hatta Amerikalı komutanların dışında Alman ve Fransız komutanlar da YPG'nin eğitiminde önemli rol aldı. Hollanda ve İtalya da Kürt devletini hemen tanıyacaklarını ilan ediyor. Bu da Kürt devletinin bölgede etkili bir şekilde kurulmak istendiğini gösteriyor..
***
Takvim köşe yazarı Ergün Diler'in 9 Ocak 2019 tarihli yazısından alıntıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BATURGAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 639« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2019, 19:38:34 »

Dediğiniz gibi önceki iki operasyon amacımıza ulaşmak için yeterli değildi, güney sınırımızın doğusuna büyük çapta harekat gerekecek. Fırsat bu fırsat, kış bitmeden terörün beli iyice kırılabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 528« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2019, 18:50:02 »

"Savunmada kalmayı siyasi marifet sananlara, düşmanın teşebbüsü ile harekete geçenlere belki bir şey olmayacak. Millet tatlı bir uykudan sert bir darbe ile uyandığı zaman akıllar başa gelecek ama o zaman da iş işten geçmiş olacak.
 Uyanalım.! Elimizde çok imkanlar var. En iyi savunmanın saldırı olduğunu artık öğrenelim. Kendi kozlarımızı kullanalım. Basiretli yapılan her hareket beynelmilel cihan piyasasında yapanın yanına haksız da olsa, kar kalıyor. Haklı davamızı yozlaştırmadan biz de öyle yapalım. Bunun neler olduğunu işbaşındakiler şüphesiz herkesten iyi bilir.
 İhtiyatkarlığı korkaklık derecesine getirmekle yalnız kaybederiz. Atılganlık, tehlikeyi göze almak, kazancın baş şartıdır.
Yaşamaya en çok hak kazananlar, ölümü göze alanlardır."

            -Ötüken Dergisi, Mart 1965
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.032s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.