Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Taluyka üzerinde 28 Eylül 2012, 23:00:01Konu Başlığı: Türk Dil Kurum'una k.rt dili Sözlüğü Yaptırma Çalışmaları
Gönderen: Taluyka üzerinde 28 Eylül 2012, 23:00:01
Başbakan yardımcısı arınç, Atatürk'ün kurduğu TDK'ye, bir k.rtçe sözlük çalışması yapılması konusunda emir vermiş. Türk Dilini korumak ve yüceltmekle görevli olan bu kuruma yapılanlara bakar mısınız kandaşlarım !


Konu Başlığı: Ynt: Türk Dil Kurum'una k.rt dili Sözlüğü Yaptırma Çalışmaları
Gönderen: Taluyka üzerinde 28 Eylül 2012, 23:10:54
İnsanlarımız nasıl bu kadar mankurtlaştılar anlam vermek çok güç. Bir değil iki değil, gerçekleri görmek bu kadar mı zor ? Hadi desen arada kaynatıyorlar, milletin gözüne soka soka yapılıyor artık her şey.


Konu Başlığı: Ynt: Türk Dil Kurum'una k.rt dili Sözlüğü Yaptırma Çalışmaları
Gönderen: Boran üzerinde 28 Eylül 2012, 23:31:28
Bu ülkenin bölüneceği artık kesin, ileride bu günü bizlere aratacaklar o da kesin. Bu iş kansız olaysız olacak. Akepe denilen parti Türk tarihinin en kanı bozuk siyasetini güden bir parti olarak artık Türklük karşıtı yaptıklarından geri adım atmaz. Biz Türkçüler ve kendini katıksız Türk olarak duyuranlar bir gün bu ülkenin azınlığı durumuna geldiklerinde işlem bitmiş olacak. Türkçü Töreyi yeniden düzmek gerek, yoksa silinip gideceğiz.
Kansız olmayacak kandaş. Kanlı olacak. Millli şuuru yüksek kişi gördüğünüzde silahlanmaya teşvik edin. Yine genç nesil kaybedeceğiz ama onlarda kaybedecek. "Ne kadar silahlı Türkçü o kadar kan."


Konu Başlığı: Ynt: Türk Dil Kurum'una k.rt dili Sözlüğü Yaptırma Çalışmaları
Gönderen: Kara_Kurt üzerinde 28 Eylül 2012, 23:46:27
Zaten bu itler meydanı dahada boş buldu mu malımıza canımıza kast etmeye çalışıcak. Türkçü veya değil herkes kendini korumak zorunda kalacak. Kafası çalışan herkes silahlanmalı.