KİM KİMDİR,
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Aralık 2018, 17:46:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 39
  Yazdır  
Gönderen Konu: KİM KİMDİR,  (Okunma Sayısı 293157 defa)
0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2009, 21:42:22 »

Levent kırca bence tam bir sanatçı,babası iktidar olsa bırakın babasını kendi iktidar olsa bile muhalefet yapar.
gelenek olduğu gibi bütün sanatçı geçinenler gibi oda sol görüşlüdür,çaktırmaz ama öyledir.Komedyenlerin Türkiyedeki neslinin en önde giden bir iki kişi arasındadır.Parodilerini hep fakir ve fukaradan yana kullanır ama kendisi fakir değildir.Orduludur ama laz değildir,belki gürcü olabilir.Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2009, 20:53:16 »

 


MUSTAFA ÖZBEK

Yörük ve Türkmen derneklerinin bir araya gelerek oluşturdukları Türk Boyları Konfederasyonu’nun Başkanı,TÜRKÇÜ.“Vatan, millet, devlet, bayrak ve Atatürk” diyen bütün kişi, kurum ve kuruluşları biraraya getirerek “Türkiye’m Topluluğu” adında bir sivil toplum örgütü oluşturdu.

MUSTAFA ÖZBEK'in şu sözleri çok manidardır; Biz 'Ergenekon yurdun adı, Börtiçine kurdun adı' şiirleriyle büyüdük. Yağmur yağar şişe şişe, bir gün bize bir gün size... Onlar bizimle başedemezler. Bizler sıkı insanlarız. Ne için sıkı? Devletimiz için,milletimiz için  sıkı. Bu iş böyle, bizimle fazla uğraşmasınlar.

Özbek Türk oğlu Türktür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.306« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2009, 02:02:08 »  Bim marketlerinin eski sahibi olan islamcı-kürtçü Cüneyt Zapsu denen sinsi kürdü tanımayan arkadaşlar için kısaca tanıtmakta yarar var.

   Cüneyt Zapsu'nun dedesi Abdürrahim Zapsu'dur. Abdürrahim Zapsu, Şeyh Sait İsyanı’nın, Şeyh Sait'ten sonra gelen baş çapulcusudur. Bunun yanında Cüneyt Zapsu'nun dedesi Abdürrahim Zapsu, kürt teali cemiyeti'nin kurucu üyesi ve kürt Talebe Ümit Cemiyeti’nin kurucusu olan, "Şeyh Sait'in öcünü alıyorum ve aldım. Şeyh Sait ve taraftarları gerçek şehittirler." ve "kürdistanda kürtten başka hiçbir millet yoktur" diyen bir köpektir. Abdürrahim Zapsu’nun en yakın dostları arasında, Saidi kürdi ve Necip Fazıl denen ümmetçi-kürt dostu hain de vardır.

   Ayrıca "kürt salak mı ki bölünmek istesin? Türk Batı’daki en iyi yerleri alacak, kürde ise Güneydoğu'daki bereketsiz topraklar kalacak. Yok öyle yağma. İstanbul da bizim, Ankara da, İzmir de. Günü geldiğinde hepsini alacağız." dediği için itlaf edilen Musa Anter adlı kürtçü köpek de bu Cüneyt Zapsu adlı gizli kürtçünün eniştesidir (halasının kocası).

   İşte, Türk düşmanı Tayyip ve Akp denen Türklüğe ve Türkiye’ye zarar vermek için Abd tarafından kurdurulmuş partinin perde gerisindeki yöneticilerinden birisi bu Cüney Zapsu dur.

   Biz Türkçülere düşen görev, Cüneyt Zapsu gibi kürt işadamlarının asıl niyetlerini ve gerçek yüzlerini bilinçsiz insanımıza göstermektir. Çünkü bu tip sinsi hainler, Türk’ten kazandıkları paralarla zengin olmakta ve bu zenginliklerini Türklüğe ve Türkiye’ye zarar vermek amacıyla kullanmaktadırlar.

   Ayrıca;Alman vatandaşı olduğu için milletvekilli adayı olmadığı belirtilen Cüneyt ZAPSU AKP’nin kurucu üyesidir.

   “Türkiye yalnızca Türklerin değildir, Bu düzenin koruyucusu olmamız mümkün değil… ”
   “Ata’ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok…”
   “Bu hukuku hazırlayanlar bu düzenin kaldırılmasının maşası olacak…” diyen Tayyip’in danışmanıdır.
   Cüneyt ZAPSU’ nun halası PKK’nın ve Apo’nun akıl hocası Musa ANTER’in karısıdır.
  
