Türkçüler Neden Teşkilatlı Değildir ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2020, 05:18:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçüler Neden Teşkilatlı Değildir ?  (Okunma Sayısı 2926 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« : 16 Ekim 2013, 23:22:40 »

Başlık biz Türkçülere soru olsun ve basit olarak açıklamaya çalışalım. Hatta ortada iki soru olsun, soruların ikisi de aynı anlamı taşıyor ancak zamanlı farklar var.

Türkçüler neden teşkilatlı değildir ?

Türkçüler neden teşkilatlanamaz ?

Daha önce otağda yazıldı, çizildi. Hatırlıyor musunuz, ''Türkçülük ne ister'' diye bir konumuz vardı. O konuyu tamamen özete indirmek gerekirse ''Türkçülük sadece fedakarlık ister'' çıkaracağımız sonuç sadece budur. Teşkilatlı olamamızın sebebinin ilk ve en önemli sebebi budur ! Türkçülerin çoğu fedakarlık etmiyor. Bu konuda aslında Türkçülere hak vermiyorum değil, yazının bir bölümünde fedakarlık edememelerine karşın benim onlara kısmen hak vermemi açıklayacağım.

Bir başka sebebi ise Türkçülüğün Türkiyede rağbet görmemesi, bir türlü kabul edilememesidir. Bir Türkçü olarak açık açık yazıyorum ve söylüyorum, Türk milletini oluşturan büyük bir kısım Türkçülüğe KIRMIZI ışık yakıyor ! Türkçü, Türkten destek göremezse teşkilatlanmak beklenemez. Hülasa Türkçü, Türkten değil de araptan destek beklemiyor. Türk milletinin menfaatlerini düşünen Türkçülere destek vermeyen Türk milleti, nerede kaldı sizin Türklüğünüz ? Lafa geldiğinde ''Osmanlı 600 yıl dünyayı titretmiş'' dersiniz değil mi ? Haklısınız 600 yıl titretti ama şimdi siz titriyorsunuz...

Diğer sebep ise en can alıcı nokta olan devlettir. Adı Türk devleti olan bir devlet Türkçüyü geçtim bir Türk soyluyu bile kendinden görmeyip ülkedeki azınlıklara ezdiriyorsa, adı Türk devleti ama azınlıklara her türlü yardımı yapıp Türk'ü çaresiz koyuyorsa varın siz düşünün Türkçülerin teşkilatlanmasını.

Yukarıda Türkçülere teşkilatlanamama konusunda hak veriyorum demiştim ya onu kısmen de olsa açıklamış oldum. Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için biraz daha sebepleri belirteceğim ve bir paragraf ile aktarmaya çalışacağım.

Türkçülerin teşkilatlanamaması devlete, millete, düşmanlara ve Türkçülere bağlıdır. Türkçü teşkilatlanamıyorsa keyfinden değil, çok büyük engellerden dolayıdır. Kendi milletin seni aşırı ırkçı, kendi devletin seni terörist ve düşmanlarında önü kapatılması ve yok edilmesi gereken bir oluşum olarak görüyorsa ki hepsi de görüyorlar, senin teşkilatlanman çok zor Türkçü kardeş...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2013, 10:45:48 »

Türkçülerin teşkilatlı olmama sebeplerinden biri kendi fikrimce büyük oynamaya çalışmalarıdır 50 lili yıllardan sonra Türçülük gerilemeye başlamıştır Türk milletinde simdilerde ise bir anda büyük şeyler yapmaya çalıştımız için pek ilerleme kaydedemiyoruz teşkilatlanamıyoruz oysaki küçük el ilanları bastırıp yaşadımız yerlerde kahvelere dükkanlara bırakarak yada 2 3 sayfalık fotokopi bir gazete çıkararak burda Türkçü makaleler yazarak daha aktif bir rol oynayabiliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2013, 11:36:50 »

Atsız dönemini bir kenara bırakıp 2000li yıllara gelirsek; Türkçülerin teşkilatlanamama sebepleri olarak öne çıkan iki unsur görürüz. Tıpkı sol görüşe mensup insanların küçük detaylar için parçalanması gibi, Türkçüler de tarihteki bazı kişiler yüzünden ayrışıyor. Bu tarih kavgaları, üzerine "kağanlık" sevdası eklenince birbirinden farklı oluşumlar, birbirinden farklı internet siteleri oluşuyor. Büyük ve geniş tek bir teşkilat yerine birbirinden ayrı parça parça bir sürü teşkilat, on kişilik Türkçü gruplar oluşuyor.
Bu on kişi da zaman içerisinde yılgınlığa düşüp Türkçülük mücadelesinden vazgeçiyor....

Aslında bu kadar kısa anlatabileceğim bir konu değil ama zaten ana hatlarıyla "Baltar" kandaşımız meseleye değinmiş...
Bu konu, herkesin bir görüş eklemesi gereken bir konu olmuş diye düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2013, 11:57:20 »

   Belki de; Türklerin yok olmasını izlemekten, zevk alan Türk düşmanlarıyız dır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrıkut_Atilla
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 21« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2013, 11:58:26 »

Teşkilatlı azınlıklar teşkilatsız çoğunlukları parmağında oynatır.. Güçlü bir organizasyonumuz olsaydı bizde nice çoğunlukları dize getirebilirdik..

Aslında bu durum mümkündür.. Erk sahibi bir öncü 50 - 100 kişiyle bir çok şeyi değiştirebilir buna da en bariz örnek Atatürk'tür.. Zira onun döneminde bir Türkçü teşkilatlanma vardı denebilir mi, bence denemez.. Ama kendi oluşturduğu sinerjiyle az sayıda ki Türkçü'yü muvaffak kıldı..

Aynen şimdi de benzer bir asker ya da bürokrat öncünün bir hengameyle iktidarı ele alması söz konusu olursa durumlar lehimize işleyebilir.. Ama bana göre bunu için iyice bıçağın kemiğe dayanması gerek.. Belki de bir üçüncü dünya savaşı çıkmalı.. Çünkü biliyoruz ki bizim son kalemiz olan Türk Ordusu bile rezalet bir duruma düşürülmek üzere..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.251 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.