Kürtler iki saatte On binleri toplarken, Türkler neden yerinden kımıldamıyor
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 16:38:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kürtler iki saatte On binleri toplarken, Türkler neden yerinden kımıldamıyor  (Okunma Sayısı 17269 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« : 19 Nisan 2011, 19:39:48 »

kürt piçleri bir olay olduğunda veya kendi çıkarları doğrultusunda bir karar alındığında ( YSK KARARI GİBİ) anında on binleri bir araya getirilirken bizim Türk soylular neden k.çlarını kaldırıpta bir aktiflik göstermiyorlar.

Türk Bayrağı yakılır tık yok, Türk katledilir Tık yok, en ufak bir toplantı yapalım deriz bin dereden su getirirler, ama iş klavye başından yazmaya geldiğinde bin kürdü önlerine katarlar, alemi fethederler, hasstirin lan, Tanrı uyuşuk Türkleri yok etsin, Türklük ayaklar altında sürünürken elini taşın altına sokmaktan aciz Türk kahrolsun.

Bu böyle Gitmez!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bahadir HUN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2011, 19:50:29 »

Laf olsun diye söylemiş olmayayım ancak; Bir yağmur çeşidi vardır ki Bangır Bangır inletir 10 dakika yağar Güneş açar, bir yağmur çeşidi vardır ki ses etmez, birgün Bir yıldırım patlatır ne oluyor diyene kadar Ayamama deresi gibi sular seller taşar. 1 saate kenti götürür. Türk'ün tepkisi de 2nci örnek gibidir. Durur susar ama sonunda patladığında bendini çiğner taşı toprağa katar ezer geçer. Tez olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2011, 19:57:41 »

Bırak kandaşım Tusunami olsalar kaç yazar, Türk ilinde arabanla yolda giderken araban da Türk bayrağı var diye yakılıyorsa, Tsunami olsan kaç yazar, Türk ilinde iş yerine Türk bayrağı astığın için yakılıyorsa Tsunami olsan kaç yazar, sen belediyenin otobüsüne binmişsin  çocuğun yanında birileri tarafından o otobüs içinde siz varken yakılıyorda buna oralardaki bu tusunaminin aktörleri ses edemiyorlarsa ALLAH OLSALAR KAÇ YAZAR!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bahadir HUN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2011, 20:03:34 »

allah olsa zaten anca onun bunun uçkur keyfini yazardı da Tanrı birgün topunun canına kızıl tamu yazacaktır bu insan-maymun ara geçiş formlarının.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2011, 20:07:22 »

Bunların iki saatte binlerce kişi toplamaları, bunun altında başka bir iş olduğu kanısını güçlendiriyor gibi....Bence bu fırtına öncesi sessizliğe eşdeğer. Ülkemizin ikinci bir Libya olmayacağına garanti nedir? Libya'daki ayaklanmaların NATO ve Amerika kaynaklı olduğu kesin gibi. Nitekim ülkemizde böyle bir ayaklanmanın AKP'nin yardımıyla gerçekleşmeyeceği ne malum?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2011, 20:09:09 »

Velakin mi deniyordu ona, Kafayı yemek üzereyim!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2011, 20:14:52 »

Karındaşlar. Bence bu çok önceden kararlaştırılmış birşey idi.
Nitekim kürt kansızlarına bu önceden haber verildi, ve hazır olun dendi. Nitekim aynı gün, sokakları doldurdular.
Alıntı
Alıntı Ekle
Millet arapçı olmuş IŞBARA. Bu gün sanalda komik videolar izleyelim dedik, izlerken sıra arap videolarına geldi. Bilirsiniz arapların mallığını sergileyen bir çok video var.
Videolar bitti, biz gülmekten kırıldık. O anda ''ulan araptan adam mı olur şu tiplere bak'' deyiverdim yüksek sesle. Vay ben mi demişim, türbanlı kızlar car car bağırmaya, anırmaya başladılar vay efendim Türkler adam olmuşta ne olmuş, ötekiler başladı arapların bize zararı yokmuş, onlar hep ''kandırılmış'', neden sürekli osmanlının Türkleri ezdiğinden söz ediyor muşum, o anı beklemişler sanki çemkirmek için.
O anda arapların Türklere yaptığı katliamlardan söz ettim, gene para etmedi. Olur böyle şeyler gibilerinden zırvaladılar.
En sonunda ''arapların en akıllısı Muhammed çıkmış, ondan sonra da başkası gelmemiş'' dedim.
Haydaa!, başladılar bu kez ''Hazreti Hamza ne olacak?'', ''Hazreti bilmem ne ne olacak?'' Ehlibeyt cart curt ne olacak? onlar adam değil mi?

Bir on dakika da katledilen uygurların organlarını satın alan araplardan, Talkan ve curcan katliamlarından söz ettim, Nasıl pis yemek yediklerinden, abdestsiz namaza durduklarından söz ettim, araplardaki eşcinsellik eğilimleri de cabası...
En sonunda ''yok kardeş iyileri de var'' deyip çıktılar.