  

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
SeLy
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 19 Haziran 2009, 02:53:47 »

Bu bilgiye daha önceleri ulaşmıştım. Yine tazelediğin için hafızalarımızı var ol Bozkurt57.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
orkunalp
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 380« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2009, 03:14:05 »

YAYINLANMASI İYİ OLMUŞ BİLMEYEN KANDAŞ ÖGRENSİN BU PİÇ SOYU ŞEREFSİZLERİN NE KADAR ALÇAK VE HAİN OLDUKLARINI  KENE GİBİ YAPIŞMIŞ BU MEMLEKETİN KANINI EMİYORLAR BİRYANDANDA ALTINI OYUYORLAR .YAZIYI YAYINLAYAN KANDAŞIN ELİNE SAGLIK TEBRİK EDERİM
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!
IŞBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2009, 13:45:41 »Bir piç,bir şerefsiz,soysuz sopsuz Orhan Pamuk denen onun bunun çocuğu,Türk düşmanı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
orkunalp
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 380« Yanıtla #16 : 24 Haziran 2009, 14:20:27 »

Orhan pamuk soysuz kanı kırık piç biridir bunun neticesinde amansız bir Türk düşmanıdır o yüzden kim orhan pamukun yanında ise dikkat edilmeli oda bir Türk düşmanıdır .Zaten bu tip adamlar hemen yabancı güçler tarafından keşfedilir vasıfsızda olsa toplum mühendisleri tarafından önce halkın gözüne sokulur kahraman ilan edilir sonrada söylemeye korktukları ne varsa bu piçlere söletirler oda marifet kendinde sanar hep
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!
Afşar
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2009, 08:07:02 »

Birand şerefsizinin ermeni asıllı olduğu okumuştum uzun zaman önce, ama nerede okuduğumu anımsayamadım bir türlü:S
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kanını taşıyandan başkasına inanma.

M.Kemal ATATÜRK
Motun_TR
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #18 : 26 Haziran 2009, 13:56:23 »

Levent kırca bence tam bir sanatçı,babası iktidar olsa bırakın babasını kendi iktidar olsa bile muhalefet yapar.
gelenek olduğu gibi bütün sanatçı geçinenler gibi oda sol görüşlüdür,çaktırmaz ama öyledir.Komedyenlerin Türkiyedeki neslinin en önde giden bir iki kişi arasındadır.Parodilerini hep fakir ve fukaradan yana kullanır ama kendisi fakir değildir.Orduludur ama laz değildir,belki gürcü olabilir.

Değerli andam çaktırmaz demeşsin sol görüşlü olduğunu kendi rengini belli etti. Bu seçimlerde DSP den Üsküdar Belediye Başkan adayı olmuştu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

alparslan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 3


Türk Irkçısı


« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2009, 22:08:53 »Aydın Doğan

Araştırdım ırkı ile ilgili bir bozukluk bulamadım,hiç sevmiyorum bu adamı bulmayıda umuyordum ama peçenek çıktı karşıma.

Popüler bir rivayete göre Kelkit sözcüğü 7. yüzyılda yöreyi ele geçiren Peçenek'lerin önderi Kelki Bey’in isminden kaynaklanmaktadır. Diğer yandan 19. yüzyılda Anadolu coğrafyasını gezip inceleyen batılı gezginler, Kelkit isminin Ermenice´den Türkçe´ye geçtiğini belirtirler. Fakat bu görüş, o yıllarda bölgede Ermeni nüfusunun yer almamasından dolayı, itibar edilen bir görüş olmamıştır.

kelkitli olması nedeniyle sağlam birisine benziyor.1940 yılından önceside bilinmiyor babasıda ağa imiş.Benim sizlere sorumda şu Fatih ALTAYLI vanlıdır,kürt değildir ama ermeni olabilirmi ben araştırdım bişey bulamadım.Bunların yaptıklarını ermeniler bile yapamaz bu millete onun için şüpheleniyorum soyundan.


Belirttiklerinin yanı sıra kendini kapitalist güçlere satmaktan hiç rahatsızlık duymayan,Türk medyasını uşaklığını yaptığı güçlerin isteklerine göre yönlendirme gücüne sahip her ne kadar RTE yüzünden ABD ile karşı karşıya gelmiş olsada ABD'nin vazgeçemediği yaramaz çocuğudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hajra Turan!
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 39
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.057 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.