TAYYİP VE EMİNE ERDOĞAN YAHUDİ Mİ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Şubat 2020, 14:44:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: TAYYİP VE EMİNE ERDOĞAN YAHUDİ Mİ?  (Okunma Sayısı 117639 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« : 04 Ağustos 2011, 11:17:24 »

ERDOĞAN AİLESİ YAHUDİ Mİ ?
BAŞBAKAN VE EŞİNİN SECERESİ ...
ERGUN POYRAZ' IN KİTABI '' MUSANIN ÇOCUKLARI '' 'dan ...

Sayın  Ergün Poyraz’ın son kitabı olan “Musa’nın Çocukları” ile RTE. ve eşi Emine (Gülbaran) Erdoğan’ı tanıyalım..

RTE ( Recep Tayyip Erdoğan) ‘nın künyesi:

Tayip Erdoğan’ın anne tarafı Rize ili Güneysu ( Potamya- Rumca) ilçesine, Gürcistan’ın başkenti Batum’dan gelmiştir. Hatırlarsınız bir zamanların meşhur ismi Ümraniye müftüsü Hasan Mezarcı’nın da ailesi Batum’dan gelmiştir. Erbakan’ın karşı çıkmasına rağmen, Erdoğan’nın büyük uğraşları sayesinde Hasan Mezarcı İstanbul’dan liste başına getirilerek millet vekili seçiliyor. Bu zat yaptığı tüm konuşmalarında Atatürk hakkında ağza alınmayacak iftiralarda bulunuyor ve Atamızın Türk olmadığını ilan eden söylemleri ile tanınıyor. Tayyip’ de bu iftiraların yapıldığı dönemlerde Mezarcı’ya adeta destek olmaktaydı. Yine aynı yıllarda Erdoğan’ın yakın arkadaşlarından Rize millet vekili Şevki Yılmaz’da (Hepinizin malumu- Türk’lüğü aşağılayan Tayyip’in en yakın destekcisi ) Türk’lüğü tahrik adına ağza alınmayacak laflar sarf edebiliyordu… Erdoğan’ın çocukları, akranları Türban kavgası verirken, Türbanla okuyamadıklarını bahane ederek (Bilal kız mı??). Amerika’larda okuyor, Hollywood yıldızlarıyla (Robert De Niro vb.) mum ışığında yemekler yiyorlardı….

Başbakan Tayip, memleketi Rize’ye gittiğinde hemşehrileri kendisini ‘Potamya’ya hoş geldin ,Potamya’nın gururusun’ pankartları ile karşılıyordu..Güneysu beldesinin Rumca ismi Potamya demekti.. Bu ahalinin bir kısmı sonradan Müslüman olmuş (!!)Rum’du..Hala neden Rumca ismi kullanıyorlar dersiniz???Tayyip bu pankartlardan şikayetçi olmadığına göre değerli dostlarım olayı acaba nasıl yorumlamak gerekir??

Başbakan olduğunda ilk ziyaretini Yunanistan’a yapan Erdoğan, Ramazan ayında olmamıza rağmen acaba neden oruç tutmamıştı dersiniz..? Simitis’le iki saati aşkın baş başa görüşme yapan Erdoğan İngilizce bilmediğine, Simitis’te Türkçe bilmediğine göre acaba hangi dilde görüştüler dersiniz(!!!!)? Uçakta seyahat ettiğinde alkollü içki servisinin yapılmasına izin veren yapısını da siz dostlarımın takdirlerine sunarım..

Eski Yunanca’da Tayip Erdoğan’ın nüfus kütüğünde yazılan Havuli, Fatuli, isimleri Fatma,Havva anlamına gelmektedir. Sona eklenen (Lİ) hecesi Gürcü’lerce kullanılmaktadır. Zira Ahmet ve Yunus ... Erdoğan’ın ana adı olan ve aynı zamanda Adem Peygamberin eşinin ismi de olan Havva’ya Havuli ... Hazreti Muhammet’in kızı olan Fatma’ya Fatuli, yakıştırılmasına tepki göstermiyordu!!! 2004 yılında Gürcistan’a yaptığı gezide Gürcistan Devlet Başkan’ının yanında “ Bende Gürcüyüm. Ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir” Diyebilmiştir.