Soracağım ağır bir soru vardı ki ortamı uygun değildi, ''ne derseniz deyin, dünyanın en kalleş en dönek milletlerindendirler'' deyip kapadım konuyu.
Bu kişilerin içinde arap marap yoktu, iç anadolu kentlerinden gelen ve cemaat yurtlarına düşmüş Türk çocukları olduklarını da biliyorum.
Ama gelin görün ki bir arabın kendisini savunamayacağı kadar arapçı olmuşlar.
Ne olursa olsun, ben onların akıllarına bir şeyler soktuğuma inanıyorum, bilmiyorlar tarihlerini, kapılmışlar cemaatin uyuşuk miskin esintisine, bir garip uykuda yaşamlarını sürdürüyorlar...
Beyin yıkanması, dostum, beyin yıkanması. Ne anlatırsanız anlatın onlara, araplar "peygamberin milleti" ya? Ondan dolayı süperdir on numaradır onlar!
Hani bir hadis var ya, arabı üç nedenden ötürü seviniz gibisinden...Artık kime söylenmişse bu, çünki o zaman araplar ve arapların kölelerinden başka müslüman yoktu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
TolgaKurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 25


« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2011, 20:18:10 »

Ben konuyu açan kandaşıma katılıyorum. Mesele sadece bu konu değil, her olayda bunlar örgütlenip, toplanırken Türkler, yerinden kımıldamıyor.

Çok değil -adını unuttum, Tanrı bağışlasın- bir kaç ay önce Mersin'de kürtçe şarkı söylemedi diye öldürülen Türk. Bu şarkıcı bir kürt olsa, bu enikler sokaklara dökülürdü. Biz bir şey  yaptık mı? Sesimizi çıkardık mı?

Kurdu görmeyen it havlar kandaşlarım, bu böyle biline.

Tanrı uyuşuk Türk'ü lanetlesin.

Artık açalım gözümüzü ve hatalarımızı anlayarak sokaklara dökülelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BugaY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 396« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2011, 20:27:02 »

Ülke korku imparatorluğuna dönüştü Vatansever Türk insanı sesini çıkaramaz oldu, bizim görüşümüze yakın olan belki milyonlarca insan var bu ülkede ama herkes bir birinin yüzüne bakar oldu herkes birilerinden bir şeyler bekler oldu.
Ümitsizlik yenilginin başlangıcıdır, daha nice Atakemal'ler çıkaracaktır bu ülke.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2011, 20:27:30 »

Kürt piçleri örgütlü, birinin burnu kanasa bütün ülkede kan gövdeyi götürüyor. Bizim örgütümüz yok. Türk Gençlerinin bir çatısı yok.
Aklımıza ülkü ocakları geliyor milli duyguları yoğun gençler olabiliyor içlerinde diye; onlara da merkezden îtidâl çağrısından başka birşey gelmiyor. Oturup bakıyoruz biz de...

Ayrıca başka birşey daha var ki; artık ne yaparlarsa yapsınlar kimse birşey yapmıyor, her yaptıkları yanlarına kalıyor. Bakıyorlar hiçbirşey olmuyor sürekli sayıları artarak, arsızlaıkları aertarak devam ediyor.

Örneğin bugünkü olaylara bakın Taksim'de basın açıklaması yapıp Aksaray'a kadar dükkanlara, belediye otobüslerine, PTT'ye, itfaiye arabasına molotof atarak yürümüşler. İstanbul'u bilmeyenle için söyleyeyim koşar adım yürüsen bir saat sürer hem de şehrin tam göbeği. O bir - bir buçuk  saat içinde polis müdahale etmiyor, ellerinde molotoflarala şehrin ortasında dolaşıyorlar. Bu nasıl birşey? Geçtim siyaseti falan asayiş sorunu artık bu...

Alıntı
HALKIN BİNDİĞİ OTOBÜSLERE SALDIRDILAR YOLCULARIN KİMİ SİNDİ, KİMİ KORKUYLA OTOBÜSÜ TERK ETTİ..!!
YSK'nın bağımsız adaylarla ilgili kararını protesto eden BDP'liler Taksim'de eylem yaptı. Taksim Meydanı'ndaki açıklamanın ardından eylemciler Aksaray'a doğru yürüyüşe geçti. Göstericiler yol boyunca çevreye molotofkokteyleri attılar. İlk olarak bir nalbura molotof atan göstericiler daha sonra içi yolcu dolu İETT otobüsüne taş yağdırdı. Göstericiler Unkapanı'nda PTT şubesine de molotofkokyelleri yağdırdı. Bu sırada içeride bulunanylar zor anlar yaşadı. Bir yangına giden itfaiye araçlarına da molotofkokteylleri atan grup, yürüyüşüne Aksaray'a kadar devam etti. Aksaray'da da çevreye molotof atan gruba polis gaz bombası atarak müdahale etti. Bu sırada gruptaki bazı kişilerin polise havai fişek attığı görüldü.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.253 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.064s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.