Türklük Belgisi (nişan,alamet) nedir ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Ocak 2021, 23:46:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türklük Belgisi (nişan,alamet) nedir ?  (Okunma Sayısı 2007 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
taşkın
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« : 26 Mart 2016, 05:19:16 »

Bu forumda yeniyim , çok şeyler yazıp çok şeyler paylaşıp ufuklar açmadan önce size tüm Türkeli' nde olan bir hastalığın tedavisini sormak istiyorum.Bunun için bilgisine güvendiğim herkesi ve tarih okuyan bir arkadaşımı tüm dostluğumun hatrını koyarak seferber ettim.
Ben bir Türk'üm. Babam ve dedemde öyleydi.Dedemin babasının nevşehirden geldiğinide biliyorum bu yüzdende içim rahat, biliyorum ki anadoluda kanını töresini en çok muhafaza eden bölge iç anadoludur, Türklerin en çok saf kaldığı coğrafyadır.Evimde ne konuşmalarda ne aile sohbetlerinde hiç bir etnik köken hiç bir ırk adı geçmedi.Bu yaşantımla birlikte vatanımda başka bir ırkın var olduğu hiç öğrenemedim çünkü hiç duymadım.
Konuyu uzatmamı affedin ama önce kartları açmak zorundayım . Bu ve benzeri bütün soruların sahipleri kansızlık ve soysuzlukla suçlandı.
Ben tarihi öğrendiğim günden beri Türk'e aşık oldum.Yaptıklarını bildim öğrendim ve şerefin , haysiyetin onurun ne olduğunu bu ırkta gördüm .İşin en kutlu yanı bunları başaran her Türk evladıyla yüzlerce yada binlerce yıl önce akraba olduğumu bilmek oldu.
Çocukluğumda tahtadan kılıç , dallardan yayla oynadım.Çok kavgalara girdim bu yaşıma kadar hep ezileni haklıyı savundum.Bu yüzden az dostum çok düşmanım oldu.Tek başıma dayak yeme hatta ölme pahasına fazla fazla insanın arasına girdim.İnsanların aptal yada salak hitaplarına hak verdim ama hiç dayanamadım.Bu kanın getirdiği bir hastalık , psikopatlık ki ben psikopatinin öz Türk geni olduğunu düşünüyorum.Korkusuzluk, vicdansızlık , savaşma arzusu, hastalık derecesinde adalet takıntısı , her şeyin hakimi olma isteği ve yüksek zeka bu gün doktarların psikopatları tanımlamak için kullandığı kelimelerdir.
Bence bu Türk'ün tanımıdır ve hatta babadan oğula geçen bu genin en çok Türkiyede görülmesi bile bence bu iddiayı güçlendir.Dünyanın geri kalanında görülmesi ise ya göçle asimile olan milletimden yada savaşlarda tohumlanan yabancı kadınlardan sebeptir.

Çok uzadı laf ; ben ülkemin sorununu biliyorum.Vatanımı neyin kurtaracağınıda biliyorum.Muhtac olduğum kudret damarlarımda akan sırda gizli.Bizi sadece ve sadece Türkçülüğün kurtaracağını adım gibi biliyorum ve en can alıcı meseleye geliyorum.
Hepinizin istisnasız katılacağı Anadoluda Yetmiş milyon Türk olmadığını ve hiç bir zamanda olamadığını , nüfusun büyük bir çoğunun soysuzlardan , soyunu gizleyenlerden , imparatorluk devşirmelerinden oluştuğu gercegini ve bu gerçeğin her daim Türk milliyeyçiliği akımının önünü kestiğinide benim kadar bildiğinizi sanıyorum.
Kavmi , kanı halkı belli olmayanlar , ya islam arap sempatizanı yada amerikancı bir dünya vatandaşlığı kimliğine bürünerek kendilerine şeref buldular.
Türkü hep aşşağılayıp horlayıp ezmeye kalktılar.
Biz ne yazık ki yada sadece ben bunun önünde aciz kaldım.
Çünkü bir hastalığa sahibim.Ben kimim ?biz kimiz ?
Tarihini seven bu kanı damarlarında hisseden insanlar bu şüpheyi gördüm.Ya Türk değilsem ya dedelerimden biri pomak kürt çerkez yada bir polonyalı ve hatta bir israilin lanetli çocuğuysa.Hep bu süphe hep bu kuruntu damarlarında efil efil kaynayan al kanı bastırmak için koca bir sebep.
Türklüğün bir din bir töre sistemi olmadığını saf kan bir millet adı olduğunu bana tarih ve tarihi yazdıranlar söyledi. Atilla,dan Kaşgarlı Mahmut'a kadar eğer tüm beyler başlar Türk' ün Tengri'nin kırbacı olduğunu şecilmiş ve yüceltilmiş bir millet olduğunu söylüyor ve bunu tüm dünyq beyninin derinliklerinde hissediyor ve korkuyorsa ; Yüce Tengri mutlaka bu kana bir işaret , bir nişan koymuştur.Ben bu cahil halimle , bir insanın halinden duruşundan fikirlerindn ahlakından bir iki saatlik sohbetle emin olurum amq bu hali hazırdaki ikiyüzmilyon Türk içi imkansız olur.
Eğer bu nişan bulunursa bu işaret bulunurasa, sadece Türklerde görülen başka kanlarda rastlanmayan iz , bilgi , belgi , belge bulunursa.Kimin Türk kimin başkası olduğunu hic bir şüphe götürmeden anlamanın bir yolu bulunursa ...
BU DÜNYADA KOLAY KOLAY SÖNMEYECEK BİR ATEŞ YAKARIZ.
Beni yargılamayın ve fikirlerimi eleştirerek zaman kaybetmeyin , devir artık münazara devrini geçti .Bıçak kemiğe dayandı.Ben milletim en iyi bildiğimi en iyi bildiğim şekliyle yapmak istiyorum.
Bunu benim için öğrenin sorun bulun ve bana da öğretin.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2016, 09:36:51 »

''Kanı Türk olmak, dili Türk olmak, dileği Türk olmak''
Başka formül bilmiyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.123 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.