Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 21 Ağustos 2015, 11:59:41Konu Başlığı: BOMBALAR ÇÖZÜM SÜRECİNDE YERLEŞTİRİLMİŞ!
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 21 Ağustos 2015, 11:59:41
(http://i.hizliresim.com/PoOvQ8.jpg)

 Hürriyet Gazetesinin Manşetidir.


Konu Başlığı: Ynt: BOMBALAR ÇÖZÜM SÜRECİNDE YERLEŞTİRİLMİŞ!
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 21 Ağustos 2015, 12:04:08
 Çözülme Sürecinde barış, kardeşlik, çatışmasızlık, gelecek diye, devlet Güneydoğu'dan el ayak çekti, silahları bıraktı, Pkk'nın yaptığı her harekete göz yumdu. Şimdi bu yapılanların meyvesini alıyoruz. DEVLET YETKİLİLERİ BU OLANLARA BİR AÇIKLIK GETİRMEK ZORUNDADIR! Çözüm süreci başladığında "Şırnak, Paris gibi bir yer oldu. Halk artık dağlara piknik yapmaya çıkıyor" diyorlardı. Ama anlaşılan o ki, o dağlara çıkan "halk", piknik yapmaya değil, bomba yerleştirmeye çıkıyordu!


Konu Başlığı: Ynt: BOMBALAR ÇÖZÜM SÜRECİNDE YERLEŞTİRİLMİŞ!
Gönderen: ADSIZ:ALP üzerinde 21 Ağustos 2015, 15:15:00
Bir de utanmadan Türk k.rd kardeştir, iyi k.rdlerde var diyorlar. Demek ki bölgedeki  k.rdlerin haberi yokmuş bütün bunlar olurken. Terörü ihbar etmeyen, yardım eden, saklayan herkes teröristtir.


Konu Başlığı: Ynt: BOMBALAR ÇÖZÜM SÜRECİNDE YERLEŞTİRİLMİŞ!
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 21 Ağustos 2015, 22:56:34
Böyle bir şeyi tahmin ediyordum. Bu Çözüm süreci Türk milletinin aleyhine, Kürtçülerin lehine oldu. Anlamadığım nokta Kürtçülerin Erdoğan'ı sevmemesi. Demokratikleşme paketi (=bölünme paketi), çözüm süreci (=çözülme süreci) diye diye Apo, sözde mahkum olduğu İmralı adasından bölücülük faaliyetlerine, Ak Parti'nin himayesinde ara vermeden devam etti. Erdoğan sayesinde PKK, yıllarca göstere göstere güçlendi, sayısını, parasını, cephanesini artırdı. Nankörler sevmezler işte.