KİM KİMDİR, HAİN Mİ, VATANSEVER Mİ?

<< < (21/93) > >>

ATTİLABİLGEHAN:
Kimi diyor mafya kimi diyor Kabadayı acaba hangisi ?.. Yanında bulunmadım iftira etmeyim sadece sağdan soldan basından biliyorum kendisini. Ama şunu söyleyim 3 Mayıs günlerini boy boy ilanlarla insanlara hatırlatan biridir kendisi. Onun ilanları çevremdede reklam anlamında etki yaratıyordu. Türkçülüğü bir tarafa ben onun ve onun gibi birkaç kişinin yok edilmesinden mutsuzum. neden derseniz ? meydanı tamamen hırbo mafyalarına kaldı. Gözlem yapınca bunu görürsünüz. Ankara da Ümit Ölmez in vurulmasında da birşeyler var !..

TuranSavaşçısı:
Mafya olduğu doğru ama kürt düşmanı diye de duydum doğru mu acaba?

Yürekli-kam:
Sedat PEKERİ ben bundan 10 yıl kadar öncesi idi,Türkiyede ne kadar kalbur üstü sanatçı geçinen kan emiciler varsa onları toplayarak bir geçe Türkçülük gecesi yaptığında tanıdım.Daha öncesinde hiç tanımazdım :).Yüzlerce sanatçı arasında size üç tanesini söyleyim gerisini siz tahmin edersiniz artık,

1)Bülent Ersoy
2)ibrahim tatlıses
3)Sibel Can

Şimdi sıkı durun bu sanatçıların tümüne Çırpınırdı Karadeniz marşı eşliğinde çekiçle Örs üzerinde demir döğdürdü,ben bunu gözlerimle gördüm.

Türkçümü,Türk soylumu artık siz karar verin.

Birde bu konunun yeri burası değil,yerine taşıyorum.

TuranSavaşçısı:
Helal olsun adama "çekiçle örs üzerinde demir döğdürmek" ha?

tunga:
Alıntı sahibi: Yürekli-kam üzerinde 14 Haziran 2009, 21:42:22

Levent kırca bence tam bir sanatçı,babası iktidar olsa bırakın babasını kendi iktidar olsa bile muhalefet yapar.
gelenek olduğu gibi bütün sanatçı geçinenler gibi oda sol görüşlüdür,çaktırmaz ama öyledir.Komedyenlerin Türkiyedeki neslinin en önde giden bir iki kişi arasındadır.Parodilerini hep fakir ve fukaradan yana kullanır ama kendisi fakir değildir.Orduludur ama laz değildir,belki gürcü olabilir.

ben orduyu ve tokadı  Türkmen diye biliyorum.Hemde katışıksız Türkmen.

Levent Kırca nında Türkmen olduğunu düşünüyorum.Yaptığı programlarda akp nin foyalarını hiç çekinmeden ortaya dökmesinden belli.araştırma yapmaya gerek bile görmem açıkçası.

ha bide Kadir İnanırda orduluydu yanlış bilmiyorsam.


Mustafa Balbayda yakından takip ettiğim ve sevdiğim  bir gazeteciydi.doğru ve yerinde eleştiriler yapıyordu.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa