Türkçülerden neden uzak duruyorlar?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Eylül 2020, 03:09:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülerden neden uzak duruyorlar?  (Okunma Sayısı 19779 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Genç Börü
Genç Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 499


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN


« : 18 Mart 2011, 20:17:05 »

Evet kandaşlarım bu soruyu soruyorum neden bizden uzak duruyorlar, korkuyorlar? Bununla ilgili biraz tartışalım bir yazı yazacağım. Birde bizi hayalperest, manyak olarak görüyorlar neden?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 20:56:28 »

   Ülküsüz bir toplum olduğumuzdan uzak duruyorlar.

   Millet olmanın  önemli unsurlarından biri ortak ülküdür. Bunu okullarda öğretmiyorlar. Ebeveynlerde bu konuda bilgisiz olduğundan gençlere bunu aşılamak zor oluyor.
   Kimisi gelecek kaygısından yanaşmıyor. Turandan ala gelecek olabilirmiş gibi.
   Türkçülük hiç olmazsa Türkiyeyi Türklerin yönetmesidir. Türkiye'nin kaynaklarından Türklerin faydalanması ülküsüdür. Ülkü ulaşılması güç olan için çalışmaktır. Zor işler herkesin harcı değildir. Ülkü bizim inancımızdır. Ülkü elbette hayaldir. Gerçekleştiği zaman uyanacağımız bir hayal. Hiç olmayacak olsa bile Türk Ülküsü için çabalamaya değer. Tavsiye ederim. Bir Türk için daha kutlu bir uğraş olamaz. Deneyin pişman olmayacaksınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 21:34:11 »

Yıllardır Türkçüleri her platformda öcü gibi tanıttıkları için.Türkçülüğü nazi ırkçılığı gibi gösterdikleri için.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
isbara.alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 176« Yanıtla #3 : 19 Mart 2011, 01:16:57 »

Türkçüyüm diyenlere Nazi mantığı ile bakanlar var. Nasıl böyle bir görüş oldu bilemiyorum tam olarak.  En çokta insanlarımızın din konusunda hassas oldukları için Türkçüler hakkında çok yanlış düşünceleri var. Mesela İslamiyeti kabul etmeyen Türkçüye çok farklı bakarlar özellikle ülkücü kesim çok ters bakar kafir diyenler dahi vardır. Milletimizde ırktan önce din geldiğinden dolayı Türkçülüğe soğuk bakıldığına inanıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü_Bilge
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 238« Yanıtla #4 : 19 Mart 2011, 03:23:05 »

Esenlikler Kandaslar
Bu gorüşte ve davranişta olan sadece Türkiye sınırları içindeki insanlarimiz değil ki. Yurt dişinda bile Türkçüleri ters karşiliyorlar. Yürekli-Boran kandaşim doğru söyledi, okullarda bunlari bizleri öğretmediler oğretmiyeceklerde ki oğretselerdi acaba bügun ki Türkiye böylemi olurdu?
Keşkeler icin bazen çok geç ama uğrunda olduğumuz davanin herşeyden önemli olduğununda bilincindeyiz. insanlardaki bu bakış açısinin değişmesine belki çok zaman alacak. İçlerinde bazıları belki hiç anlamayacak. O kişiler anlamıyor diyede olan goruşlerimi ve çabalarımı değiştirecek değilim. Böyle tepki aldikça daha çok hırslanıyorum, çabalıyorum, uğraşıyorum.

Türkçemize dikkat edelim. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Neresinde bir Türk varsa Yeryüzü Küresinin….
Sınırı ordan başlar Bozkurt mefkuresinin…
Yürü sensin umudu bütün esir illerin…
Yürü nutku tutulsun Emperyalist dillerin....
Genç Börü
Genç Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 499


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN


« Yanıtla #5 : 19 Mart 2011, 12:19:31 »

Öğretmek istemediler. Bu ülkenin kendi kendini yönetmesini istemediler. Başa gelenlerin Türk olmasını istemediler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Horasanlı Türk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« Yanıtla #6 : 19 Mart 2011, 13:44:27 »

Türkçüyüm diye geçinen bazı güruhların söylemleri sadece hakaret içerikli olmasından ve aynı fikirdaşına bile tahammülsüz, kafa tutarak, hakaret ederek yazması ve yazılanların gözönünde bulunması, örnek teşkil etmesi nedenler arasındadır.
Yıllarca bazı Türkçü sayfalarında olan bitenler malum; küçük bir fikir ayrılığı bile karşımızdakini ezmeye gerekçe olarak görüyoruz. Bir de Atsız'ın izinde gittiğimizi belirtiyoruz ve film kopuyor. Oysa Atsız sadece düşmanına kafa tutuyor. Türkçülük akıl işidir, Türkçü ahlaklaıdır ama son yıllarda bu çerçeveden Türk töresini kendisine göre yamalamaya çalışanlar çıktı.

