Yeni Üyeyim Bir Sorum Olacak
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Ekim 2020, 22:19:43


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni Üyeyim Bir Sorum Olacak  (Okunma Sayısı 15777 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #20 : 22 Haziran 2010, 16:46:02 »

Değerli kandaşım ben bunu reddetmiyorum Ülkü Ocaklarında bulunmamış az sayıda kandaşımız vardır.Sadece kullandığın ilk yorumda kullandığın üslup MHP yanlısı lakin bunu belli edemiyen biri gibi gözükmene neden oldu.Yoksa burada ki kandaşlarımızın geçmişlerini sorgulamak haddimize değildir.
Normal şartlarda bunu hakaret sayrdım Göz Kırp lafımı gerektiğinde Babamdan esirgemedim şurda sanalda mı esirgiyeceğim? neysem oyum En çok otağdan atarlar buda bana çok şey kaybettirmez Göz Kırp Bu otağda geçmişi kimse yargılamaz yargılanacak olsaydı ilk başta ben atılırdım.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
Açılan konuları teker teker okuyacağım.
Açıkçası siz kandaşlarım neyi savunursunuz araştırmak bilmek isterim.
Kardeşim bizim savunduğumuz kabaca Türkün Türkten başka dostu yoktur, Zamanla öğrenirsin içimizde bulunarak Gülümseme bu arada sana hoş geldin demedik değilmi Gülümseme esenlik getirdin aramıza.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 22 Haziran 2010, 17:01:45 »

En çok otağdan atarlar buda bana çok şey kaybettirmez

 

Şurayı biraz daha açsana. Ne demek bu!Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #22 : 22 Haziran 2010, 17:05:45 »

Kandaşım eğer kendimi gizliyorsam veya alttan alttan bölücülük, ümmetçilik, gibi şeyler yapıyorsam Otağdan haliyle atılırım. Böyle de Düşünüyorsam zaten otağda olmam veya olmamam benim açımdan çok fazla bir şey kaybettirmez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
AtsızAskeri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 21« Yanıtla #23 : 22 Haziran 2010, 17:10:28 »

Bak kandaşım sözümün arkasındayım burada senin Baban yok.Babandan esirgemiyor olabilirsin lakin burada haksız isen lafını esirgeyeceksin.Söylediğim cümleyi tekrarlıyarak benimki yanlış senin ki doğru gibi bir izlenim vermeye çalışmanın sebebini anlamış değilim!Galiba geçmişinde pis işlerin olmuş ki gocunuyorsun!Otağdan atılma konusuna gelince eğer bu tarz üsluplar kullanıcak isen yöneticilerimiz senin gururunu okşar diye düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #24 : 22 Haziran 2010, 17:15:15 »

  Birçokları gibi bende geçmişte hata yaptım. Gerek devletim için gerekse cahilliğimden. Farklı sonuçlar bekleyip aynı hatayaı yapmak ahmaklığın ta kendisidir.
  Ben sana senin sözün yanlış benimki doğruda demedim.Alıntı yapmamnın sebebi cevabımın sana olduğundandır. Sözlerimi yanlış anlamana bir anlam veremedim. Babamı örnek verdim benim Töremde atamdır sözüne karşı gelemem.Tekrarlıyorum gençlik yıllarında 14-15-16 yaşlarında bir gence sorsan milliyetçilik Türkçülük nedir, kim yapar diye tek adres verir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #25 : 22 Haziran 2010, 17:17:05 »

Tamam kandaş biribirinizi yemeyin, otağa kan kayıp ettirmeyin, burası biririnizin düşüncesine saldıracağınız bir yer değil, Türklük için buradayız hakkını verin, sizden ricam bu konuyu kapatın ve tartışmayın ,umarım beni kırmazsınız TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
AtsızAskeri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 21« Yanıtla #26 : 22 Haziran 2010, 17:20:20 »

Değerli kandaşım ben en başta aksini söylemedim.MHP konusunda hemfikiriz ben senin üslubunda bir eleştiride bulundum ki sen cephe alma gereği duydun.Polemiğe girmeye gerek olmadığını düşünüyorum.Esen kalın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
KARABUDUNLU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 22


« Yanıtla #27 : 22 Haziran 2010, 19:38:41 »

Alparslan Türkeş;asıl adı Ali Arslan (ki bazı aklıevveller Devrimci palavrasına sazan misali atlayarak Feyzullah Bilmemne sanırlar komiktir ama aynı zamanda trajiktirde).Ülkücü Hareket'in her sene 11 Aralıkta kabrini ziyaret etmekte gurur duyduğu,görev addettiği,aylık çıkarılan Ülkü Ocağı dergisinin her Aralık sayısını ona ithaf ettiği,hali hazırda Ülkü Ocakları Eğitim Sistematiğinin temel taşı olan ve her ferdine okutup özümsettirdiği (şahsıma ilk Bozkurtların Ölümü verilmiştir bende hala aynı eserleri okutup anlattırıyorum) H.N.ATSIZ'ın bizzat öğrencisi olan Alparslan Türkeş. Ve Türk Milliyetçiliği fikir sistemini doktrine eden,teşkilatlandıran,sistematize eden TIME dergisine göre dünyanın en büyük gençlik teşkilatını kuran,dünyanın doktrin sahibi 4 partisinden birini kuran ve doktrinin ilk maddesini Milliyetçilik yapan izahatınıda Türk Milletine duyulan derin sevgi ve bağlılığın adıdır diye özetleyen Alparslan Türkeş.Ziya Gökalplerden,Ahmet Ağaoğullarından,Yusuf Akçuralardan,İsmail Gaspıralılardan,Zeki Velidi Toganlardan,Fethi Tevetoğullarından,Namık Kemallerden en nihayetinde H.N. ATSIZ' dan aldığı TÜRKÇÜ-TURANCI fikir hareketini Ülkücülük olarak şekillendirip bunu Enver Paşalardan,Mustafa Kemal Paşalardan,Kazım Karabekir paşalardan aldığı kahramanlık ve liderlik özellikleriyle harmanlayıp Türkçü-Turancı hareketi aksiyoner hale getiren Alparslan Türkeş.
12 Eylül'e giden yıllarda kızıl komünizme karşı Türk Milleti'nin savunma refleksini oluşturup şanlı bir direnişin mimarı Alparslan Türkeş (ki dönemin Sıvyet dış işleri bakanı S.S.C.B.'nin yıkılışını Türkiye'de Ülkücü Hareketin mücadelesine bağlar ve der ki "S.S.C.B.'nin yıkılmasında en büyük etmen Alparslan Türkeş ve onun Bozkurtlarıdır".)
90'ların başında PKK'nın serhildan provaları yapıp kurtarılmış bölgeler ilan ettiği dönemde,Özel Harekat birliklerini kurduran ve bu birliklere Ülkü Ocağından onlarca genci(hani gürcü,çerkez arap,kürt reislerin ki yıllardır ocaklardayım hiç rastlamadım bulunduğu ocak) gönderip 90-95 arası süreçte Pkk'nın belinin kırılmasında hiç bir siyasi faktörü olmamasına rağmen rol oynayan Alparslan Türkeş.
Karabağ işgalinde Elçibey'in ( Ki kendisinin en önemli 2 Dost'u Ebulfeyz Elçibey ve Rauf Denktaş'tır ama belki onlarda siyonist olabilir bişey diyemem) emrine yine o Ülkü Ocaklarından ( hani it kopuk çapulcu yuvası abd aşığı ümmetçi ocaklar varya ordan işte) gönderilen Ülkücülerden kurulan bir ordu veren adına Rüzgar Kampı denen komutanlıığını Yusuf Ziya Arpacık'ın yaptığı içlerinde Atilla Kaya( şu anda MHP milletvekili ve MKYK üyesidir) ve isimsiz onlarca kahamanın bulunduğu ve Ermeni piçlerine en büyük tokatı atan yiğit Türklerin Başbuğ'u Alparslan Türkeş. Asalayı bitiren Çatlı'ların başbuğ'u Alparslan Türkeş.Kardak'a asker çıkaramayan Tansu Çillerin sırtına vurup Kardak'ı al diyen Alparslan Türkeş.Fetullah'ın Azerbaycanda ki okulunu Elçibey'in isteğiyle kapattırmasından sonra cemaatçilerin dinsiz-kurda tapan dediği Alparslan Türkeş.Dünün devrimci moskofçu,çinci bugünun ulusalcı-laik-kemalistlerinin ümmetçi,şeriatçı dediği Alparslan Türkeş.5 yaşında ki kürt piçinin bile adını duyduğunda "o köpeklerin başıdır"dediği ve hala o sürünün en çok korktuğu oluşumun manevi lideri olan Alparslan Türkeş.
Gençliğe Türk'ü,Bozkurt'u,Turan'ı Ya sev ya terk et'i öğreten be belleten Alparslan Türkeş.
Neden yok?Çünkü birileri sinagog açılışındaki resmi siyonist kongre diye yutturmaya çalışırsa,yeminli ülkücü düşmanı fetullahı onun dostu gibi göstermeye çalışırsa,devlet adamlığı'nın ne olduğu idrak edilemezse. Ve kokmuş devrimcilerin yalanalrına itibar edilip sazanlık yapılırsa Türkeş olmaz.Arkdaşlar Türkeş'in Milliyetçilik anlayışını sevmeyebilrisniz size uzak gelebilir mantıklı gerekçeler sunabilirsiniz,lakin bu insan ömrünü Türklüğe vakfetmiş bir Türk büyüğüdür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DAHİLİ YOK KİMSECİĞİN HEP KABAHAT KENDİMDE,DELİLİK YARADANIMDAN BANA BİR ŞAN MI DESEM.....
AY_hanım
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 22 Haziran 2010, 19:44:09 »


Tabi ki de N. Atsız ı da bilirim,severim.

Vasiyetini de okumuştum.

Dediğiniz mantıklı ama İslam dinine halifelik yapan Osmanlı soyundan,Türk soyundan geliyoruz..

İslam da bir tarafımız değil mi ?

Sonuçta Türkler yüzyıllardır Müslüman olarak yaşamışlardır.


Bak güzel kardeşim, andam, qandaşım hangisini istersen onu kabul et. Ama şunu unutma Türkler yüzyıllardır müslümansa önce nasıl müslümanlaştırıldığına bakmanı tavsiye ederim sana. Hiç bir tarih kitabı Türklerin islamı kabul etmesi için yapılan katliamlardan bahsetmez ama sana tavsiyem öncelikle TALKAN  ve CURCAN katliamlarını araştırman; daha sonra islamın hangi tarafımız olduğunu tartışabiliriz ancak. Kaldıki ben Osmanlı soyunu Türk soyu olarak kabul edemedim hiç bir zaman, istersen Osmanlıyıda bir araştır bakalım kaç tane soyu, kanı anlayacağın özü Türk olan şehdaler doğurmuş bir kadın bulabileceksin. Osmanlı kadar kozmopolit yapıya sahip bir toplum yoktur; sen hangi Türk soyundan bahsediyorsun.
TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 22 Haziran 2010, 19:49:34 »

KARABUDUNLU YERİN  turkcuturanci.com  DEĞİL,

ATILDIN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.235 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.