YAZDIKLARIMA LÜTFEN CEVAP VERİN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Ağustos 2020, 13:30:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: YAZDIKLARIMA LÜTFEN CEVAP VERİN!  (Okunma Sayısı 1029 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Turan Fedaisi
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2« : 09 Mayıs 2018, 21:53:01 »

Şimdi bu yazdıklarımdan sonra, "Soysuz bir piç olduğun için Atıldın. Amına koduğumun etnik döküntüsü" diye hakaret edip sayfadan engelleyeceksiniz. Fakat ben safkan Türk'üm ve hakikatı dile getireceğim, yazdıklarıma adam akıllı cevap vermenizi istirham ediyorum.

Ulan bilgisayar başından kalkın da, bir sokağa bakın. Bir otobüste, bir metroda, umumi bir ortamda insanların suratlarına bakın. İnsanların %70'i Robust İranid ve Armenoid fenotipinde. Geri kalanları da "Tayyib'in götünün kılıyım" kafasında.

Ne kadar Turanid Türk kızı varsa da, bok tenli kürt piçlerinin kolunda dolaşıyor... Bunlar acı gerçekler.

40 senedir dağdaki 3-5 bin şalvarı boklu kürt ibnesiyle başa çıkamayıp. Kalkıp burada "Rusya'yı işgal edeceğiz. Etnikleri katledeceğiz. Ya Türksün ya piç" tarzı heyezanlar çığırtıyorsunuz. Komik.

Ülkede ne kadar azınlık varsa, Türk'ten daha rahat yaşam standartına sahip. Gürcü, birde üç milyon Suriyeli Arab'ı vatandaş yapacak.
Kalkıp böyle bir ülkede Türkçülükten mi bahsediyorsunuz?

Birde Feysbuk'ta kafayı iyice sıyırıp; Genetik ıslahtan, İmparatorluktan, Soykırımdan felan bahseden embesiller var.

Ülkenin rejimi Frenk, yönetim biçimi Yunan demokrasisi, insanların dini ve ideolojisi Arap. Meclis denilen bok çukurunda bir tane Türk kökenli vekil yok.
Fakat diyorsunuz ki: "Ey Türk, senin ilini ve töreni kim bozabilir." Hassiktirin lan ordan. Bilge Kağan günümüzdeki Türkleri görse, gider Çinlilere teslim olurdu.

İki tane Moğolca ezgi dinleyip, Orta Asyalı hatunların fotoğraflarına bakıp orgazm olacağınıza sokağa çıkın da, gerçekleri görün. Bu yazdıklarım iftira değil, hakikattir.

Hadi Türkiye'deki bu kepazelikleri geçtim. Orta Asya Türki Cumhuriyetleri daha rezil bir halde.

Kazaklar, Rusların kendilerini Nazilere karşı, mayınlı arazide keklik gibi telef ettiği çok rezil bir savaşı "milli bayram" diye kutluyor.
Yine Kazaklar Ermenilerin kankası. Ermeniler ile Azerbaycanlılar birbirini gırtlaklıyor. Özbek lideri "Timur Türk değil, Özbektir. Timur olmasaydı, barbar Osmanlılar Avrupa'yı işgal edecekti." demişti. Alın size Turan!

Orta Asyalılar, yıllarca kendilerini Sovyet gulaglarında köle diye çalıştıran, Rus piçlerinin dilini anadili gibi konuşur. Rusları çok sever. Çoğu da Türklüğü kabul etmez. Youtube'daki "Orta Asyalılar ile röpartaj yaptık" temalı izletileri izlerseniz, dediklerimi görürsünüz. Bunların çekik gözlerine tav olmayın yani.

