Yanlış mı düşünüyorum acaba?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Haziran 2020, 15:19:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yanlış mı düşünüyorum acaba?  (Okunma Sayısı 3346 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
UluYabgu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8« : 11 Mayıs 2014, 23:57:20 »

Esenlikler sevgili kandaşlarım, bir süredir, kafa mı kurcalayan bir sorun var.Türkiye Türkleri giderek Türk genetiğinden uzaklaşıyor.Bir çoğumuzun gözleri eski Türk Atalarımızınki gibi çekik değil,daha bir esmere çalık bi ten rengimiz var, genelleme yapıyorum burada, dediğim özellikleri taşımayan kandaşlarım alınmasın, hatta taşıyan kandaşlarımda gücenmesin Gülümseme Ama türk geneteğini bi nebze de olsa taşıyor olmaktan gurur duyuyorum, annemin babası yani dedem tatardı haliyle gözleri çekikti, fakat benim gözlerim, dedem kadar çekik olmasada "badem göz" özelliğini halen taşıyorum.Elmacık kemiklerimde biraz çıkıktır, buğday tenliyim ve turan çıktısını taşıyorum.Gelelim benim kafamı kurcalayan konuya, hal böyle iken artık türkiyedeki bir bayanla evlenmek istemiyorum, eski orta asya genlerimi uyandırmak için mümkünse bir türki cumhuriyetlerden bir türk katunu ile evlenmeyi düşünmeye başladım.Daha yaşım genç hala okuyorum fakat eninde sonunda mesleğimi elime alıp kendi ayaklarım üstünde durmaya başlayacağım.Ama nedense bilmiyorum yanlış düşünüyormuşum gibi geliyor bana.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'e karşı gelmek, TANRI'ya karşı gelmektir,
Kim ki TÜRK'e karşı geldiyse SİLİN YOK EDİN!

                                        Başbuğ Tong Yabgu
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2014, 00:10:09 »

Niçin evlenir insan? Elbette soyunun devam etmesi, çocuklarına millî ülküyü aşılaması, onları milletine kazandırması, böylece yaşamına, davasına anlam vermesi. Bütün bunları yapmak için de seçeceği eş elbette çok önemli. Türk soylu ve aynı zamanda anlaşabileceği, ince ruhlu bir kimse ile olmak istemelidir.

Buradaki 'ince ruh' güzel huylu anlamında.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.022


« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2014, 00:17:08 »

Kandaşım, o soruyu ben de soruyorum ve coğrafi etkenlerin genlerdeki etkisi falan diyorum. Yani öyle demek istiyorum. Benim de anne tarafım Kırım' a dayanıyor. Yani Annemin anne tarafı. Baba tarafım Bayat boyundan. Deveci aşiretinden. Kerkük Türkmenlerindenim. Annemin baba tarafı Mengüceklilerden. Zaten gücükler deniyor. Ben Türk oğlu Türk' üm ama neden gözüm çekik değil diye soruyorum olmuyor. İşin içinden çıkamayız bir süre sonra. Yanlış düşünmüyorsun bana göre ama Atatürk' ün de gözü çekik değildi ama Türk' tü diye düşündüğüm zaman rahatlıyorum. Coğrafi nedenler de çok etkili. Yani bazı genler daha çok aktive oluyor. ve bazı proteinler daha çok salgılanıyor. Bu bilimin gerçeği. Genler değişmese de bazı proteinler farklı salgılanabiliyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
UluYabgu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2014, 00:22:55 »

Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim kandaşlarım Gülümseme.  Mergen Kurt kandaşım, sözlerin beni oldukça motive etti sana ayrıca teşekkür ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'e karşı gelmek, TANRI'ya karşı gelmektir,
Kim ki TÜRK'e karşı geldiyse SİLİN YOK EDİN!

                                        Başbuğ Tong Yabgu
Irk
Kafatasçı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 29


Irkçı


« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2014, 00:51:54 »

Gözlerin çekik olmasıyla coğrafi nedenin falan alakası yoktur. Bizlerin yani Oğuz Türkleri'nin gözlerinin çekik olmamasının sebebi Alpin Irkı'ndan olan atalarımızın sayısının, çekik olan atalarımızdan fazla olmasıdır. Konuya hakim olan kandaşlarımın da bildiği üzere Alpin Irkı'na mensup atalarımız çekik değillerdi. Bugün Türkmenistan'da bizim gibi çekik olmayan binlerce kandaşımız vardır.

