Kimileri hâlâ Sovyet!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2020, 14:43:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kimileri hâlâ Sovyet!  (Okunma Sayısı 3929 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türkçü_M
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 24


« : 30 Haziran 2012, 01:18:26 »

İyi geceler kandaşlarım,

Bu sorumdan sonra belki otağdan uzaklaştırılım belki kimi arkadaşın fikirlerine ses olurum bilemiyorum..

Kırgızistan Cumhurbaşkanı Türkiye'ye geldi bir konuşma yaptı Ulu Türk Kağanlığı v.s
Hemen ardından adamın adına facebook'ta sayfalar kurulmuş her sayfaya sözleri yayınmaya başlamış.
Bir sayfada Türkçü bir arkadaşın yorumunu okudum "İnanmayın bu adama Kırgızistanda Rusya yanlısı Türkiye'de Turancı kesiliyor" yazmıştı.
Haklıydıda..

Referandumlara gidilsin sorulsun Kırgızistan,Kazakistan ve Özbekistan'a Türk Birliği kurulmasını istermiydi Türkçü kitle dışındaki halk?
Azerbaycan kardeş ülkemiz bize hâlâ vize uyguluyor,birkaç problemden dolayı kışın ortasında doğal gaz fiyatını yükseltti, Türkmenistan KKTC'yi korsan olduğu için uluslararası toplantısına kabul etmedi?

Bu ülkelerlemi Türk Birliği kurulacak?  Azerbaycan kardeşimiz tamam ya diğerleri? Kimi Türk Devleti hâlâ Sovyet Hâkimiyetinden çıkamamış özellikle Kazakistan!

Bizler Türkiye Türkleriyiz önceliğimiz ülkemizi daha iyi yerlere getirmek olsun Kırgızistandaki düğün resimleri değil  Göz Kırp

Esen kalın  KURT
 


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kamiçe
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 61


« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012, 01:47:21 »

Kırgızlar, özbeklerle çatışma halindeyken Turan birliğinden en son konuşacak insanlar. Genelleme yapmam yanlış olsa da gerçek manada olan şey bu..  Birilerinin kışkırtmasıyla bu olayların cereyan ettiğini idda etseler de akacak kanın damarda durmaması kadar gerçek olan bir şey var; kışkırtılmaya ortam hazırlamaları demek ki soysuzluk sınır tanımıyor, ne kadar Türk olursak olalım kendi bilincinden kopmuş Türkler her zaman asimile olup, yok olmaya mahkumlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Algu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 62« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2012, 03:33:55 »

Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar.Bu şekilde yazıp çizerek yanlış genelleme yapıyorsunuz.Aslında kendi içinizde de tam olarak karşı çıktığımız boyculuğa yenik düşünüyorsunuz.Bizim ocakta k.rd gardaşlarımızda var diyen hödükten ne farkımız olarak böyle konuşursak?Ben o coğrafyada yıllarca yaşadım,gerizekalılarla da ne kadar karşılaştıksa da geçmişini ecdadını bilen binlerce insan var orda.Şu an Türk devletleri arasında en güçlü en ayakta duran biz olabiliriz fakat bu kardeşlerimizi eleştirmek,onların üstüne çıkmak hakkını bize asla vermez.Yüzyıllardır o insanları unutup,rus eniğinin eline bırakmış olanlar biziz.Fettoş okul açıp iki kelime Türkçe öğretmese bizim adımız bile geçmeyecek ki düşünün ne hallere düşmüşüz.Türk Ocakları'nı bile din afyoncularına terkettik.Milliyetçi diye geçinen bir partinin başında pedofili bir godoman dolaşıyor.Kısacası kendi içimizde örgütlenmemizi tamamlamadan adamakıllı kimseyi eleştirmeye hakkımız yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Göktürk Savaşçısı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2012, 04:24:06 »

Bu konuda Algu kandaş çok haklı.Biz yüz yıllardır bu kandaşlarımıza yüzümüzü hiç dönmedik,rus'a çin'e karşı çarpışırlarken hep yalnız kaldılar.Ki bu durum da hala böyle memleketimizde kandaşlarımız Kutlu Uygur diyarında savaş verirken bile bizim yöneticilerimizin derdi hala suriye,filistin,ümmet,arap,kürt vs.300 milyon kandaşımız her gün büyük ümitlerle bizi beklerken biz hala bize ihanetin en büyüklerini yapmış soysuzların dertleriyle meşgulüz.Biz doğudaki k.rtlerin her türlü masrafını karşılarken filistin e gemiler yolarken,hainlere mecliste devlet maaşı verirken inanın bu kandaşlarımız da bizim hakkımızda aynı şeyleri düşünüyordur.Türkistan'daki kandaşlarımıza ruslaşmış diyorsunuz fakat bizim ülkemiz de pek farklı değil çoğu yer adeta arabistan ı andırıyor.Hatta ülkenin resmi dili arapça olsun diyecek kadar ileri gidenler bile var.Bence bir eleştiri yöneltmeden önce dönüp kendi memleketimizi sorgulayalım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kamiçe
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 61


« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2012, 04:31:49 »

Yanlış düşünceye dayalı bir konu mevzubahis değil, mevcut olanlar üzerinden değerlendirme yapıldığında çıkan sonuç bu. Evet olmaması gereken şeyler cereyan etse de kendini bilen, vakur ve karakter sahibi Türkler, değerlerine yönelik hangi taraftan saldırı olsa da buna akılcı bir yöntemle cevap verecektir. Şayet veremiyor ve bu oyunun içine dahil oluyorsa, ya kişisel menfaatlerine  ya da bilinçsiz ve cahilce düşüncesine kurban oluyor demektir. Türkiye'de  bile sayıları azımsanmayacak kadar çok olan bu güruh neden diğer Türk ülkelerinde olmasın ki? Bakın ortam, zaman, koşullar, hangi açıdan bakarsanız bakın, bizler bir avuç insanız ve tüm olumsuzluklara rağmen hangi forum yahut dernek olursa olsun, gidişatın farkında olup bir şeyler yapabiliyorken yüzdeliğe vurduğun zaman bu ülkenin geriye kalan nüfusu bize düşman.. Ayrışma yanlısı asla değiliz, temsilde hata yaptığımızı da sanmıyoruz. zaten bilinen ve bizimde üzüntü duyduğumuz bir konuda gerçek olanları yansıtıp, bu hususta yapılması gerekenleri düşünecek olanlara biraz olsun bakış açısı kazandırıyoruz. Buraya yazılan her yorum, yazı bir yerlerde bin kişinin olmasa da bir kişinin dikkatini çeker ve  bizim yapamadığımız eksik kalan şeyleri yapacak adımı atar. Yoksa at gözlüğüyle bakıp 60'lı yılların çiçek çocukları gibi dünya güzel, Türkler asla asla hata yapmaz, nidaları atmıyoruz. gerçekçi olmak gerek. Hata varsa bilinmeli, düzeltilmeli. Bu siteyi okuyan, takip eden herkes  eğer kendi milletine, kanına karşı sorumluluğu biliyorsa bu talihsiz  durumdan pay alır ve gereken sağduyu ile üstüne düşen vazifeyi yapar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Diriliş
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 41


Bozkurtlar Diriliyor!


« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2012, 13:42:00 »

Yazının bazı yönlerine katılmasam da KKTC durumu tartışılması gerekiyor.Şu an Türk Devletlerinin KKTC yi tanımaması için hiçbir neden yok,Azerbaycan dışında.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YorukTurkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 7« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2012, 15:52:34 »

Şöyle bir baktım da kandaşlar,politikacılar ile Türkiye Cumhuriyeti dışındaki kandaşlarımızı bir tutuyorsunuz.
Sorayım size,AKP dene illet,bizim partimiz mi?

Peki,bizim için geçerli olan bu sorun,diğer kandaş ülkelerimizde yok mu?
Cevap ortada,diğer kandaşlarımızda da böyle illetler var ki,durumumuz bu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tarihte Eski Roma,hoş bir hayaldir.
Kurulacak Yeni Roma,boş bir hayaldir.

-Hüseyin Nihal ATSIZ
Kamiçe
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 61


« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2012, 20:10:43 »

 Çoğunluğun seçtiği bir parti elbette bütün bir milleti temsil edemez. Arada ayrışmazlıklar var. Buna rağmen çoğunluğun sesi demokrasiyi belirlemese de işleyişin temel yapı taşını tahsis edebilir. Ve bir milletin bakış açısının hangi yönde olduğunu da belirleyebilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.