Evet Türkçüler, bu sarfettiğim hakikatlere karşı seviyeli bir üslupla cevap vermenizi bekliyorum. Hakaretlerinizi, küfürlerinizi kendinize saklayın. Fikri olan varsa gelsin yazsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 665


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2018, 22:11:50 »

İlk önce kendini tanıt, Esenleşme köşesin'e !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Turan Fedaisi
APTAL OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2018, 22:21:45 »

3 sene önce bir ergenlik hevesiyle kayıt olmuştum bu siteye. 3 sene evvel bende sizin gibi hayalperest fikriyatın peşinden giderdim. Ama gerçekleri idrak ettim ve buraya yazmaya karar verdim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2018, 22:57:03 »

Baturgan'dan bilimsel ve Turani bir cevap bekliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2018, 01:04:42 »

İlk önce hakaret görmek istemiyorsan ulanlı falan konuşmayacaksın. Bunu kafana sok.

Ülkenin, milletin ne durumda olduğunu biz de biliyoruz. Fikir sahibi olmadan az biraz bilgi sahibi ol. Biraz otağı gezseydin sadece ben bile bu konuda onlarca yazı yazdım.

Antropolojiyi etkileyen birçok unsur var. Bu yüzden biz 3000 yıl önceki Atalarımıza büyük ölçüde benzeyemeyiz. Ayrıca ülkenin yarısı zaten etnik virüs, onları sokakta görmen çok normal. Bunun sorumlusu biz değiliz. Fakat biz bu sorumluluğu alıp düzeltmeye and içtik. Ha bir de "safkan Türk" konusu daha geçen hafta tartışıldı. Ona hiç girmeyecem gece gece.


"Kalkıp böyle bir ülkede Türkçülükten mi bahsediyorsunuz? " Ulan biz zoru görüp pes edecek adamlar mıyız? Şu an töremizce yönetilmiyoruz diye vaz mı geçelim? Kür Şad zamanında da töre yoktu, o ne yaptı? O zaman Kür Şad aynı senin gibi düşünüp (Haşa) "Çin'e esir olmuşuz ne Türklüğü" deseydi sen böyle hırlayabilecek miydin?

Hem milletin antropolojisi bozuk diyosuun hem de genetik ıslaha kafayı sıyırmak diyorsun. Ne kullanıyorsun sen? Eğer beğenmiyorsan takip etmezsin olur biter. Biz seni buraya kolundan tutup zorla mı getiriyoruz. Biz bugün bir imparatorluktan bahsediyorsak; sen de saçma görüyorsan bu kadar yazı yazmaz, umursamazdın. Ama korkuyorsun işte! Bilinçaltın tir tir korkuyor. Kafayı sıyırdıysak daha ne ciddiye alıyorsun madem?

Hiç moğol kızını düşünmedim şahsen. Sokaktan bahsediyorsan ben hep oralardayım. Bana mı sokağı öğreticeksin…

Sövmiyeyim diyorum da olmuyor. Ulan aç İzletiler kategorisine bak bakayım bahsettiğin röpartaj videosunu ne zaman paylaşmışım. Biz genç piçler miyiz ki çadırda moğol kızı sikme hayali kurarak Turan'ı düsleyelim. Bilge Kağan'ın Turan için akıttığı Türk kanından daha fazla akıtacağız. Sen de anca burdan "yapamazsınız" diye çemkir.

Birkaç aptalca söz yazıp aklın sıra bizimle alay edeceksin. Daha açık bir biçimde ilgi orospuluğu yapıp bizim seninle çok ilgilenmemizi bekliyorsun. Çünkü çok salaksın. Saçma salak sözlerine başka türde cevap bekleme.,
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2018, 01:05:35 »

Dediklerinde kısmen haklısın ama üslubun yanlış. Haklısın çünkü ortada büyük bir yozlaşma var. Hatta bu yazdıklarından bin kat daha beteri yaşanıyor. Millet birbirini kazıklamanın derdindeyi mi dersin, ahlaki çöküntüden mi bahsedersin, milletin duyarsızlaşmasından mı rahatsız olursun her şey var.

Evet biz Türkçülükten bahsediyoruz ama toplumun bir kesimi kimliğini unutmuş, yozlaşmış, özünden uzaklaşmış. Bu bizi de rahatsız ediyor ama biz pes edip kenara çekilmiyoruz. Aksi halde kızdığın o kesime dahil olmuş olursun. Sen madem bahsettiğin gibi safkan Türk'sün o halde o kesime dahil olma, onlar gibi kendi milletini küçümseme ve onlardan farklı ol.

