Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => BAŞ GÜNDEM => Konuyu başlatan: TürükOk üzerinde 02 Mayıs 2015, 14:00:53Konu Başlığı: AKP’li VEKİLDEN ACI İSTEK: ÜLKEYİ KURTARIN
Gönderen: TürükOk üzerinde 02 Mayıs 2015, 14:00:53
MHP’li Yusuf Halaçoğlu: Meclis’te yanıma gelen Şanlıurfa Milletvekili ‘Sizinle konuşabilir miyiz’ dedi Koridorda yürüdük. Türkiye’de iç savaş çıkmasından endişe ettiğini söyledi ve Başbakan’la konuşmamı istedi.

İç savaş çıkacak

Yusuf Halaçoğlu, partisinin üçüncü sıra milletvekili adayı Süleyman Korkmaz’ın Talas ilçesinde seçim bürosunun açılışına katıldı. Halaçoğlu, burada yaşadığı bir olayı paylaşarak şunları anlattı: “Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile girmeden önce AKP’li Urfa milletvekili koluma girdi ve ’Sizinle birazcık konuşabilir miyiz?’dedi. Bana dedi ki: ’Sadece bunu siz kurtarabilirsiniz, siz düzeltebilirsiniz, başbakanla bir görüşün.’Ben de, ’Başbakan ile niye görüşeyim ki onun iradesi yok’dedim. ’Cumhurbaşkanı ile görüşün’dedi. ’Cumhurbaşkanı ile frekansımız tutmuyor, zaten o yaptı bu işleri, bu hale getirdi’dedim. ’Hocam ne yaparsanız yapın, durum hiç iyi değil, kötüye gidiyor, siz kurtarabilirsiniz’dedi. Güneydoğu için söyledi. ’Artık çok kötü durum’dedi. ’10 bin kişi, 100 bin kişi hayatını kaybedecek’dedi. İç savaş çıkarsa anlamında söylüyor. Oranın milletvekili sonuç olarak yani. Ben kendi ifadesini söylüyorum doğrudan doğruya. Hatta bir komisyon başkanı da oradaydı. Bizi görünce kendisine, ’Ne oldu, MHP’ye mi geçiyorsun’dedi. İtiraz edenler olursa o zaman söylerim isimlerini.”

Kurtarıcı sizsiniz

Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, halkın artık AKP iktidarından kurtulmak istediğine şahit olduklarını belirterek, şöyle anlattı: “Ekonomi çöktü. Siyasi olarak Türkiye can çekişiyor. 13 yıldır yapmayanlar bundan sonra mı yapacaklar? Gezdiğimiz her yerde insanlarımız artık bizi bunlardan kurtarın diyor. Bıktık bunlardan. İnsanlar artık adeta nefret ediyor. Beni birisi Felahiye ilçemizde odaya çekti. Dedi ki; ’Bizim 30 oyumuz vardı AKP’ye veriyorduk. Tövbeler olsun, asla oyumuzu onlara vermeyeceğiz. MHP’ye vereceğiz. Tek kurtarıcı sizsiniz.”

Alıntı: Yeniçağ


Konu Başlığı: Ynt: AKP’li VEKİLDEN ACI İSTEK: ÜLKEYİ KURTARIN
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 02 Mayıs 2015, 14:32:39
 Bunlar provakasyon. Şırnak artık Paris gibi bir yer oldu. İnsanlar dağlara savaşmaya değil piknik yapmaya çıkıyor.
(Ak-yobaz bakış açısı)


Konu Başlığı: Ynt: AKP’li VEKİLDEN ACI İSTEK: ÜLKEYİ KURTARIN
Gönderen: TürükOk üzerinde 02 Mayıs 2015, 22:22:19
Gitsinler de bir görsünler bakalım piknik mi yapıyor hainler! Bölücü terör örgütü, sayelerinde, en güçlü dönemini yaşıyor.


Konu Başlığı: Ynt: AKP’li VEKİLDEN ACI İSTEK: ÜLKEYİ KURTARIN
Gönderen: Karamanoğulları üzerinde 02 Mayıs 2015, 22:43:37
AKP yüzünden Türkiye bu hale geldi kendileri düşünsün ben şahsen 80 ile 90lı yılları özlüyorum bildim kadarı ile Türkler o zamanlar daha Türkçüydü! kürtler sokağa bile çıkamazdı korkudan. 2000li yıllar bizi bozdu be gülüm :(