Vatan Hainleri Ne zaman Kahraman Oldu…
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 23:26:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Vatan Hainleri Ne zaman Kahraman Oldu…  (Okunma Sayısı 5556 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sergede
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 30« : 14 Haziran 2010, 15:14:08 »

Vatan Hainleri Nezaman Kahraman Oldu…
Bakıyorum bir kısım medya da sıkca yer almaya başladılar . 37. yıldönümleriymiş felan filan ..Deniz Gezmiş,Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan adlı kızıl emperyalizmin Anadolu da ki maşaları hak ettikleri gibibi idam edilmiştir. Ve idam bu ülkeye geri gelmelidir …Yoksa daha çok başımız ağrıyacaktır.

Bu kişiliklerini ve benlikleri kızıl emperyalizme satmış devlet -millet düşmanı ,terörist,anarşist banka soyguncusu üç hain asıl kahraman nasıl olur bilmeyenler görmeyenler ve duymayanlar tarafından herzaman olduğu gibi yine kahramanlaştırılacak ve yalanlarla  yeni nesile kahraman gibi lanse edilmeye çalışacaklar. Bu üç hain  hayatlarının hiç bir döneminde Türk ün menfatine çalışmamışlardır.Her zaman milli olmayan ve  gayri Türk ideolojilere kulluk etmişlerdir. B u Böyle biline.

Hiçbir milli hassasiyet gözetmeyen boyalı basın ve onalrın eski tüfek Marksist yayın kadroları bu üç vatan  haini için yayın kadroları bu üç vatan haini için ağıtlar yakacak ve bu yönde programlar yapılması için talimatlar vereceklerdir.

Bu vatan haini materyalist uşaklarını yeni nesillere kahraman gibi yutturmaya çalışan malum çevrenin bu oyununa karşı bizlerde üzerimize düşün vazifeleri yapmalıyız.Elimizdeki imkanlar nisbetinde yeni nesillere bu üç vatan haininin nasıl satılmış birer terörist olduğunu anlatmalıyız ki genç dimağlar zehirlenmesinler .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'e yar olsun Turan eller var olsun(Bozkurt soylu derler bana çetin bakarım!!!)
AY_hanım
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2010, 17:55:39 »

Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan "Dar Ağacında Üç Fidan" olarak herkesin gözünde kahraman ilan edildiler ama bu kahramanlığı ne için kimin için yaptıklarının farkındamıydılar acaba?
Deniz Gezmiş ve Hüseyin İnan Filistinde El Fetih gerilla kampında eğitilmiştilerdi, devlet-millet düşmanlığı ve töerörizmin en azılı kişileriydiler. Ama nedense bizim insanlarımızın gözünde mazlum durumuna geldiler. Acaba onlara kahraman gözüyle bakan insanlar neden bu gerilla kamplarında eğitildiklerini bir dakikalarını vererek düşündüler mi hiç? O kamplarda Türkiye'nin iyiliği ve menfaati için eğitilmedikleri kesindir, kaldı ki kendileri bu ülke için tek iyi bir şey yapmamışlardır hatta bu ülkeyi bölmek için dış güçlerle bir olup içerden bölmeyi amaç edindikleri bir ülkenin insanları bunu niye görmezler ve ardlarından ağıtlar yakarlar merak ederim hep.

Can Yücel "sözde devrim şehitleri için" şu satırları kaleme aldı: “En uzun koşuysa elbet Türkiye’de de devrim/O, onun en güzel yüzmetresini koştu/En sekmez lüverin namlusundan fırlayarak/En hızlısıydı hepimizin/ En önce göğüsledi ipi/Acıyorsam sana anam avradım olsun/Ama aşk olsun sana çocuk, aşk olsun...

Bu satırları yazan Can Yücel Türkiyenin menfaati ve çıkarı için çalışan, her daim Türkün ve Türk milletinin yanında olan bu ülke için canlarını veren yaklaşık 5.000 ÜLKÜ ŞEHİDİNİN ardından bir satır yazmışmıdır acaba, onlar devlet-millet düşmanlığı yapanlara karşı çıkarken canlarını verdiler acaba sayın boyalı basın ve beyaz cam sahipleri neden bu ÜLKÜ ŞEHİTLERİ için bir program yapmayı ve bu ülkenin gerçek sahiplerini tanıtmayı hiç düşünmediler. Hadi bundan vazgeçtik Türklük ve Türkle ilgili her şeyden korkan bu insanlar ülkelerini bölmeyi amaçlayan dış güçlerden biri olan Filistine hala daha yardım yapabilecek kadar duyarsız ve sözde din kardeşlik naraları atacak kadar cahil midir?