Bundan da anlaşılıyor ki, Tayyip Erdoğan Türk kökenli olmamaktadır. Zaten Türklük şuuru da taşımıyordu. Zorunlu olmadıkça Türk sözünü kullanmıyordu. Türklüğü ve Türk milliyetçiliğini ayrımcılık olarak değerlendirdiğini her vesileyle belirtiyordu. Başbakan Erdoğan’ın sözcüsü Akif Beki, yazmış olduğu “Erdoğan’ın Harfleri” adlı kitabının 14. sayfasında Erdoğan’ın Musa peygamberin soyundan geldiği, Musa’nın İsrailoğlu olduğu vurgulamasını yapabiliyor ve Erdoğan ise buna da karşı çıkmayarak İsrail oğluna gelen peygamberle kendini özleştirip, bir de onun soyundan geldiğini açıklattırması, soyunda Yahudilik olduğunun en açık kanıtıdır. Kısacası Erdoğan’ın, anne tarafından Musa’nın yani Yahudiliğin soyundan geldiği anlaşılıyordu.

Gelelim Türk oluşuna:

CIA Ortadoğu ve Türkiye Masası Şefi, eski Ankara Büyük Elçi’si Mason, Yahudi Morton Abramowitz, RTE (R.Tayyip Erdoğan) ’yi daha İstanbul Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkan’ı iken keşfediyordu. Ve o günden bu yana, İstanbul Belediye Başkanı olmasıyla, AKP’yi kurmasıyla, Başbakan’lık koltuğuna oturmasıyla ilgili yapılan bütün planlamalar gerçekleşiyordu. Hatta Dünya Devinin desteğiyle Devlet Başkanlığı makamını ele geçirme planıyla da Türk insanı, parçalanmış, Emperyal güçlerce paylaşılmış, karanlık bir Türkiye’de yaşamaya mahkum ediliyordu. Nedenini siz ileriyi gören dostlarıma açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum… Ancak Türkiye’mizin yok edilmesi adına yapılan böylesine tehlikeli girişimlerde, adı öne sürülen ve desteklenen kahramanın (!!!!) Türklüğünü masaya yatırmak ve üzerinde iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum.

Gelelim tekrar anılanın Türk olup olmadığına...

Bakın Erdoğan bir konuşmasında ne diyor: “Türkiye’de otuzu aşkın etnik gurup var. Biz bu etnik guruplardan bir mozaik oluşturacağız.”

“Sen ne mutlu Türküm diyene dersen Öbürü de ne diyecek Ne mutlu Kürdüm diyene diyecektir”. İşte bu tarz tehlikeli ifadeler, gizli güçlerin iştahını kabartmış ve emellerine ulaşacakları gizli plan için lider belirlemede, pek sıkıntı çekmemişlerdir... Erdoğan, Musevi örgütlerin temsilcileri ile sık sık bir araya geliyor ve bakın neleri dile getiriyor. “Devlet işlerinde Liberal Laik olduğunu, Devlet işleri ile devletler arası ilişkilerde ancak Laik’lik temeli üzerinden bir araya gelinebileceğini, İslamcı oldukları şeklindeki söylemlerin doğru olmadığını” ifade ediyordu…Söylemlerine devamla:“Şu anda Türk İsrail ilişkilerini yeterli bulmuyorum, Biz bu ilişkilerin çok daha ileri gitmesini istiyoruz. Bizim iktidarımızda bu ilişkilerin daha ileri gittiğini göreceksiniz.”

Diyor ve ekliyordu:

“Biz Yahudi’lerden çok şey öğrendik, beni İstanbul’daki dostlarınızdan sorabilirsiniz”. Yine bir ifadesinde:

“Biz Türkiye’yi önemsiyoruz ve Türkiyeliler olarak buna mecburuz… Günümüz Türkiyelileri… Biz Türkiyelilere diyoruz ki”. Dikkat ediniz söylemlerinde “Türk yok Türkiyeli var”… Başka bir açıklama yapmaya gerek olmadığı kanısındayım.