Mesela ülkenin rejimi frenk, yönetim şekli yunan demişsin. Özünden uzaklaşırsan bir kısmın frenk bir kısmın yunan olur elbette. Ama özünden uzaklaşmadığını düşün ve 1500 sene öncesine, Avar imparatorluğuna git. Frenk krallığı ve Bizans arasına kurulan ve sonrasında 250 sene frenkleri egemenliği altında yöneten atalarımızı hatırla.

Rusların Kazakistan Türklerini telef ettiğini söylemişsin evet hatta az bile söylemişsin, bu sayı Stalin döneminde hat safhaya ulaşmakla genel tarihimiz boyunca 50 milyon Türk katledilmiştir. Hatta Osmanlının son 70 senesinde 15 defa Ruslarla karşı karşıya gelinip hepsinde de kaybettiğimiz bir gerçek var. Ama şunu unutma, Rusya bugün Rusya olduysa bunu topraklarında yıkılan 3 Türk devletine ve Osmanlının duyarsızlığını fırsat bilip birleşen derebeylerine borçludur, yani Türk'ün özünden uzaklaşması bugünkü Rusya'yı oluşturmuştur. Türklerden o kadar korkuyorlar ki, Türk'ün özüne dönmesinden o kadar uykuları kaçıyor ki son yıllarda müfredatlarına eklenen bizdeki kaldırılan milli güvenlik derslerine benzer politika derslerinde bundan bahsedip bu konuları öğrencilere ders olarak veriyorlar.


Bize hayalperest demişsin. Hayalperest olmakla utanmayız, gurur duyarız. Benim dedelerim papaya diz çöktürürken, abd'yi tarihinde ilk ve tek haraca bağlamışken, Çin'e 6 bin kilometrelik duvar ördürmüşken, Avrupa'yı korkutup onlara haçlı orduları kurdurmuşken, 300 kişilik ordunun 10 bin kişilik orduyu yok edişini ders kitaplarına koydurmuşken benim çaresiz ve zavallı bir şekilde oturmam rezilliktir. Her şey hayalle başlar ve kimseyi de hayalperestsin diye suçlayamazsın.

Atalarım dünyayı fethetme hayaliyle yola çıktı ve savaşlar verdi. Birçok devlet kurdu birçok devlet yıktı. Bugün geçmişte kazandığımız birçok toprağı kaybetmiş olabiliriz ama Mandela eğer ki ' Hindistan'ın iki sahibi vardır biri hintliler diğeri Türklerdir' demişse ve Hindistan başbakanı Narendra Modi halkına yaptığı bir konuşmada 'Ülkemize sahip çıkınız, Türklerin yurtlarını sevdiği gibi siz de Hindistanı seviniz, Türklerin yurtları için kahramanca fedakarlık yaptığı gibi siz de fedakarlık yapınız' demişse ben bundan gurur duyarım.

Asya'daki Türk devletlerini Tûrklükten uzak görmüşsün. Bu olağan bir durum. Sonuçta ayrı düşmüşüz ve onlar yıllarca başka bir devletin ve milletin egemenliğinde kalmış. Yeme kültürü, dili, inancı etkilenmiş. Ayrı kıyafet yönetmeliklerine tabii olmuşlar ayrı alfabe kullanmışlar, asimilasyon politikasına maruz kalmışlar. Elbet farklılık olacak, belki bizden de farklı olduklarını düşünecekler. Ama bu onlarla bizim kardeş olduğumuz gerçeğini değiştirmez. Başbuğ Atatürk Turan'ın parolasını Asya'daki kardeşlerimize 'siz bize benziyorsunuzdan ziyade biz size benziyoruz' demeyi uygun görmüş ve yaklaşımımızın bu olması gerektiğini belirtmiştir. Sen onlarla bizim bazı zorunluluklardan dolayı farklıklarımızdan dem vurup Asyadaki kardeşlerimizi suçluyorsan yanlış yapıyorsun demektir.