Alpin Irkı'na gelince; Başbuğ Atatürk bizzat yaptırdığı Türk Irkı Antropolojisi çalışmalarında Türk Irkı'nın Alpin Irkı temsilcisi olduğu anlaşılmıştır. Alpin Irkı demek beyaz ırkı oluşturan 4 ana ırktan birisidir. Türkler mevcut oldukları ırk bakımından renk sınıflandırmasında beyaz ırktan oldukları bilinmektedir. Zaten çoğu antropolog bunu böyle kabul etmiştir. Esenlikler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KAHROLSUN HÜMANİZM
Irk
Kafatasçı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 29


Irkçı


« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2014, 00:57:58 »

"Ama türk geneteğini bi nebze de olsa taşıyor olmaktan gurur duyuyorum"

Bu çok tehlikeli bir ifadedir bunu belirtmek istiyorum. Bu söz bir K*rt tarafından yapılmış DNA testlerinde Türkler'in aslında Anadolu'ya hiç gelmediğini, Anadolu'nun bir ırk çorbası olduğunu söylediği sözü aklıma getirdi.

Aşağılık psikolojinin vermiş olduğu bunalımın dışa vurumunu yani soysuzluğu böyle uyduruk fasa-fiso DNA testleriyle dindirmeye çalışan bu Urfalı K*rt pek fazla kimseyi de etkileyemedi zaten. Yani haberi pek ses getirmedi.

Aklına takılan tüm soruları sorabilirsin ama Türk Genetiği'ni bir nebze de taşıyor olmak demek ben melezim ve biz ırk çorbasıyız demekle eşdir. Esenlikler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KAHROLSUN HÜMANİZM
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 470« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2014, 04:00:51 »

Uluyabgu aynı endişeler bende de var tanrıya şükürler olsun ki bende Türk ırki özelliklerinin hepsi var ve soyuma sopuma başka bir şey karışmamış(ana tarafından da babadan da Kırım Tatar Türküyüm yani sülale hep Tatarlar ile evlenmiş bunu aileme detaylı sordum.) etrafımda Türk ırkına benzeyen kızları ve insanları az görebilmek beni de üzüyor. Benim hayalim şu Türkiye de yaşayan ve ırk bakımından Türk olmayıp sadece vatandaş olarak Türk olanların hepsine kapıyı gösterecen ve Kırımdaki ve Doğu Türkistandaki ve benzer yerlerde ki bütün ırkdaşları toplayıp getirecen nasıl olsa devletin şu an ki gücü ile buraları tekrar Türk toprağı yapacak gücü yok bari ırkdaşlarımız boşu boşuna asimile veya soykırıma uğramasın. Ve orta asyadan Alpin ırkı özelliklerini az taşıyan ırkdaşlarımızı getirecez ve hitlerin yaptığı gibi üstün Türk ırkı yaratma olayı gibi şeylere başlayıp bu sorunu çözebiliriz. Ama bunlar şu an için uçuk gibi gözükebilir ama ilerde iktidara gelebilirsek niye olmasın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KIZIK
KIZIK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 223


TÜRK'ÜM, TÜRKÇÜYÜM, ATATÜRKÇÜYÜM!


Site
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2014, 09:29:13 »

Benim gözlerim çekik. Hatta memleketimdeki Çinliler (memleketteki bir firmada çalışan Çinliler) bana "sen de bizdensin" gibi bir şey demişlerdi. Ben de "hadi len" demiştim gerçi...

Coğrafi nedenleri bilemem, ama ailemdeki insanlar bariz Orta Asyalı tipindedirler. Tatar Türkü sananlar var bizi, ama mesela biz Yörüğüz. Kuzenime "Japon" derlerdi mesela, o da acayip gıcık olurdu buna.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk Budun, ilingin törüngin kim artatı?
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.057 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.