Türkiye'de Uyuyan Örgütleri Zamanı Gelince Eyleme Dönüştüren Karar Verici Kimdir
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Temmuz 2020, 02:21:11


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkiye'de Uyuyan Örgütleri Zamanı Gelince Eyleme Dönüştüren Karar Verici Kimdir  (Okunma Sayısı 1245 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« : 25 Ocak 2015, 13:39:39 »

Türkiye'nin kendi millî bağımsızlığına bakıldığında, millî sermayesi, sermayesinin millî oluşu, ekonomik alt yapısının millî oluşu, silahlı kuvvetlerin kullanım gücünün yani kendisini savunma gücünün millî alt yapılar üzerine inşa edilmesi, hukuk zeminine bakıldığında ise öncelikle bireyin yaşam güvenliği, zihinsel güvenliği, fizikî ve inanç güvenliğini sağlayacak alt yapılarla sağlam bir zemine oturtulması gerekiyor. İnsanlar şehit ediliyor. Bunların faillerin bulunması ise, bir yere kadar geliniyor fakat daha ileri gidilemiyor. Ülkesi ve milleti için kendini feda eden pek çok isimsiz kahramanlar var. Hâlbuki burada önceden haber alarak istihbarat yapılması gerekir. Ancak bakıldığında Türkiye'nin her türlü gelişmesini engelleyen, kullanan yapı ortaya çıkarılamıyor. O hâlde burada büyük sıkıntı var demektir. Milli istihbarat teşkilatı çalışanlarının terör örgütü ile bir masaya oturtulması içler acısıdır. Yıllar içerisinde bütün bu silahlı ve silahsız örgütsel anlamda Türkiye'nin ayrıştırılması, bölüştürülmesi, Türkiye'deki insanların özellikle devlete, millete bilhassa cumhuriyete karşı tepkisel anlamda yıkmak için örgütlü hâle getirilmesi, çalışılması bir proje ve bu projede kullanılan Türk gençliği, bunun içinde silah, araç ve gereçlerine bakıldığında yıllar içerisinde bütün bunların altındaki teslimiyet adresleri görülmektedir. Türkiye'nin sanayileşmesini engelleyen, bütünü ile çökertilmesini sağlayan aynı ellerdir. Yazık ki, millî kültür oluşturulamadığı için burada kullanılan yine Türk milletinin evlatlarıdır. Millî kültürün oluşturulamaması, araştırma enstitülerinin eksikliği, özellikle bilginin millet ile paylaşılmaması, istihbarat teşkilatlarının sadece kendi bireyini takip etmesi, oysa istihbarat teşkilatının öncelikli görevi, milleti bilinçlendirecek bilgileri toplamak, milletle paylaşmak, her türlü tehdit ve tuzaklardan kurtarmak olmalıdır. Ne var ki, anlayış tamamen kendisine karşı olanı takip etmek, onu tehdit etmek, onunla ilgili birtakım kararlar almak hâline gelmiş olduğu görünmektedir. Bu ülkede Hızbullah terör örgütü üyeleri çıkarılan yasalarla serbest bırakıldı. Geçmişten günümüze pek çok kimsenin öldürülmesi bilhassa uyuyan örgütler aracılığı ile örgütlerin kullanıldığı görülmektedir.

Sizce Türkiye'de uyuyan örgüt (ler) var mıdır? Varsa Türkiye'de bunları eğiten, uykuya yatıran, zamanı gelince eyleme dönüştüren karar verici kimdir? Teşekkürler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.213 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.005s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.