******************************​******************** *

Birde kısaca Emine Gülbaran Erdoğan’a bakalım.

Dedesinin adı Üzeyir, nenesinin adı ise Nili’dir. İsterseniz bu ailede verilen isimleri kısaca değerlendirelim.

“NİLİ”: Bu isim, genel olarak İsrail’de içimizdeki hainleri kullanan Yahudi İstihbarat Örgütüne verilen addır. Emine’nin dedesi olan Hamdi Ali’nin annesinin adı Nili idi.

Çanakkale savaşları döneminde NİLİ, Osmanlı Ordusu’nun içinden bilgi toplama güçlüğü çeken İngiliz- Yahudi ittifakının kurduğu ve içlerinde fahişe kadınların görev aldığı bir istihbarat örgütüydü. NİLİ, Sarah Aaronson adında bir genç Yahudi kadın casus tarafından işletiliyordu ve bazı kaynaklara göre örgütün 400 adet fahişesi vardı. Bunlar Osmanlı Ordusu’nda görevli bazı karaktersiz askerleri ve bazı direnişçi Arap milislerini baştan çıkararak, bunlardan bilgi sızdırıyorlardı.

Nili’nin anne adı Narsa, baba adı ise İsmail’di.Emine hanımın erkek kardeşi olan Eyüp Gülbaran’ın çocuklarının adı ise Şuayb (İsrail oğullarının peygamberi.) ve Şeyma’dır. Diğer kardeşi Hüseyin Gülbaran’ın oğlunun adı ise LUT’dur. ( İbrani peygamber) … Genelde Narsa ismi Mezopotamya’da yaşamış olan Süryaniler(Hıristiyan) tarafından kullanılan bir isimdi.

Erdoğan, eşinin israrla Arap olduğunu söylemesine karşı , özet haline getirmeye gayret ettiğim bu kitap, maalesef tespit edilen ana ilkelerle Emine hanımın kökeninin Yahudi olduğunu tescil ediyor..

Tayip ve Gül ABD. vatandaşı mı??

Yabanci uyruklu bir kimse A.B.D. vatandasi oldugu zaman, vatandaslilik haklarinin tümüne sahip olur: Oy verme hakki, siyasete atilma hakki, uzay bilimleriyle ilgili iselerde görev hakki, savunma ve federal hükümette görev hakki bunlarin arasindadir. Bununla beraber A.B.D.'den uzun süreyle ayrilma ve esler. Çocuklar ve birinci derecede akrabalara Daimi ikamet basvuru haklari da mevcutur. En önemlisi. A.B.D. vatandasligindan ayrilmak hemen hemen imkansizdir.

A.B.D. vatandasliginin gerektirdigi özellikler:

Adayin, Amerikan tarihi ve hükümeti hakkinda istenilen bilgilere sahip olmasi ve ingilizce okuyup yazmasi ve konusmasbilmesi gerekmektedir. (Standart testi geçmesi yeterli sayilmaktadir.) Fakat ingilizce sarti sakatlik ya da yaslilik gibi özel durumlarda esneklik saglanabilir.

Adayin temiz ve iyi bir geçmise sahip olmasi gerekiyor. INS, kanun suçlari , kanun disi yesilkart edinmeleri ve isteyerek aile fertlerinin bakiminda basansizlik faktörlerini göz önünde bulundurur.

Adayin, A:B.D'ye sadakat yemini ve diğer ülkenin bagliligindan ayrilma yemini etmesi gerekmektedir

Genel olarak A.B.D.’in vatandaş olarak alacağı kişilerde aradığı şartlardan dikkati çekenler yukarıda belirtilmiştir..

Gelin şimdi Gül, Recep Tayyip Erdoğan ve ABD. vatandaşlık meselesine:

10 Mayıs 2000 tarihli, Elazığ’da yayınlanan ve Erbakan’a yakınlığı ile bilinen El- Aziz Gazete’sinden Vahit Şekerci; “Gül Amerikan vatandaşı olduğunu neden gizliyor” başlığı altında ABDullah Gül’ünde, Tayip Erdoğan’ın da ABD. vatandaşı olduğunu yazıyordu...