Unutulmamalıdır ki bir ülkeyi kurtarmak eline silah almakla olmaz ve unutulmamalıdır ki "küçük davaların büyük inançları" olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
salur alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 207« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2010, 18:09:47 »

Burada asıl üzerinde durulması gereken konu onların kahraman ilan edilmesindeki araçlardır.
Sık sık baskısı yapılan ve her yerde bulunabilecek kitaplar basılarak bu 3 hain övülmüştür. O kitap çocuk yaşlarındaki soydaşlarımızın dahi eline geçebilmekte ve gerekli "milli bilinç"e sahip olmayan soydaşlarımız kızıl fikirlerle zehirlenmektedir.
Aynı şekilde büyük bütçeli televizyon dizileri çekilmekte,bu dizilerde olaylar dramatize edilerek bu 3 haine karşı Türk milletinde acıma duygusu uyandırılmaktadır.
Bu açıdan iki noktaya dikkat çekmek gerekmektedir :
1.) Kızıllarda nitelikli eleman vardır.
2.)Kızıllarda gerekli maddi gelir ve lobi vardır.
Biz Türkçülerde ise bu eksik.
O yüzden Atsız Atamız'ı ve diğer kutsallarımızı halkımıza anlatmakta sıkıntı çekiyoruz.
Bir an önce bu sorunları çözmek için bir yol bulmalıyız kanaatindeyim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2010, 18:11:30 »

Deniz Gezmiş ve takımının kendi halkının gözünde mazlum olmasının en büyük nedenlerinden birisi, katil olmamasıdır,yani hiç cinayet işlememesidir ve Tam Bağımsız Türkiye edebiyatıda bunun örneği olarak gösterilebilir. Bu neden böyle oluyor peki? zamanımızda ellerinde bırakın bebelerin kanları,bir çok sivilin katledilmesi, binlerce şehidimizin kanı olan şerefsizlerin asılmadan beslenmesidir.
Deniz gezmiş bunların yanında bir melek misali durmaktadır.Siyasetten anlamayan sıradan sol düşünceli millet şimdiki durumu görerek Bunların haksız yere asıldıklarını zannetmekteler,haklılarda.neden derseniz  33 şehitin katili parmaksız Zeki Diyarbakır cezaevinde gününü gün etmekte,diğer piç öcalan iti aynı keza içerden örğüt yönetmekte ve binlerce piç pkk'liyede cezaevleri okul görevi yapmaktadır,bunların tamamı vatana başkaldırmış katledilmesi gereken gerçek hainlerdir.
O zamanın şartlarında asılması gerekli asıldı desekte,daha sonraları ülkücü fidanlarında hiç suçları yokken yalnız ama yalnız bir onlardan asıldı  birde bunlardan olsun düşüncesi ile asılması,insanı yürekten zedelemektedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2010, 18:16:41 »

Türk milletinin en büyük düşmanı bu Filistinli köpeklerdir,Ermeni asala örğütünü ,Aponun itlerini, Türkiyedeki kominist yapılanmalarının uzantılarını el fetih örgütü tarafından bekaa'da yetiştirilmeside unutulmamalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
sergede
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 30« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2010, 18:20:54 »

Dün kendine 68 kusagı diyen hainler sozum ona sermaye dusmanları bugun Tüsiad da Müsiad da baya bi cogunluktadırlar ve bunların tek amacı 68 de yapamadıkları kızıl darbeyi bugun ab ve abd gudumlu olarak ermeni soykırımını destekleyerek pkklı piçlere terorist degil gerila diyerek arap adilerine ezilmiş halktır osmanlı ezmiş şimdide emparyalistler ezio destek veremk gerekir diyerek hem devlet hem milletden intikam almaktadırlar dergiler gazeteler televizyonların ya sahipleri bu kansız 68 kusagı yada ust duzey yoneticileri yuce Türk Milletini dun rus ve çin gudumlu bugun ab ve abd gudumlu bu vatan hainlerinin devletimize ve milletimize nasıl zarar verdiklerini nasıl zengin olduklarını anlatmak zorundayız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'e yar olsun Turan eller var olsun(Bozkurt soylu derler bana çetin bakarım!!!)
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2010, 18:38:42 »

Komizm kelime itibariyle ortak mülkiyete dayalı politik bir harekettir. Bir sürü eksi yönü olan bu hareketin, asıl dikkat çeken yönü bütün vatan sınırlarının kalkıp,dünya üzerindeki bütün insanların bir arada KARDEŞÇE yaşaması yani kısacası VATANSIZLIKTIR. Zamanında böyle bir uğraş için canla başla çalışmış,dağa çıkmış,silahlanmış,banka soymuş olan bu 'Dar Ağacında 3 Vatanhaini' şimdi nasıl oluyor da milli kahraman olarak ilan edilebiliyor.? Hadi diyelim eşitlik ,hak, özgürlük gibi kavramlar insanlara cazip geliyorda destekliyorlar. Peki şuan PKK'lıların eğitim gördükleri kamplarda eğitim görmelerini nasıl sindirebiliyorlar? Nasıl oluyorda devletine baş kaldıran bu çıbanları bağırlarına basabiliyorlar? Bide kalkmış şehit teraneleri ile milletin gözünü boyamaya kalkıyorlar. Ne kadar komik değil mi? Şehitmiş ,hemde Devrim Şehidi. Lütfen artık böyle ucuz numaralarla güldürmeyin bizi. Asıl şehit zamanın da bu şerefsizleri durdurmaya çalışan ÜLKÜ ŞEHİTLERİMİZDİR. Ve asıl devrim bir gün mutlaka Atatürk'ün hedefleri doğrultusunda gerçekleşecek olan TÜRKÇÜ DEVRİMDİR!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.251 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.036s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.