Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçülerden Sorular => Konuyu başlatan: Demiralp üzerinde 29 Eylül 2010, 19:21:58Konu Başlığı: Kürt baskısının boyutları nereye varacak ?
Gönderen: Demiralp üzerinde 29 Eylül 2010, 19:21:58
       
                 Bugün haberleri takip edenler iki aşiretin barıştığını ve barış yemeğine beşbin kişinin katıldığını görmüşlerdir. Aralarındaki husumetse iki aşiretten birinin diğerinin üyelerinden olanları otomatik silahlarla taratması sonucu başlamıştır.

                 Buraya kadar olağan gibi görünse de işin bir başka boyutu daha olduğunu düşünüyorum. İlkel sürüler halinde örgütlenen kürtlerin ulaştıkları bu örgütlü sayı üstünlüğünün batı da bile Türkleri tehdit eder boyuta ulaşmaya başladığını düşünüyorum. Tek başına olan ve arkasında bir aşiret gücü bulunmayan Türk çocuğu bu güruhlar tarafından sindirilme tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Devlet aşiretlerin otomatik silahlar edinmesine bölge şartları adı altında göz yumuyor. Bunun sonucu bizlere devlet içinde devletlik ve batıda oluşmaya başlayan bir kürt külhanbeyliği olarak dönüyor.

                  kürtlerin bu aile bağına dayanan ilkel örgütlenmesine karşın Türk genci nasıl bir örgütlenme içerisine girebilir ? Sayı üstünlüğüne dayanan şehirlerdeki silahsız kürt terörüne karşı birbirimizi tutmamız gerekmez mi?


Konu Başlığı: Ynt: Kürt baskısının boyutları nereye varacak ?
Gönderen: atilapars üzerinde 29 Eylül 2010, 19:39:38
Çok doğru tespit ve günümüzün en büyük sorunu. Çok bilmiş yöneticilerimiz hangi düşmanla birlik olup bu kararı almışlarsa, üç TÜRK bir araya gelince devlet kurar tezinden dolayı, nezaman örgütlensek dağıtılıyoruz,şevkimiz kırılıyor.Dış oyunmudur nedir, birlik olmazsak güçlü olamayız ama artık bunu anladık her etki,nin bir tepkisi vardır.İnsanlar ezilmek istemiyor ve TÜRKÇÜLÜK olgusuda bu sayede gelişiyor, en azından ben öyle umuyorum.


Konu Başlığı: Ynt: Kürt baskısının boyutları nereye varacak ?
Gönderen: BozkurtKursad üzerinde 29 Eylül 2010, 19:49:59
Çorumda elimden geldiği kadarıyla uğraşıyorum ama olmuyo 8-10 kişilik timler oluşturulursa ancak başarıya ulaşılır