Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Börü_Bilge üzerinde 12 Ocak 2012, 09:12:59Konu Başlığı: Türk vatandaşlığından çıkan Şerefsizler!!
Gönderen: Börü_Bilge üzerinde 12 Ocak 2012, 09:12:59
Esenlikler kandaşlarım öncelikle uzun zamandır düşündüğüm ve her düşündüğümde sinirlerimin bozulduğu ve aklımın almadığı bir konu var!

Yurt dışına iltica eden onca soysuz k@rdü ermenisi o'su bu'su var. Ve yurt dışına sığındıkları ülkede oturum aldıklarında sığındıkları ülke direk Türk vatandaşlığından çıkarılmaları için Türkiye dış işleri bakanına bu ileti gönderiliyor ve vatandaşlıktan cıkarılıyorlar. Peki iltica ederken k@rtüz yok ermeniyiz ve Türkiyede iskence görüyoruz deyip Türkiyeyi kötüleyerek bu oturumu alıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti'de vatandaşlıktan çıkartıyor. Ama bu soysuzlar her sene oturum aldıkları ülkenin passaportu ile giriş yapıyor.

Bu ne pehriz ne lahana turşusu!

Bu şahızları nasıl Türkiye sınırları içine girmeyi izin verir bu devlet!
Diş ülkeden bu gibi bir ileti ve rapor geldiğinde Türkiyedeki o bakan bozuntusu vatandaşlıktan çıkardığı gibi diyemiyormu bu kisinin doğum yeri filanca yerdi ama ne var ki iltica etti Türkiye'yi kötüledi o zaman bu kişi Türkiyede doğduğuna dair kayıtlar silinmiştir! Şahısın adı Türktür, isim hakları Türkiye Cumhuriyetine aittir ne varki iltica etti ise ismini değiştirecek ister jonny olur ister olga Türk ismini kullanmaya devam ederse tazmınat ödeyeceksin devlet olarak! Bundan sonra vermiş olduğu ülkenizin passaportuyla bile Türkiye sınırlarına asla giremez diyecek bir bakan veya devlete neden sahip değiliz.

Ne varki bu tartışmaya ben girdim ve dedim ki o karşıma çıkan soysuza Türküm demiyeceksin. Soranlara diyeceksin ki BEN VATANSIZIM iltica ettim doğum yerim yok, bayrağım yok, milletim yok SOYSUZUM DİYECEKSİN. Türk yemeği yemiyeceksin, rakı içmeyeceksin,Türk olan hiç bir yiyeceği içeceği, hiç bir yeri yurdu benimseyerek konuşmayacaksın.... Dedim ama sağ olsun Türkiyedeki hükümet her sene onların Türkiyeye girmesine izin veriyor ben yukardaki cümlelerimi desem ne olur demi!!..