Abdullah Çatlı Kimdir?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 13:25:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 9
  Yazdır  
Gönderen Konu: Abdullah Çatlı Kimdir?  (Okunma Sayısı 111182 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HUN~
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« : 21 Ağustos 2010, 04:57:52 »Kandaşlarım Abdullah ÇATLI hakkında ne düşünüyorsunuz ? Benim sevdiğim , ermeni terör örgütü asala'yı çökerten biridir .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
"Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık."
Mengü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 55« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2010, 06:07:52 »

Asala Örgütünü o bitirmemiştir. Bir terör örgütü bir kişiyle bitirilebilecek birşey değil. Yalnız bizler sıcak yatağımızda yatarken o Adapazarı'nda (Şeytan üçgeni olarak bilinir) Pkk'ya yardım ve yataklık yapan kürt iş adamlarını öldürmüştür. Birçok ülkücü çevreden farklı bir kişilik. Ruhu şad olsun.

Zaten Tansu Çiller'in 1996'da Susurluk olayında verdiği bir demeç olayı noktalıyor:''Bu devlet için kurşun atan da yiyen de şereflidir.''
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
HUN~
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2010, 06:09:19 »

Asala Örgütünü o bitirmemiştir. Bir terör örgütü bir kişiyle bitirilebilecek birşey değil. Yalnız bizler sıcak yatağımızda yatarken o Adapazarı (Şeytan üçgeni olarak bilinir) Pkk'ya yardım ve yataklık yapan kürt iş adamlarını öldürmüştür. Birçok ülkücü çevreden farklı bir kişilik. Ruhu şad olsun.

Zaten Tansu Çiller'in 1996'da Susurluk olayında verdiği bir demeç olayı noktalıyor:''Bu devlet için kurşun atan da yiyen de şereflidir.''


Bilgilendirmen için sağol kandaşım ruhu şad olsun .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
"Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık."
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2010, 12:48:39 »

Çatlı, koca reis. Devletin vefasızlığının en güzel örneği. Çatlı adını ilk defa Ankara Bahçelievler katliamı(!) olarak bilinen 8 TİP linin öldürülmesi olayı ile duyurmuştur. Daha sonra devlet güdümüne girmiş, mit-polis-TSK 3lüsü güdümündeki derin devlete hizmet etmiştir. Asala örgütüne karşı savaşta Haluk Kırcı,Ünal Osmanağaoğlu,Bünyamin Adanalı gibi isimlerle (bu kişilerle bahçeli evler olayıda beraber yapılmıştır.) beyin takımında yer almış, devletin Çatlı ile işi bittiği zaman devlet tarafından katline karar verilmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2010, 13:42:32 »

Ömrünü, Türklüğün düşmanı olan ideoloji ve oluşumlar ile mücadele etmekle geçirmiş yiğit Türk evladıdır.

80'li yıllarda komünizm ile mücadele etmiş, 12 Eylül sonrası yurtışına çıkması sebebi ile o dönem Türk diplomatlara suikast üzerine suikast düzenleyen ermeni terör örgütü Asala'ya karşı operasyonlarda bulunmuştur. Asala'nın bitirilmesinde emeği büyüktür.

90'lı yıllarda Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra pkk'ya maddi destek sağlayan kürtçülerin infazını yapmış, şeytan üçgeni olarak anılan Sapanca-Hendek-Akyazı'da vatan hainlerinin sonunun ne olacağını uygulamalı olarak göstermiştir.

Vatanını gerçekten seven, elini taşın altına koymaktan çekinmemiş, her şeyden önemlisi 80'lerde komünizm ve arkasından Asala'ya karşı icraatları bütün bir ömrü boyunca kendisine her anlamda yetecek iken; yurda döndüğünde başkaları gibi rahatını ve zevk-i sefasını düşünmeden, o vakit başımıza bela olmuş pkk destekçisi kürtçülerin korkulu rüyası olmuş BOZKURT'DUR.

Ruhu Şad Olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2010, 15:56:51 »

Abdullah Çatlı şuan aramızda olması gereken, özlenen bir adam. Ruhu şad olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
İLTERİŞKAĞAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2010, 18:32:40 »

Hemşehrim, ırkdaşım, ülküdaşım. Çektiği çileler, ülküsü uğruna yaptıkları, yapmayı düşündükleri...

Bilmem ne kadar doğru ama Atilla Han, Fatih Sultan Mehmet, Başbuğ Atatük, Enver Paşa, Ziya Gökalp ve birçok yiğit Türk gibi genç yaşta hayatını kaybetmiş bir Bozkurttur gözümde.

Mekanı cennet, ruhu şaad olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2010, 18:45:01 »

Abdullah ÇATLI, elindeki yetkileri şimdikiler gibi menfaatleri uğruna değil, vatan uğruna kullanmış, vatan uğruna şehit düşmüş bir kişiliktir. Bu memlekette hainler varsa o hainler unutmasınlar ki bu memleketten ÇATLI gibi onları kökünü kurutacak yiğitlerde çıktı...

İsmini sildiğim kişi hakkında eksik bilgilerimi tamamladığı için, beni bilgilendirdiği için Kam ve Oğuz Abi'ye teşekkürler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2010, 18:45:36 »

Sokaktan 10 adam çevirseniz 8 tanesi kendisi hakkında olumsuz konuşacak; mafya babası, terörist, uyuşturucu kaçakçısı, -haşa- hırsız gibi ipe sapa gelmez sözler söyleyecektir. Propoganda denen zillet; öyle bir belâdır ki başımızda kediyi aslan , kurdu çakal gösterir.
Deniz Gezmiş denen kürdofil terörist için aynı anketi yapsanız büyük çoğunluk, sağcısı solcusu "yazık oldu çocuğa" derler. Neyse, Atsız Ata'nın dediği gibi "Adsız sansız olsa da en büyük kahramanlık"  vatan ona minnettar. Millet farkında olmasa bile. Şuanda yemliha uykusunda mışıl mışıl uyusa bile ona borçlu. Vatan için bir ömür harcamış ve "kahraman" sıfatının hakkını fazlasıyla veren bir Türk Yiğididir. Mekanı Tanrı Dağı, Atalar Otağı olsun.

Y.N.: Cümleyi bitirdikten sonra her yerde üç nokta koymamaya dikkat edelim. Noktalama İşaretlerinin öncesinde değil, sonrasında bir boşluk bırakalım.  Bozkurt Asena
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Mengü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 55« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2010, 02:33:33 »

Bu ülke için kılını dahi kıpırdatmamış komünist kızılca soysuzlar, 1996'da Abdullah Çatlı uçmağa vardığında ''Sürekli aydınlık için bir dakika karanlık'' eylemi başlattılar. Akşam 21:00'de bu eylem ışıkları kapatıp açarak başlattılar.

Akılları sıra bir_şey yapmalı bir_şey yapmalı dediler ama yaptıkları tek şey sorun çıkarmak oldu. Bu vatanın şerefli evlatlarına toz kondurmaktan, iftira atmaktan başka bir_şey yaptıkları yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 9
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.224 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.