Türkçülük bu durumda ilerleyebilmesi ne yazık ki zordur. Şahsım da dahil derin derin düşünüp akılcı davranmamız lazım. Hangi söylemin ne kazandıracağı, ne kaybettireceği ve hangi söylemlerin boşa gideceğini düşünmek lâzım. Kişisel husumetleri ulu orta dillendirmenin genç kardeşlerimize ne kadar olumsuz etki edeceğini de hatırlamamız gerek.
Türkçü.net, Atsızcılar.com vs vs. bu sayfalara yazık olmadı mı fikirlerimizi yarıştıralım derken, öğretilerimizi sunalım derken birbirimizi yedik, ardımızdan gelen gençlere kötü örnek olduk, bazı zamanlarımızı boşa harcamış olduk.
Oysa bu yılları biriktirsek, şahsi çıkardan uzak olup, fikrimizi yüceltsek, Türkçülüğün şahlanışını sağlasaydık bugün büyük ihtimâl ya başarılı olurduk ve memlekette söz sahibi olurduk ya da genç Türkçü kardeşlerimiz bizleri cezaevlerinde ya da kabirlerimizde ziyarete gelirdi!
üçüncü bir seçenek yok!

Esenlikler...
TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #7 : 19 Mart 2011, 15:36:27 »

Arada fraksiyon farkı bile olmamasına karşın Türkçüler birbirlerine giriyor. Bunun üzerine de Türkçüler psikopat topluluğu haline geliyor gözlerinde. Ne zaman bir Türkçü site görsem, illa ki Türkçüler herhangi bir konudan dolayı birbirine girmiş durumda. Bunları aşmamız lazım ki millet bize doğru gözle bakabilsin. Ayrıca, Türkçü olup da bunu sadece Kürt düşmanlığı yapmak, ortalığı yakıp yıkmak, küfür etmek zannedenler var. Bu tip arkadaşlar sağolsun, her seferinde Nazi subayı muamelesi görüyoruz ortamlarda. Bu tip bireylerin yerini düşünmeyi bilen, bilgili Türkçüler aldığında o zaman bizden uzak durmayabilirler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
ARPAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2011, 15:52:51 »

Sayın Börü Kağan ve Horasanlı Türk,

Türkçülük fikriyatını tam olarak yürekten  benimseyen herkese kapımız açıktır. Gerçek Türkçüler aynı ülkülem için hep beraber savaşır ve ayrı gayrısı olamaz. "Sen Türkçü değilsin yada ben senden daha çok Türkçüyüm" cümlesi kullanılamaz. Yazışmalıklar aynı ülkülem için savaş verdiklerini düşünseler zaten birbirini karalamazlar ve bir masaya oturup sorunları karşılıklı tartışırlar, çözüm yoluna giderler. Kol kırılır yen içinde kalır . Bunu gerçek Türkçülerin hiçbir zaman unutmamaları lazımdır. Çünkü Türkçülük ortak ülküdür . Sayı olarak oldukça fazla olmamıza rağmen bu şekilde bölünerek sadece fikriyatımızın karşısında olanların ekmeğine yağ sürüyoruz..

TTKvY        
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #9 : 19 Mart 2011, 16:14:26 »

Sanırsam yıllardır bize faşist diyen o sol parti, düşünce örgütleri, ve onlardan çıkma genç nesil sayesinde, ve faşizme yüklenen yanlış ve boş anlamlar sebebiyle, insanlar Türkçülere iyi gözle bakmıyorlar.
Ve nitekim, ülkemizde son yıllarda, dini kimlik ön plana çıkartıldığı için, "İslamiyette ırkçılık yoktur" diye önümüze çıkan insanlarla karşılaşabiliyoruz.
Bir de tabii ki, Türk-islam sentezcileri de var...Türkçüler hakkındaki görüşleri bariz bilinmektedir, Turan ülküsünü basit bir "Türk-İslam birliği" olarak gösterip, içine bazı Türk olmayan devletleri de katıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.222 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.