“1997’nin başlarında önce Tayip Erdoğan Amerikan rüyasını gerçekleştirdi ve ABD. vatandaşlığına geçti. Erdoğan’ı daha sonra Abdullah Gül izledi ve böylece Gül için ABD. serüveni başlamış oldu”….

08.07.2005 tarihinde Başbakanlık basın merkezinin verdiği bilgilerden öğrendiğimize göre,Erdoğan ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığına geçmelerini istiyordu… Konuyla ilgili haber şu şekildeydi:

Başbakan RTE. ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığını almalarını ve Amerikan siyasi hayatına daha çok katılmalarını isteyerek, “Bu doğrultudaki gelişmeler burada yaşayan vatandaşlarımızın haklarının korunmasına yardımcı olacak, ayrıca iki ülke ilişkilerine de katkıda bulunacaktır.”dedi Amerikan vatandaşlığı meselesi de yukarıda arz edildiği şekilde belirlenmektedir..

Zor günlerden geçen Türkiye’mizde Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını ve Türk aydınlanmasını asıl sekteye uğratanların sivil politikacılar olduğu ortaya çıkmaktadır.. Sık sık dile getirilen askeri müdahaleler sivil politikacıların yarattığı elverişli ortamlarda meydana getirilip bir şekilde Yıpratılmış bir Türk Silahlı Kuvvetleri yaratılarak , ülkemizin bölünüp parçalanması ve Emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürülmesi hedeflenmektedir..

Bu bilgilerden  sonra, Atatürk’ün ne kadar ileriyi gören ve Dünya’nın yakından takip ederek dersler alması gereken , büyük bir devlet adamı olduğunu bir kez daha anlıyorum.Ne diyor büyük Başbuğumuz;

“Asıl düşman memleketin üstünü örten orta çağ karanlığıdır.Aklımızın süngüleri ile yurdumuzun üstünden kaldırılacaktır.Ben size hiçbir ayet, hiçbir dogma fikir değil, aklı ve bilimi miras bırakıyorum. Değişik bir Dünya’da değişmeyecek fikirler ileri sürmek, gelişmeye ve bilime karşı çıkmaktır”
(ALINTI)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
TUĞRAM
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 33« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2011, 12:02:26 »

Evet Erdoğan için Kırım yahudisi  deniyor fakat bunun bir karalama olduğunu düşündüm. Erdoğan ve Gül ilişkisini gazeteler o dönem Harun ve Musa ilişkisi olarak yazmıştı. Enterasan ne Erdoğan nede Gül karşı çıkmamıştı, fakat bizler bunu Tüm peygamberler Allah'ın elçisidir diye düşünüp sorgulamadık. Yazıyı okuduğumda gerçekten bu benzetme tuhafıma gitti.

 Türkiye geleceği için bunun iftira olmuş olmasını çok arzu ederim.26/14), "Bana ailemden bir vezir ver. Biraderim Harun'u. Onunla arkamı kuvvetlendir. Onu işimde ortak kıl. Ta ki seni çok çok tesbih edelim ve seni çok çok zikredelim. şüphesiz sen bizi hakkıyla görensin" (Tâhâ, 20/29-35) dedi.

Musa Peygamber "Rabbim, beni yalanlamalarından korkuyorum" (es-suarâ, 26/ 12), "Kalbim sıkılır, dilim açılmaz olur. Onun için Harun'a da Peygamberlik ver" (es-şuarâ, 26/l3),

"Bir de onların aleyhimde de bir kısas davaları var, bu sebeple beni öldürmelerinden korkarım" (es-şuarâ, 26/14), "Bana ailemden bir vezir ver. Biraderim Harun'u. Onunla arkamı kuvvetlendir. Onu işimde ortak kıl. Ta ki seni çok çok tesbih edelim ve seni çok çok zikredelim. şüphesiz sen bizi hakkıyla görensin" (Tâhâ, 20/29-35) dedi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler, devlet yıkmakta ve devlet kurmakta birinci sınıf üstatlardır. HAMMER