Senin hayal dediğin şeyler Piri Reis'e dünya haritası çizdirdi.  O da hayalperestti ve hayalinin peşinden gitti. Sonuç; dünyayı hala şaşırtan bir eseri var ve dünya haritasını o dönemin imkansızlığına ve zorluğuna rağmen çizdi.

Bugün Etiyopya'da bile şehitliğin var. Siyasi olarak hiçbir zaman egemen olmadığın Rabatta, Fasın batısı Settat'ta, Safi'de Türk ordusunun izleri var. Çûnkü dedelerin hayalperestti ama sen hayalperest olmayı suç görüyorsun.

Eleştirmen doğal bir şey, çünkü eleştirilecek o kadar çok şey var ki. Bunların sırf listesini yapmaya çalışsan bile on günde yapamazsın. Ama eleştiri fikir alışverişinden ziyade suçlamaya dönüşürse bunun kimseye faydası olmaz. Yıkıcı olacağına yapıcı olmayı dene. Biz de elbette bu yozlaşmadan rahatsızız ama bunun günün birinde sona ereceğine de inanıyoruz. Bugün yozlaşan, tembel, yalancı insanların çocukları, torunları bizim felsefemizle tanıştığında daha ileri, daha Türk, daha dürüst, daha ahlaklı bir gelecek onların olacak.

Bizi de  yanlış anlama, asalım keselim savaşalım, her yeri istila edelim demiyoruz. Geçmişimizle övünüp günümüzü de unutalım istemiyoruz. Türk'ün daha iyi, daha ferah, daha güvende ve huzurlu bir geleceği olması için hayal kuruyoruz. İstiyoruz ki herkes bu konuda üzerine düşeni yapsın, herkes elini taşın altına koysun, hiç olmazsa birlik olsun ve buna inansın istiyoruz. Hep geçmişimizle övünmenin de yanlışlığını biliyoruz, hatalarımız neyse bilelim, daha çok hatalarımızı konuşalım istiyoruz ki hatalarımızı düzeltelim. Ama bunu suçlamadan yapalım, önerilerle, çözüm örnekleriyle söyleyelim.
Mesela Bilge Kağan diktirdiği yazıtlarda  'biz şöyle büyük şöyle güçlü milletiz' demedi. Kağan Ötükenden ayrılmasın, Türk çalışkan olsun ve titreyip özüne dönsün deyip hem yanlışlardan bahsetti hem çözümü söyledi. Karamsar olmadı, hayalinizden vazgeçin demedi.

Karamsar olma kandaşım. Bizim gelecek için bir umudumuz var ve bizim umudumuzu kırmaya da çalışma. Kızdığın eleştirdiğin şeyler varsa elbette bunu dile getir ama unutma ki ne bize ne de sana başkalarının hataları ve yaklaşımları yüzünden pes etmek ve davamızdan vazgeçmek yakışmaz. Burası umutlu ve hayal kuran ve kurduğu hayaline tutkulu bir şekilde bağlı olan ve hayalinin gerçekleşeceğine inanan insanların otağıdır. Burada karamsarlığa yer yoktur. Hataları olan, hatta mankurtlaşmış kandaşlarına kızsa bile kardeşçe sevgi gösterip kazanmaya çalışan insanların umuduna ve hayallerine saygı göster ve bizleri anla. Yıkıcı değil yapıcı ol ki buradan faydalanabilesin kandaşım, aksi takdirde fikir alışverişi olmayan bir kavgadan farkı kalmaz bu konunun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2018, 01:07:09 »

Atamız Bilge Kağan'a iftira attığın için;


ATILDIN!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2018, 01:08:36 »

Baturgan'dan bilimsel ve Turani bir cevap bekliyorum.
Abi ne cevap vereceğiz bunun gibilere. Bilgisi yok fikri var. Bunun gibilere yüz vermemek gerek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 665


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2018, 03:58:00 »

Baturgan'dan bilimsel ve Turani bir cevap bekliyorum.
Abi ne cevap vereceğiz bunun gibilere. Bilgisi yok fikri var. Bunun gibilere yüz vermemek gerek.
İster 5-10 kişi gelsinler ağabey korkumuz yok onlardan. O kişi sanırım korkacağımızı sandı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.