Türkler müdafaaya başkalarının vaz geçtikleri noktadan başlarlar. MOLTKE

Türk Milleti'nin aşırı sabırlı olduğunu, fakat ayranı kabardığı zaman, Kağan arslan gibi önünde durulmadığını bütün tarih ve dünya bilir. NİH
TUĞRAM
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 33« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2011, 12:09:36 »

Evet Erdoğan için Kırım yahudisi  deniyor fakat bunun bir karalama olduğunu düşündüm. Erdoğan ve Gül ilişkisini gazeteler o dönem Harun ve Musa ilişkisi olarak yazmıştı. Enterasan ne Erdoğan nede Gül karşı çıkmamıştı, fakat bizler bunu Tüm peygamberler Allah'ın elçisidir diye düşünüp sorgulamadık. Yazıyı okuduğumda gerçekten bu benzetme tuhafıma gitti.

 Türkiye geleceği için bunun iftira olmuş olmasını çok arzu ederim.26/14), "Bana ailemden bir vezir ver. Biraderim Harun'u. Onunla arkamı kuvvetlendir. Onu işimde ortak kıl. Ta ki seni çok çok tesbih edelim ve seni çok çok zikredelim. şüphesiz sen bizi hakkıyla görensin" (Tâhâ, 20/29-35) dedi.

Musa Peygamber "Rabbim, beni yalanlamalarından korkuyorum" (es-suarâ, 26/ 12), "Kalbim sıkılır, dilim açılmaz olur. Onun için Harun'a da Peygamberlik ver" (es-şuarâ, 26/l3),

"Bir de onların aleyhimde de bir kısas davaları var, bu sebeple beni öldürmelerinden korkarım" (es-şuarâ, 26/14), "Bana ailemden bir vezir ver. Biraderim Harun'u. Onunla arkamı kuvvetlendir. Onu işimde ortak kıl. Ta ki seni çok çok tesbih edelim ve seni çok çok zikredelim. şüphesiz sen bizi hakkıyla görensin" (Tâhâ, 20/29-35) dedi.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler, devlet yıkmakta ve devlet kurmakta birinci sınıf üstatlardır. HAMMER

Türkler müdafaaya başkalarının vaz geçtikleri noktadan başlarlar. MOLTKE

Türk Milleti'nin aşırı sabırlı olduğunu, fakat ayranı kabardığı zaman, Kağan arslan gibi önünde durulmadığını bütün tarih ve dünya bilir. NİH
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2011, 12:56:13 »

Zannetmiyorum. Çufut ırkının özelliklerini göremiyorum ikisinde de. Emine Erdoğan'ın bir arap olduğunu, ve Tayyip efendinin bir gürcü olduğunu biliyoruz.
Çufut olsalar da ne değişir, bilemiyorum. İkisi de Türk olmayan, soysuzlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Bozca
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 122


Çün biz var idik,çün biz varız !


« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2011, 16:47:14 »
ortak nokta ordaki adamın mason ahitin çocukları adlı klübün başkanı olması.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
OnbaşıPars
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 172


TANRI TÜRK'E YAR OLSUN TURAN ELLER VAR OLSUN


« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2011, 17:07:47 »

Arabmi yahudimi gürcümü farketmez Türk olmadigi kesin adamin , Türk olmadigi icinde dogal olarak p.. oluyor zaten .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kuman Süvarisi
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 14« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2011, 23:59:37 »

Bence de böyle zorlama komplolara gerek yok.
Kendisinin gürcü,  karısının da arap  olduğunu söylemiştir. Türk değildir, önemli olan da o. Yahudi olsa ne değişecek ?

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2011, 00:11:11 »

Bencede Türk olmadıktan sonra yahudi olsa ne olur, olmasa ne olur? Ancak Yahudi kurluşundan ödül alan tek yahudi olmayan bir başbakan Tayyip olunca insan düşünüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2011, 00:15:15 »

Benim içinde önemli değil ama dünyada kaçtane gürcü var ki bütün kapılar böyle kolayca açılabilsin yada açsınlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2011, 00:18:02 »

Altemur Kandaşım, bütün kapılar açılıyor diye düşünme. Tayyip ve ekibi, küresel güçlerin satın aldığı bir köledir ve aldığı emirleri yerine getirmektedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.055 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.